Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (20)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Beiiii cum da un pic caldura cum ca mustele la soare ... si pe forum bate vantul
raul inca nu s-a trezit ...ca mergem si noi pe afara

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Si noi papam si dam o tura pe afara

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze


povestea nasterii

www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Am inceput sa iau vitamine pt par si unghii de o saptamana... dar degeaba .. parul cade si cade si cade.Am citit pe aici pe DC... ca imi va pica tot parul care trebuia sa pice in 9 luni ... dar vestea buna e ca nu chelim.. doar ni se pare

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihuta spune:

ank-ule perie parul mai rar

mami de Sophia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lixa spune:

quote:
Originally posted by mihuta
Lixa, eu primesc pe mail saptamanal si sa stii ca o buna parte din activitati le-am facut !



mihuta, si eu primesc mailul saptamanal, dar recunosc ca pana acum citeam pe diagonala, si uite ce am pierdut . Nu-i nimic, recuperam noi, ca mi se par f intersante joculetele

Alexandra si Catalin (04.12.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

quote:
Originally posted by mihuta

ank-ule perie parul mai rar

mami de Sophia





sa stii ca asa si fac... ... dar cand il perii imi pica cat pentru toate la un loc si intru si mai tare in panica

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Si mie imi cade parul ca la balamuc

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze


povestea nasterii

www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

sa va pove o faza de aseara... Incepe Raul sa planga ...dar sa urle nu asa...era pe pat in sufragerie..il iau in brate si nani nani si draga draga...si pusi pusi...si ia suzeta scoate suzeta si el urla de nu mai avea aer ... si tot asa o tinem vreun sfert de ora... baiatul mancat satul schimbat.. Si ce ma gandesc eu ca daca tot urla il pun in patut... cand il pun jos...in patut ..tace instant si imi trage un zambet si in 10 min adoarme ... oare asa se cere el in patut seara... mi-a mai facut asa acum o saptamana

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lixa spune:

quote:
Originally posted by Ank83

lixa.... azi imi vine sa te pup din nou... Raul si-a ridicat si mai bine capul de dimineata... se uita cu o fata la mine cand il indoi tot... cine stie ce zice..."asta e de tot trage de mine atat"... ii mai cant eu in timp ce il indoi.... dar... la ce vce am

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito






Legat de emigrare, si noi avem in plan. Si eu inclin pt Canada (datorita facilitatilor oferite), dar sotul inclina mai mult pentru undeva in Europa, mai aproape. Care mai sunt acum conditiile pt partea franceza a Canadei? Daca (,) crezi ca e offtopic, da un PM, pls

Alexandra si Catalin (04.12.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by lixa

quote:
Originally posted by Ank83

lixa.... azi imi vine sa te pup din nou... Raul si-a ridicat si mai bine capul de dimineata... se uita cu o fata la mine cand il indoi tot... cine stie ce zice..."asta e de tot trage de mine atat"... ii mai cant eu in timp ce il indoi.... dar... la ce vce am

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito






Legat de emigrare, si noi avem in plan. Si eu inclin pt Canada (datorita facilitatilor oferite), dar sotul inclina mai mult pentru undeva in Europa, mai aproape. Care mai sunt acum conditiile pt partea franceza a Canadei? Daca (,) crezi ca e offtopic, da un PM, pls

Alexandra si Catalin (04.12.2007)
Poze


Si eu vreau detalii

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze


povestea nasterii

www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput