Mamici de iulie-august 2008 (29)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MissJJ spune:

Myra esti pe listutza astept celelate date ca sa completez.
Silviutza am pus si la tine caruciorul si numele.
Da cam liniste pe aici. Pe unde umblati?

---------------------------------------------
Mada si Arianna Raisa (21.08.2006)
Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Mada, io-s pe aici, dar doar va citesc din umbra . Sunt la job si am treburi . Da' ma tin la curent cu tot ce ziceti.

Caprioara 17+, mami de Matei (07.01.2002) si asteptand o

"Omului ii trebuie un vis ca sa suporte realitatea." - Freud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissJJ spune:

Caprioara . Spor la treburi.

---------------------------------------------
Mada si Arianna Raisa (21.08.2006)
Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa.s spune:

Mada, si eu sunt aici...Ploua de rupe, parca ar veni potopul.Le strica astora distractia cu samba lor si cu carele alegorice.Hihihi.Le-am vazut si eu alaltaieri depozitate pe sambadrom.Asa, singure, sunt kitchoase rau si urate ca noaptea...

Tot ce veti cere cu credinta, prin rugaciune, veti primi - Matei 21:22


Narcisa (14+)si tati asteptand o

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissJJ spune:

Eu tocmai i-am dat la fata sa pape si acu bantu pe net, tre sa ma apuc de snitzele si nu am chef. Am pregatita carnea da tre sa le si prajesc.
Uff de ceva zile am asa dupa amiaza o stare de lene si parca is scursa de energie da nu stiu de la ce.
Narcisa uff nasol ca ploua la noi de dim a batut un vant super nasol si a plouat acuma vad ca s-a mai calmat, nu reuseam sa deschid usa de la bucatarie sa ies in curte de la vantoasa aia.

---------------------------------------------
Mada si Arianna Raisa (21.08.2006)
Bebe 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa.s spune:

Mariana, sunteti in regula? Ce fac vikingii??
Danangie, tu esti bine puiule??
Multumesc pentru carucior si pentru nume. Astazi m-am decis si i-am comandat lui fi-mea primele carti...Sa-i facem progeniturii biblioteca

Tot ce veti cere cu credinta, prin rugaciune, veti primi - Matei 21:22


Narcisa (14+)si tati asteptand o

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa.s spune:

da Mada, asa-i si aici numai ca toarna intr-una de doua zile...Si e ploaie din aia de iti intra in oase. Mie nici nu-mi vine sa ma ridic din pat.Aveam o gramada de treaba azi dar am decis sa o las pe altadata. Mi-am sunat husbandu sa aduca ceva de infulecat de prin oras ca nici macar dispozitie de facut mancare n-am...

Tot ce veti cere cu credinta, prin rugaciune, veti primi - Matei 21:22


Narcisa (14+)si tati asteptand o

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubuleana spune:

Buna fetele dragele!!

va pupic, mi-a fost dor de voi burticoaselor
sunt in urma cu cateva capitole, n-am citit dar am vrut sa va spun ca sunt bine, mai grasuta cu 7 KG!!!! dar fericita! si foarteee ocupata cu jobul! Din aceasta cauza mareata va rog sa-mi scuzati absentele foste si viitoare
eu inca n-am cumparat nimci pt bebe dar am vazut azi in cora ca au aparut lucrusoare de vara pentru bebei si la preturi foarte bune!!
inca nu stiu ce e bebe, o sa aflu de-abia pe la 21-22 sapt
si nici nu l-am simtit inca dar va veni vremea cand voi fi "luata la suturi"

ma duc sa citesc din urma, sper ca si voi sunteti bine cu toatele!

bubuleana
16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_filipas spune:

Salut mamici cu burtici!!
Am primit si eu rezultatul la TT si e cu risc scazut. Pfui, am scapat si de asta. Acu mai este vreo unul?
Bun venit noilor burtici! Va doresc sanatate, sarcina usoara si bbei sanatosi!!!
Am citit si eu povestea Biancai Brad...BBBIIIGGG Mistake! Eu am fost mai cucuiata decat voi si m-am uitat si pe linkurile de pe pagian ei, cu filmulete triste de pe youtube. Nu mai zic sa nu va supar. M-am tampit..asta e...
Strumfuletz misca intr-o veselie, iar eu azi am luat prima data la servici pantalonii de gravida. Is nergrii, raiati, draguti, dar cad de pe mine. Au fost cea mai mica masura posibil, dar tot mi-s mari. Am tras de ei de m-am nenorocit, dar am fost tare mandra, tantosa chiar!!!
Narcisa nu pui niste poze de la carnaval...parca mi-ar place sa vad si eu unul...
Flo esti tare dulcica cu parul cret! Iar baietelul e un scump!!
Kimmy frumoasa burtica!!!
Dma iti doresc sanatate si sa scapi cat mai repede de greturi!!
Mona felicitari pentru schimbarea de prefix. Multa sanatate si de acum incolo! Esti la jumatate!!
Gata, inchei ca ma evacueaza husbandul. Ma duc sa lenevesc, ca nu am mai facut asta de mult!
Pupici la toata lumea!!



dia 16+
strumfuletz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

gata!am terminat cu scoala!mai ramane sesiunea...,dar in rest,o sa ma relaxez.abia astept sa stau mai mult cu cris,sa am mai mult tp de el...
MADA,eu am vazut ca avalon nu e pe lista cu prietene dragi.cand poti,remediaza tu.ma bucur ca fata e bine.

DIA,felicitari pt tt.

BUBULEANA,scrie si tu mai des!ca iti simtim lipsa!

SYLVIUTA,felicitari pt baiatel!sa fie sanatos!


maine ma duc la analize.mi e mila de cris,dar n am ce i face,tb sa vad cum sta,ca nu prea mai vrea sa manance nimic.
eu am inceput sa mananc cam mult,am o foame teribila.

DANA,IRDA,LOUANA,ce mai faceti?
va pup pe toate.

20+ cu bebe codrin

Mami de Cris

Poze Cris

Mergi la inceput