Tulcence? (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

salut fetelor,
m-a mustrat arissa ca am facut capitol nou si am dat bir cu fugitii. Are dreptate dar cu un copil nemancacios abia daca iti mai ramane putere sa nu o iei razna. Si dupa discutia cu tine azi, arissa parca vad ca lipsa fierului e cauza. Macar sa fie asta ca o remediez eu cumva. Desipana acum i-am pompat si vitamine si fier si niste picaturi cu fier. Dar le terminasem de vreo sapamana si iata ca s-a cunoscut.
laura72, ai dreptate cu piata in cartierul vostru dar totusi pare ca stau numai tineri pe acolo. Si eu stau pe victoriei si nu am unde sa ies cu copilul dar macar am parcul aproape.
silvi8 -succes si cat mai putin sa stai la aspirante ( eu am fost veterana acolo dar am sarit parleazul intr-un final)
Daca poti sa afli mai mlte despre aerobic ( daca e inghesuiala, dc sunt ore fixe si e zilnic...)
babylina, eu am facut facultatea in Buc dar m-am intors cu sotul pe meleaguri natale.
arisa, eu o sa incerc sa pun link-ul dar sa vad dc ma pricep

gabi, mamica lui-Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

arissa, nu-mi iese, explica-mi mura-n gura si fac ce spui

gabi, mamica lui-Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arissa spune:

Gabi, cand dai raspunde la subiect, ai la Format un patratel cu doua sageti albastre pe el (al doilea dupa HR). Click pe el, o sa-ti apara o casuta; scrii textul care ai vrea sa apara, de ex Capitolul 1, apesi ok si in casuta urmatoare copiezi linkul.
Sau copiezi ce scriu eu aici, dar fara spatiul dintre prima paranteza si restul textului [ url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=82512&whichpage=1"]Capitolul 1[/url]

arissa - mami de Maya(18.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arissa spune:

Neata!
Am facut cafeaua. Sunt cu ochii lipiti, de cateva zile ma trezeste Maya de la 7. Asa ca poftiti de alegeti.

arissa - mami de Maya(18.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

sa stiti ca mi-ati facut o surpriza placuta...dupa ce am bantuit singura cateva zile pe aici nici nu ma mai asteptam sa vad ca-mi raspunde cineva. bravo mai tulcencelor!

laura, glumeam mei , cum sa plec?! iti dadeam un pm pana la urma...
sa stii ca eu stau putin mai sus de politie si sunt f multumita. eu lucrez in centru asa ca in drum spre casa trec prin piata veche, si pe langa toate magazinele importanta. oricum eu am cumparat apartamentul am vrut neaparat aceasta zona.
acum n-am bebe si pana vine sigur reabiliteaza nenea hogea parcul ciuperca si o sa am unde merge la plimbare. (deja s-a demarat proiectul)

ptr fetele interesate de aerobic (arissa, etc)ce am aflat: cel care tine orele se numeste blanga cristian, nu e in fiecare zi , din cate stia colega mea e sigur lunea si vineri, ca ea are maine ora de la 4 la 5, si mai e sambata.cica e f de treaba si atmosfera super...daca mai aflu ceva va mai spun

pupici

silvi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

si am uitat ...mai arissa eu cafea nu beau da una deasta frumoasa de a ta mai ca as savura
nu sunt ptr tine sunt ptr maya

silvi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

am uitat sa va spun ca sala de aerobic e la etajul 4 si ca se folosesc si niste aparate dar nu stiu sa va dau amanunte ptr ca sunt paralela cu acest subiect (eu ma chinui sa ma ingras)m-a interesat doar ca sa va spun voua.

spor la slabit si poate ce dati voi jos se pune la mine


silvi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirelaionut spune:

Bun venit noilor fete, ma bucur ca am inceput anul bine, avem vad si "moderator" tulcean ce ne facem sa ne "reunim".
Noi am fost la Sibiu de Revelion, a fost f. fain, e un oras frumos, cu lume stilata, fara figuri si altele...am fost la patinoar-mi-a placut la nebunie, la ski la Paltinis, la Gura Raului, mici excursii frumoase, iar de Revelion a cantat Prodigy, Europe si Reamon si un foc de artificii spectaculos...fara cuvinte, am inteles ca in Romania e prima oara cand are loc un astfel de spectacol.
In rest bine, sanatosi si ...aspiranta la .
Va doresc un an nou, plin de bucurii si impliniri si BAFTA la aspirante...poze o sa pun dar ajutati-ma sa-mi fac din nou album...ca am uitat Pupici!!!


spanu.mirela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

'neata
hai ca m-am prins arissa, e ca la poze, multumesc . Nu stiu pe care s-o aleg, le-as vrea pe toate
Noi ne-a trezit la 9
silvi, ti-as da bucuroasa de la mine daca s-ar putea. Trecut-au anii....prin liceu visam si eu sa fiu mai grasuta ( eram scandura)

gabi, mamica lui-Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

buna mirelaionut, super ca v-ati distrat de revelion..... Si mie mi-e dor de o iesire. Speram prin februarie sa mergem si noi la munte ( cu pitic cu tot). Daca esti aspiranta iti urez "zile fertile". Cat am stat la "asteptand un ingeras in viata noastra" numai asa imi incheiam mesajele. E valabil si pt silvi8 ca si ea aspira la bb.


gabi, mamica lui-Albert Mihai, 10.05.2007

Mergi la inceput