Casnicute sexy (163)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Danelutza
Cuscra ce confectionezi acolo, in bucatarie ?! Nu te-am intrebat, in ce zona a tirgului te-ai mutat ?



Am facut o ciorbita si cartofi la cuptor cu fripturica de pasarica. Acu stau si ma uit ca la poarta noua la aluatul de la Cornetti-le tale si vad ca nu mai creste. Cred ca nu era buna drojdia. De-acu...ce-o fi mamei o fi si tatei...am sa le fac asa si vad eu ce-o iesi.Unul mare,stiu dar n-are importanta.Perseveram.
De mutat m-am mutat cativa pasi mai la deal.

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Nici aluatul meu nu a innebunit cu crescutul, acum astept sa vad daca cresc, ca le-am confectionat si astept rezultatul . cica cresc mult la copt iar alte fete au incercat cu doar doua linguri de zahar, altele au pus 150 si a crescut ca nebunul... nu mai stiu ce sa zic. Eu am luat astazi drojdie, o fi fost prea proaspata...

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by alexa si mami





Cumparasi covor au ba ? Ca eu am vrut la sarbatori covor nou, la sarbatorile de Craciun de acum doi ani si l-am luat bej, greseala mare trebuia sa-l iau o culoare mai suportabila, abia astept sa-l scot afara si sa-l spal, asta dupa ce-mi mai revin cu minurile

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Mirela esti suparici pe noi ? Cum se mai simte Robert ?

Cuscra cum ti-au iesit coarnele, ale mele au crescut de s-au dublat in cuptor, ca in afara lui n-au crescut nici de o culoare. Dupa gustul meu ar fi trebuit o tira de sare si ar fi trebuit sa creasca mai mult

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

... daca scriu numai eu, tura viitoare am sa intitulez capitolul "Jurnalul unei sexoase casnice"

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:



Revin cu povesti cand am liber Pana acum am 10 zile lucrate si inca 4 oficiale ma mai asteapta Ma duc in pat, poate reusesc sa adorm
Monica drum bun

Noapte buna



Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Danelutza
Cuscra cum ti-au iesit coarnele, ale mele au crescut de s-au dublat in cuptor, ca in afara lui n-au crescut nici de o culoare. Dupa gustul meu ar fi trebuit o tira de sare si ar fi trebuit sa creasca mai mult



N-au iesit... Cre ca din cauza ca am pus sare ,caci eu pun sare in orice aluat.Am facut cateva,am vazut ca nu cresc si m-am lasat la mana mea.Bune la gust,dar total inestetice. Asa ca restul de aluat a luat drumul cosului de gunoi.Crema nu m-am indurat sa o arunc,ca era tare buna,asa ca am dezghetat repede repejor un aluat de foietaj si am facut niste strudele cu ciocolata si visine.

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

DANELUTZA,cum sa fiu suparata pe voi?..nuuu...doar ca am avut o pasa mai proasta si nu am mai intrat nici pe net...nu mi-a iesit prea bine cu munca,....sunt trista...uffff,viata asta...asa ca de nervi m-am angajat in alt loc,cu totul alt domeniu,unde nu sunt prea incantata,dar e un program bun care imi permite sa ma ocup si de copil...asta e viata...mai sper ca voi ajunge sa fac si ce-mi place intr-o buna zi...acum sunt rupta de oboseala ca lucrez intr-un loc unde stau in picioare si dupa o pauza de 4 ani de nemunca,iti dai seama cum sunt...azi ma apucase si plansul,mie dor de fi'miu..asta acasa nu asculta pe nimeni si face crize...e ca la nebuni,dar intram noi in normal pana la urma..tre sa ne obisnuim toti cu noul program..cam asta e

Sper ca toata lumea e bine,sanatoasa,nu am mai apucat sa citesc din urma...fug acum sa vad ce ati mai scris.

MIHA, copilasilor tai,am vazut pozele,superbi!!!

la toata gasca,sa ne auzim cu bine!!




Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

neatza.
mirela - multi pupici sa treaca supararea si dorul de robert!
fetelor, azi fac cinste!
asa ca....fara numar!

gaza mea are 4 luni!
va tzuc dulce.

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput