Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (93)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Myral, nu am scapat. Adica hemoroizii i-am operat, dar fisura nu e rezolvata nici dupa cauterizarea aia, ba chiar sunt mai rau. Nu ma intreba ce cosmar este zilnic si au trecut cele 10 zile in care ei ziceau ca voi avea dureri. Pe 10 ma duc la control si o sa vad atunci.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea1002 spune:

Va arat niste pozici noi cu Mirunez care deocamdata e in dubiu: sa ma fac www.flickr.com/photos/mirunaioana/2292858757/" target="_blank">fotbalist sau www.flickr.com/photos/mirunaioana/2293644960/in/photostream/" target="_blank">soferita?
Pana se mai gandeste, cel mai bine ii place www.flickr.com/photos/mirunaioana/2292858891/in/photostream/" target="_blank">la tati in cap.



Andreea, de Miruna Ioana(25.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Sabina, pai cum sa nu te lauzi cu asa copii frumosi ca ai tai!M-a dat gata ca Sofia studiaza pian. Eu aspir ca fata mea sa faca macar dans. Sper sa reusim, desi deocamdata sunt numai vise.

Yaia, multa sanatate puiutului tau, sper sa nu aiba nimic. Si voua distractie placuta la schi!Abia astept si eu sa vad muntele.

Alina,

Alex-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

quote:
Originally posted by myral

Roxana daca mie imi tremurau picioarele ce sa mai zic de oamenii aia.

Alina te intrebasem si eu ceva despre Olivia scuze daca insist, acum o sa inteleg daca nu vrei sa raspunzi, dar am vazut ca ai scris despre baietelul ala ca nu s-a descoperit ce are, nici a mea nu statea pe manute la 3 luni si acum mi se pare ca le tine putin pe spate cand e in brate, poti sa spui te rog ce are Olivia ca si noi am avut problemutze la nastere si in medicii din Constanta nu am incredere absolut deloc.






Myral, scuze mi-a scapat intrebarea ta. Eu povesteam de faptul ca nu tinea manutele corect, atunci cand statea pe burtica. Ca atunci cand sunt in brate, mai toti copii am impresie ca isi duc mainile in spate. Despre asta chiar nu stiu ce sa zic.
A vroiam sa remarc, ca in poza aceea la Roxana, ce bine si corect sta Andrei pe burtica.

Alina,

Alex-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITILOR!TEODORA de mami irina cANDRA MARIA de mami alina clauVERA HELENA de mami mishutaANDREI STEFAN de mami NanaANDRA MARIA de mami nikolLUCA MIHAI de mami mada28VLAD DOMINIC de mami moldoveancaRAZVAN DIMITRIE de mami beeMyral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Si acum sa nu uitam de sarbatoritii de azi!

Pentru cele 6 lunitze implinite le uram:
La multi ani Teodora!!!
La multi ani Andra Maria!!!
La multi ani Vera Helena!!
Pentru cele 5 lunitze implinite:
La multi ani Andrei Stefan!!
La multi ani Andra Maria!!
La multi ani Luca Mihai!!
La multi ani Vlad Dominic!!!
Si pentru cele 4 lunitze:
La multi ani Razvan Dimitrie!!!

pe toti si le uram multa sanatate!!!!

Alina,

Alex-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Roxana, offff ce nasol sper totusi sa treaca pana la control.Alina multumesc, oricum nu m-am linistit o sa mai vad si eu ce inseamna corect sa tina manutele ca si a mea la 3 luni nu prea se sprijinea pe manute le ridica cumva asa. Acum sta bine dar deh are aproape 6 luni, deja ma stresez cu statul in fundulet, sta adica dar putin si nu f bine.Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Ce urat e fara copaci in fata i-au ciuntit de tot si acum bate si soarele, ce rau imi pare de ei mai ales ca nu erau batrani si micuta mea statea in scoica si ii urmarea cu privirea si eu ma uitam cat de tare bate vantul dupa cum se misca (sa imi dau seama daca vine sotul) Abia astept sa creasca la loc.Andreea ce frumusete de fetita fotbalista si soferitaEu acum plec sa strang putin prin casa si apoi afara desi si azi bate vantul dimineata ne-am trezit toate 3 cu nasul infundat, bine e si f cald in casa.Pe seara imi astept sotiorul bine ca vine desi e vant cica nu sunt valuri, asa ca o sa intru mai rarut.Va pu pe toateMyral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Mai eu acum am vazut ca am uitat-o pe MAIA IULIA de mami sheherezada LA MULTI ANI!Fara intentie, sper ca nu am mai sarit pe nimeni.Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabeluta spune:



Pentru cele 7 lunite implinite
Dulcetei Maia-Iulia de mami Sheherezada

Pentru cele 6 lunite implinite
Dulcetei Teodora de mami Irina.c
Dulcetei Andra Maria de mami alina.clau
Dulcetei Vera Helena de mami mishuta

Pentru cele 5 lunite implinite
Papanashului Andrei Stefan de mami Nana Motoc, sa creasca mare si sanatos intr-o zi cat altii in 3 si sa-i bucure pe parintii
Dulcetei Andra Maria de mami nikol31
Papanashului Luca Mihai de mami mada28
Papanashului Vlad Dominic de mami moldoveanca

Pentru cele 4 lunite implinite
Papanashului Razvan Dimitrie de mami Bee

Isabela de
Vlad Matei (22 septembrie 2007)

Mergi la inceput