Fetele din Botosani (4)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Nanami,chiar imi era dor de tine,ai mai fost in tzara sau cand vii?
Eu sunt de un an jumate in Germanika,m-am casatorit,muncim intr-un restaurant libanez al familiei si tot asa
M-am acomodat destul de greu,nu-mi place pe-aici ..dar ce sa fac?
Tu mai tii legatura cu Hanako?Daca da,sa-i transmiti salutari.Ea ce mai face?E bine?Parca mai are un bb ,nu?

Celelalte fete unde-ati disparut?

Heleeeuuuuuuuuuuuuuuuu



Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mony-k spune:

nanami am sa pun niste poze ca de fapt nu mai era albumul public.cine stie poate ne cunoastem
din cate am citit in cap trecute pe hanako sigur o stiu daca nu personal atunci din vedere sigur ca si eu tot la lps am invatat si ea e doar cu un an mai mare ca mine
fetelor pupici si mai treceti pe aici ca e cam pustiu

emilia

http://picasaweb.google.com/mookie83/200803A0

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:

buna

cu hanako nu mai tin legatura , am auzit ca a pierdut sarcina

alayna casa de piatra si fericire pe cand bebele ???

moni am vazut pozele , nu mi se pare a -mi cunoscuta , oricum cred ca esti mai mica ca mine cu cativa anisori buni , eu am facut la pedagogic la filo , am terminat in '95 , iti dai seama de ja sunt baba , am trecut de 30 un pic

dar ce scumpete de fata ai !!!!! ptiu...sa nu se deoache , frumoasa foc , sa-ti traiasca , sa fie sanatoasa

va las , ca plec la munca

mai vb , va pup pe toate

***grupul fetelor fantastice***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Nanami,imi pare sincer de Hanako,ca a pierdut sarcina,i-am trimis si ei mesaj sa vina aici la noi,dar n-am primit nici un rapuns ,sa fie chiar asa suparata pe noi?
Eu de bebe mai astept,1-2 ani,mai avem cate ceva de facut.oricum sotul meu are in plan vreo 5 copii (si ei sunt multi in familie) ...eu sa fiu sanatoasa acum
Dar tu?Cum sta treaba?Aveti planuri parca,nu?
Cand vii in tzara sau inca nu ti-ai facut planuri de viitor



Moni-k , ti-am vazut si eu o poza,semeni cu cineva,dar nu stiu cu cine,nu stiu de unde sa te iau,unde ai zis ca ai terminat?La ce liceu?
Ai o fataaaa,pfoaaa,sa-ti traiasca,e o scumpete ,frumoasa si bolfoasa ,exact cum imi place mie
Ce mai e nou prin BT?Cum e vremea pe acolo,ca aici ploua si e frig

Ia vedeti voi doua poate va incuscriti (baiatul Nanamei) + fata Moni-kei ,macar sa ne facem neamuri pe aici


Unde e Ioanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa




Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Aici sint.

mony, v-am admirat in poze. Nu te cunosc - dar esti si mult mai tinara; eu sint si mai baba decit nanami.
alayna, casa de piatra si succes cu cei... n copii.
Hanako.
Ina, sarcina usoara in continuare!

Weekend placut fetelor!

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

quote:
Originally posted by Ioana75

Aici sint.
alayna, casa de piatra si succes cu cei... n copii.



Mersi Ioana,te pup
Da' tu chiar ci mai faci?Nu pra vrei vrei sa ne scrii..cine te-a supalat?
Ce-ti mai fac fetele?



Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Alayna, o sa vezi si tu cind o sa ai 2 copii cit timp o sa ai de stat pe forum. Eu ce sa fac, cu copiii si cu serviciul, nu mai am timp de altceva. Mai merg la aerobic din cind in cind.

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mony-k spune:

nanami multumesc
da este o diverenta de vro 6 ani intre noi da nu-i bai
multi ani inainte si sa fii sanatoasa ca pana ai sa fii chiar baba mai ai mai aiurea e sa te simti baba asa ca mine ca de la stres si oboseala parca as avea si eu vro 30
alayna mersi da e o bolfoasa ca ma rupe la brate
am invatat la sportiv
in botosani vremea e la fel aiurea frig si azi a plouat un pic si vant mare .abia astept sa se incalzeasca iar noutati nu stiu ce sa-ti zic orasul e varza cu bordurile care se pun si strazile care se asfalteaza trotuarele care vor sa le faca sa puna dale
ioana
va pup

emilia 9.05.2007



http://picasaweb.google.ro/mookie83

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Va pup si va doresc un wek-end placut !

Ioana,te cred ca nu e timp cand ai 2 copii,cred ca nu e timp cand e si 1 copil,nu?Pupici la fete si tie o saptamana usoara si frumoasa

Moni-k,sigur nu te stiu de pe la liceu,eu am terminat la pedagogic si sunt si eu baba,nu asa tanara ca tine..dar sigur te stiu de undeva..stii si tu cum e orasul ,mic si se stie lumea intre ei
Mai sunt covrigii aia buni pe Unirii?Cand am fost ultima oara in Botosani nu mai erau,parca se renova sau a fost vandut spatiul,nu stiu
Daca vin parintii de Paste la mine,sa-mi aduca cativa,de pofta




Va pup si va doresc un wek-end placut !




Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mony-k spune:

alayna da mai sunt covrigii asa e au renovat vara trecuta parca .pai si eu te stiu?pune si tu o poza sa te vad

emilia 9.05.2007
http://picasaweb.google.com/home

Mergi la inceput