Aradence minunate! (88)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

La multi ani MELANIA




Alina si Gabi bine-ati revenit ,mortala poza cu papusile ,chiar ca-s ca 2 papusi .
Ma uit imediat si pe restul pozelor ,ca am un pic de timp.

Ildi si David (2 mai 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi, am constatat ca eu apar doar in cateva poze, dar am vazut acum uitandu-ma si pe pozele tale ca tu n-ai nici o poza cu schiurile . Ei, barbatii astia, numai noi sa-i tot pozam cu schiuri, cu placa ...eu n-am putut sa-ti fac ca eram cu fetele cand erai tu cu schiurile.

Ada, a fost Iulia la gradi azi? Dragos n-a fost ca la Calin i-a fost lene sa se trezeasca, era tare somnoros, asa ca l-a luat cu el la Simand.

Ildi, poza cu ghemotocul nu ai ? Cand va aud vorbind parca ma emotionez si eu.
Felicitari lui David ca face kk la wc.

Carmen, asteptam pozeeee de la petrecere.
Am auzit si eu ieri o veste despre sarcina pierduta, nasa lui frate-meu, avea 3 luni.

Cristinacsa, si Dragos face mutre dimineata la trezire ca seara se culca destul de tarziu, nu are somn nicicum inainte de 23-23,30.

Cristina M, fa-i un fratior sau surioara Marei sa aiba cu cine se juca, atunci nu mai sta catarata pe tine.
Pe unde-i Niko, ai mai vorbit cu ea?

Diana, ai trimis pozele pentru concurs?

Ioana, cand primesti premiul trebuie sa ne-ntalnim sa dai de baut ca doar te-am ajutat si noi cu voturi (glumesc).




Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

La multi ani Melania! Sa cresti mare si frumoasa si sanatoasa si sa-ti bucuri socrella!

Alina, am vazut pozele voastre (mare parte), f faine fetele impreuna sunt ca 2 papusele. Si poza in care dorm in acelasi pat e mortala! Si baietii pe schiuri sunt f faini!
N-am trimis inca pozele, astept sa vad ce pune concurenta... Probabil pe la sfarsitul lunii.

Gabi, merci. Ne gandeam sa stam in Petrosani (nu ne-ar costa nimic, e apart unor prieteni) si sa urcam zilnic cu masina, mai ne informam.

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Gabi, acum ma uitam si pe pozele tale, am vazut-o pe aia cu tzatzele pe afara si imediat mi-am inchipuit ca probabil asa voi arata si eu daca mergem la munte, fiica-mea ma innebuneste cu suptul, nu conteaza cat de vitrege sunt conditiile. Chiar acum cand a nins in Arad si am mers in parc sa sanius a trebuit sa ma expun cu tzatzele pe afara...

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)
Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina, am vazut si eu ca nu am poze cu schiurile, dar las ca am cu claparii. Am avut noroc cu telefonul ca am mai facut cateva poze. Nici eu nu mai am unde intinde haine, am spalat deja 2 ture si as mai avea 2...
Ildi, felicitari lui David pentru kk la wc. Tie iti creste burtica?
Mie imi explodeaza si tzatzele si capul. Ioana e tot la bunici pana deseara. Sper sa reusesc si eu sa termin cu despachetatul si sa mai si lucru ceva pa langa. Am o durere infernala de cap.
Diana, daca vreti sa stati in Petrosani, trebuie sa va interesati daca se poate urca atunci cand vreti sa mergeti. Drumul e destul de nasol.Din Petrosani pana in Straja sunt vreo 24 km.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

melania la multi ani!sa cresti mare,cuminte sa ai tot norocul din lume!
am vazut si pozele nu chiar pe toate dar se vede ca a fost super!la anul imi vine si mie randul,abia astept eu ador sa schiez desi nu sunt as dar nu m-as da jos de pe partie....am reusi sa-l invat si pe al meu sotz,acum si el bazaie dupa schi

alina mamica bulinei Elisa (20 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Melania

Alinush si Gabi bine ati revenit acasa!Super pozele!






www.doctorbun.ro/" target="_blank">Voteaza medicii romani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Fetelor am intrat sa va multumesc de urari si sa va pun poze www.flickr.com/photos/12577492@N04/2192619415/in/set-72157601969765449/" target="_blank"> de aici .Noi pe langa o tura de pitici sambata si una de adulti duminica ne-am sarbatorit si azi la gradi.

Revin maine dupa ce ma uit pe pozele lui Gabi si Alina (ce bine ca v-ati simtit bine,cat despre alaptat in parc pe vremea asta.....mai stiu si eu pe una) si-mi dau cu parerea pt pozele Dianei,daca nu-i prea tarziu


Carmen(16+) si Melania Ioana(14.01.2005)




ASA DA-ASA NU !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Cand am zis si eu ca-mi revin cat de cat, azi am mai primit o veste traznet. A murit un prieten de-al nostru azi noapte in somn. Suntem total bulversati.

Am intrat doar sa va spun ca am fost la medic si bebicul e bine.Am pus si 2 poze si un filmulet aici

http://community.webshots.com/album/562132566XsWzHF

Nu am citit nimic din urma. Poate voi reusi zilele urmatoare.

Eu cu si Daria- 29.01.1999; Alex - 07.02.2003; Matia - 31.10.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Miha, m-a socat vestea asta!
Cati ani avea, a suferit de vreo boala...?
Ce fain se vede bb, ma bucur ca e bine.

Carmen, voi o tineti tot in chefuri!
Am vazut pozele cu domnisorica frumoasa. Ce mare e! Imi place tare mult cum ii sta cu sacoul ala alb.

alina.a, mi-am amintit acum, am vazut un tatic care schia cu bb mic in marsupiu, nu stiu cat avea, dar se vedea ca-i micut.

Diana, Adelina nu prea vrea tzatza ziua numai daca o tin in brate(atunci isi aminteste) sau e f obosita(la culcare primeste de fiecare data)...si cum ea nu sta o clipa locului n-are rabdare sa stea mult in brate. Pe partie i-am dat in ultima zi ca era super somnoroasa si maraita. A inceput sa-mi ridice si ea bluza oriunde ne-am afla, uneori scap ca ii arat ceva si "uita" de tzatza pe moment.

Gabi, ti-ai "recuperat" pruncii?




Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput