Fetele din Botosani (4)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mony-k spune:



quote:
Moni-k,bine ai venit pe forum,momentan locuiesti in oras?
Mai este o botasaneanca care sta in oras,are un baietel superb si e insarcinata,am sa iau legatura cu ea,sa revina pe forum daca are timp si cine stie...poate te intalnesti cu ea

da locuiesc in oras. ar fi super
sper sa ma lase mandra mea sa intru si mai tarziu ca trebuie sa stau numai dupa ea
o zi buna. pupici

emilia 9.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tibiuta spune:

FETELOR DIN BOTOSANI AJUTATI-MA!

Daca putetti si stiti ce gradinite particulare aveti in zona voastra,imi tb. pt. un proiect.Puteti sa-mi trimiteti pe PM sa nu va incurc pe aici.
Va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Buna dimineata!

tibiuta, zi exact ce detalii te intereseaza despre gradi particulare. Propun ca mamicile sa scrie informatiile aici, la vedere, sa fie accesibile tuturor.
mony, si inaC sta in bt, daca ai citit capitolele precedente ai vazut.
alayna, zici ca e asa de grea adaptarea? Nici noi nu am renuntat de tot la ideea de a ne muta in alta tara.

Eu am reinceput serviciul, fata cea mare (2 ani jumatate) merge la gradi, iar cea mica (7 luni) sta cu bona acasa.

Ioana, mama Mirunei si a Smarandei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tibiuta spune:

Ioana ma interesezeaza :adresa ,persoana de contact(eventual) nr. tel.si adresa de mail .
Fac o baza de date pe toata tara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Moaaaa,am scris un mesaj asa lung si cand sa-l trimit mi s-a sters

Tibiuta,imi pare rau ca nu te pot ajuta,eu una nu sunt in Botosani,incearca sa iei legatura cu fetele care stau in oras
Dar tu esti in BT?

Ioana,inca n-am facut cunostinta cu magaldeata ta cea mica de 7 luni,sa-ti traiasca,amebele fete sa-ti traiasca si sa fie sanatoase
Si Ina va avea un bebe peste cateva luni (vai am uitat,poate 3-4 luni),ma tin de ea din februarie sa stiu daca e fetita sau baietel si tot n-am reusit
Ar fi super sa vina ea la subiect si sa ne zica,ce e prajiturica pe care o tine in cuptor,INAAAAAAAAAAAAAAa
Noi inca mai asteptam vreun an,luna viitoare ne mutam,avem o multime de amenajat si schimbat,la vara am de gand sa merg la niste cursuri si incet incet sa ne linitim la casa noastra

Mai tarziu am programare la dentist,probleme cu maseaua de minte...mor de frica


Celelalte fete unde sunteti?????????????????????
Haideti la apel........







Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina C spune:

Buna, fetelor si o primavara minunata va doresc!

alayna, de cind zici ca esti plecata?de un an jumate???...inseamna ca de atunci nu am mai intrat pe subiect.Mersi de mesaj.

Eu intru mai rar pentru ca trebuie sa ma odihnesc mai mult si nu prea mai sunt prietena cu scaunul, dar sigur o sa va urmaresc.

ina C

PS alayna, mai am 5 luni.

"Sa nu cautati a face pe om mai bun prin ratiune, ci prin exemplu;nu incercati a misca decit prin emotie;sa nu credeti ca puteti trezi dragostea decit prin dragoste.Fiti ceea ce vreti sa fie celalalt.Viata voastra, iar nu cuvintele voastre sa fie o predica."(II.Fr.Amiel)

ina C 19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Ina,bine-ai revenit
Sarcina usoara in continuare si multe salutari
Am fost azi la stomatolog,2 masele de minte mi-au iesit si-mi da de furca,doctorita insista sa ma duc la spital sa mi le scoata pe toate 4 o data,sa nu mai aman
Sunt cam indispusa,nu stiu ce sa fac

Pup toate fetili frumoase



Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mony-k spune:

salutare
arunc si eu un ochi pe aici sa vad ce mai faceti ca doar seara dupa ce adoarme emi mai pot face si eu ceva in liniste.
ioana ti-am admirat fetele tare frumusele sunt sa-ti traiasca
ina sarcina usoara in continuare
alayna oau 4 masele sa-ti scoti odata?mie nu mi-e frica de dentist da tot parca e prea mult odata

fetelor si noapte buna

emilia 9.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Buna fetele,ce mai faceti,pe unde umblati?

La mine ploua,e frig,bate vantul,n-am chef de nimic,mai ales ca am visat toata noaptea ca a murit tatal meu ...cica ia murit moartea asa
De dimineata la 7 am l-am si sunat,imi era dor de el,mi-e dor de toata familia,sper sa vina la mine luna viitoare ,cum am stabilit


Moni-k,din 4 masele de minte,mi-au iesit numai 2,asa pe jumate ,iar celelalte 2 inca n-au iesit la suprafata
Am fost la 2 doctori ieri,am umblat toata ziua si cica daca nu le scot o sa ma chinuie tot timpul si tot am sa le scot peste catva timp
Sfatul lor e sa le scot pe toate 4 in acelasi timp ,cica suport durere o singura data , (cred ca e durere ca pe scaunul electric )nu de 4 ori sa le scot in saptamani sau luni dieferite
Acum nu stiu ce sa fac,parca mi-e fica...cica n-am sa simt cand mi le scot,doar o sa am fatza un pic umflata ,maxim 3-4 zile si abia atunci o sa simt un pic de durere
Nu stiu ce sa fac,ca ma chinuie o masea,s-a rupt deja si cica tebuie scoasa





Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanami spune:

dupa cum am promis , am revenit

alayna , mama, dar ce cauti tu la germanika ???? dupa cum zice si ina , daca tu ai un an jumate de germania , inseamna ca de atunci n-am intrat nici eu

hanako , nu mai e cred , pe forumul asta , ca a facut altul "japonica" si toate fetele sa-u mutat acolo , dai cu pusca si nu mai vezi vreo japonika pe aici , asa am auzit , ca eu nu am mai intrat , pana sa primesc mes. tau

mony, nu pot sa vad pozele tale mai stii poate ne cunoastem

mai am si eu o batosaneanca aproape de mine , sper s-o onving sa intre si ea

despre noi sunt cam multe de spus , dar nu prea am timp acum , asa in mare ,,,,,hiro e ditamai flacaul , pe 4 aprilie incepe scoala , si suntem cam ocupati cu tot felul de intruniri si serbari , pe 22 martie e serbarea de sfarsit la gradi , o sa pun si poze dar sa vad daca ma mai descurc
i rest , eu,,,,,ca de obicei , cu munca si acasa , incerc sa fac si eu un bebe , dar nu vrea sa iasa , se pare ca sunt slabe sanse sa mai raman insarcinata , mai stii,,,,,poate intru la menopauza

ina , felitari pt. bebe , mi-ai luat-o inainte a ????!!!!!! sarcina usoara si un bebe sanatos

ioana , tu ce mai faci?????

scuze ca nici nu m-am uitat pe lista cam cine mai era , pe cele care erau active mereu le tin minte , intreb si de sanatate pe cine imi mai aduc aminte

va doresc o zi buna , si va pup dulce

***grupul fetelor fantastice***

Mergi la inceput