Timisoara, Impreuna! (83)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Clau da musca-ti limba, sa nu ma dea afara ca tare bun e job-ul asta, mai ales in comparatie cu celalalt !!!! Problema e ca mi-e groaza sa ies din birou, ca tare frig mai e pe afara, ca trebuie sa descurc o kk de situatie birocratica pe care ori de unde o apuc in 15 minte is si ca nefiind sub control direct sefi am uneori tendinta sa aman ce nu-mi place, chit ca si astea trebuie facute. Plus ca mie imi place sa fiu foarte organizata si stricta cu mine, altfel am senzatia ca imi scapa lucrurile de sub control asa ca ... ar trebui sa fiu mai atenta cu atarnatul pe net, da ce sa fac daca-mi place asa mult sa stau la taclale cu voi

Kati, dadada tare s-a bucurat Lori de cadouri, mai ales de chilotzei Tu cum esti, te-ai mai refacut? Da manutza lui Robi?

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Avem si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Ano sa-ti traiasca micul geniu sa fie sanatos si sa creasca mare si sa va bucurati din plin de magia vietii
ALEX multe cadouri traznet si tot ce iti doresti



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

dana, ce sa fac, io stau si vegetez, altceva nimik.
minutza e mai bine dar tot deranjeaza. ma pregatesc de vaccinul de dupa-masa, sper sa fim ok sa-l putem face ca deja am intirziat 6 luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Katik faci si tu o poza cum face Laura la mancaruri si mi-o dedici ,ca altfel nu ai cum .Si noi trebuie sa mergem cu Andi la controlul de 4 ani acusi ceea ce e foarte complicat,ortopedie,ochi,tot tacamul,o sa fac programare sapt viitoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

ok, claudia, la primul gulash vin cu docomente!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kover spune:

ma scuzati ca dau buzna in "casuta"voastra ,dar am nevoie de ajutorul vostru.o fata noua de pe forum:geanina din Iasi,viitoare mamica de gemeni are nevoie de medicamente pe care le are bb_yasmi, din Timisoara,dar aceasta are bb mic si nu le poate deplasa la posta.ati putea sa ridicati pachetul de la bb_yasmi si sa-l puneti la posta?va rog.multumescmamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)http://s266.photobucket.com/albums/ii248/botcarola/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

am ajuns acasa si ce vad...

Carulaaaaa, te amendez !!! De ce nu m-ai sunat ???
Da-mi pe tel. sau pe PM un telefon de-al lui bb_yasmi si se rezolva!!!

sa mai spun ce dor mi-e de voi ?!?! de voi toti ?!?!
va pup si va imbratisez !!


pentru Emma

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">voteaza Agonie si Extaz, Lyme

noi, impreuna


"Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! " by Doris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

mariaa, daca nu ai reusit sa rezolvi spune-mi, bb yasmi sta pe linga mine, pot sa ma duc eu, ca doar al meu bb e mare deja si pot!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Ok, acu vroiam sa dau mesaj pt Kover, da vad ca mi-a luat-o Maria pe dinainte

Clau, sa stii ca te propun la noi la firma in ceva post de bagat oamenii in viteza... pai dupa mustruluiala ta mi-am luat avant si ... aproape am rezolvat tot pe ziua de astazi. Ce a mai ramas fac e acasa dupa ce primesc niste date pe care momentan nu le am....

Stiti ceva, pt ca era cat pe ce sa mi se franga avantul si sa ma "deprimez" in drumurile mele prin oras am intrat si mi-am cumparat material pentru o camasa mai eleganta de primavara, un roz prafuit ... no, si uite asa mi-am ridicat moralul


P.S. Cine vroia reteta de preparat bors in casa? Tocmai am primit una....

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Avem si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

ok, Katik, ai si tu gorobetii tai! incerc s-o rezolv io.
pentru Kover ce nu fac eu...draga si scumpa de ea!
cine mi-a tinut 'de cald' pe langa voi, c-o vorba buna, la Tg. Mures cand mi-era mai greu?!
Carula, da-mi un nr. de telefon de-al yasminei si rezolvam azi-maine.




pentru Emma

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">voteaza Agonie si Extaz, Lyme

noi, impreuna


"Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! " by Doris

Mergi la inceput