Tulcence? (2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

a, despre poze ca uitai ( de.. neuronul bata-l vina dormea)
Iti faci cont pe webshots.com-si incarci pozele in album acolo. Dupa ce ti-ai facut album faci exact cum a scris arissa mai sus, unde-mi explica mie cum sa apara capitolul 1, numai ca schimbi adresa si titlul ( pui si tu pozele mele sau altceva), iar adresa o scri pe cea care apare sus in momentul in care deschizi albumul.
Nu stiu dc ai inteles dar ma mai intrebi. Bafta


gabi, mamica lui-Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

mirela, noi sigur o sa ne intalnim si la "asteptand un ingeras..." si o sa avem ce discuta ca eu sunt o proaspata aspiranta la

gabi, ce bine ar fi sa putem fuziona cumva si sa iesim la final fiecare asa cum vrea...mai dai de la tine mai punem la mine.ce bine ar fi.
si eu incerc sa pun poze in album da nu prea imi iese daca oi reusi o sa ma vedeti.

silvi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arissa spune:

Eeee, buna treaba fetele, vad ca v-a mirosit bine cafeaua mea. Pozele le-am primit pe mail si m-am gandit sa delectez si pe altii cu ele.
silvi, multumesc pentru informatie, nu-mi trebuie mai mult pentru ca am mai facut sport cu Cristi Blanga si stiu cum e....banuiam eu dar nu eram sigura. Mi-a placut foarte mult programul lui, insa nu stiu daca l-as mai putea executa acum, ca am 20 kg mai mult decat atunci. Apropo, nu te lua dupa Gabiu, ca nu are cine stie ce kile de dat, iti spun sigur ca ne-am intalnit
Mirela, te invidiez un pic pentru iesire...ma bucur ca te-ai simtit bine. Zilele astea tare as pleca si eu pe undeva. Vroiam sa te intreb de produsele Life Care...tu ai incercat ceva din catalogul acela? Cum sunt?
Am plecat, revin mai tarziu...merg sa mananc si apoi poate dau de Gabiu prin parc.



arissa - mami de Maya(18.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

arissa, hai ca m-ai facut sa rad cu datu kilogramelor. De intalnit nu a fost sa fie. Oricum am stat o groaza de timp in farmacie ca era o coada.... In parc am facut vreo 3-4 ture ca adormise pitiku si apoi am plecat ca se facuse frig.
silvi eu am mai dat jos un kg. Daca nu te grabesti....

gabi, mamica lui-Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura72 spune:

BRAVA DRAGELOR,ASA IMI PLACETi,.cu chef de vorba.sper sa ne tina tot anul ,iar la sfarsitul lui mamicile sa fie,iar aspirantelesau dejade bb sanatosi si frumosi.
acum va pup ca am de citit un curs pt maine.

LAURA SI GEORGE-STEFAN(22 04 2005)

Poze:http://new.photos.yahoo.com/grgsc_laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelaionut spune:

Neata, fetele! acum am ajuns la servici, imi fac un ceai (eu cu cafeaua nu le am)si na, daca aici e verva se scrie...haha, imi place se pare ca aveam nevoie de o Gabi
Arissa, eu sunt consumator inrait sa zic asa de produse Life care, am intrat in afacere (e super lejer sistemul si convenabil...), produsele sunt f. faine, miros super sunt facute in Germania, numai din plante(au si pt bebe,si geluri de dus, sampoane, creme antireumatice f bune, creme pt toate tipurile de ten, etc si in cantitati mari si la preturi f. convenabile), daca vreti ne intalnim la un suc odata si va arat cateva, asa ne si cunoastem mai bine...
Astazi ma duc la dentist am mici cariute, o sa ma rupa de bani la Unident, dar in alte parti e super full, nu inteleg au venit cei din afara, nu stiu ca te programeaza la 2 saptamani...
Va urez un weekend placut, parca vine si primavara, imi place cum e vremea...

spanu.mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

neata!

arissa , mai daca zici ca ai 20 de kile in plus da la fata 10. vrei? si stai linistita gabi ca mai vreau si de la tine vreo 2

mireluta, iaca ca iar ne potrivim, nici eu nu beau cafea in schimb ceai cat de mult se poate (am si o problema cu un rinichi...) cat despre dentist sa stii ca eu am fost inainte de sarbatori la cristian jipa, in centru la km 0.lucreaza cu inca 2 fete da nu e foarte aglomerat, am fost multumita da nu mi-am facut mare lucru, 3 plombe din care 2 cu tot tacamul, nerv scos etc si m-a costat vreo 5 mil

un sfarsit de saptamana minunat

silvi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arissa spune:

Neata si de la mine!

Eu raman la cafeaua mea ca am mare nevoie. Am avut o noapte cu treziri, iar la 5 gaza avea chef de vorba si turuia si boscorodea...am crezut ca n-o mai adorm.
Mirela, suna bine ce spui de produse, m-am uitat pe net si mi-au placut preturile. In legatura cu intalnirea, mi-ar face mare placere. Cine se mai anunta doritoare?
silvi, dau si 15...gratis.
Laura, tu pentru ce inveti? Poate ai spus, dar n-am retinut.
Eu o sa chiulesc de pe forum in weekend, merg la Constanta la botezul nepotului meu. Abia astept sa-l revad.


arissa - mami de Maya(18.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

arissa, pai daca-i cafea din aia buna, raman si eu la ea. Sa stiti ca nici eu nu-s bautoare de cafea, doar de din astea mai light si cu mai multe E-uri. Adica vestitele 3 in 1. Si doar asa ca sa-mi iau portia de dulce zilnica. Ca altfel as balota numai inghetata, bomboane, prostioare.
Sa te distrezi super la botez si sa vi cu poze.
silvi mama, da cat de slaba esti de-ti mai trebuie vreo 10 kg?
mirelaionut, dc va intalniti vin si eu sa trag cu ochiul la produse La unident stiu si eu ca e scump. Dar pana la urma unde e ieftin?
hai va pup, ma duc sa racesc mancarea lui bb ca astept sa se trezeasca si sa iesim in parc
Azi poate ne vedem arissa

gabi, mamica lui-Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

vrem si noi sa plecam la munte undeva
O sa intru sa caut oferte de cazare la o pensiune, ceva. Dar vrem sa aiba si curte si un gratar afara, si loc de plimbat caruciorul....si ieftin. Daca aveti cunostinta de asa ceva astept oferte

gabi, mamica lui-Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput