Andrei Gheorghe - un tatic la Desprecopii.com

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ancuta-Maria spune:

Nu va place Andrei Gheorghe pt ca spune clar si raspicat ceea ce toti gandim... cati nu v'ati iesit din pepeni? cati nu ati urlat la copii? Tot abuz(agresat) e... fizic sau nu. Dincolo de limbajul dur folosit de el, are dreptate in tot ceea ce spune. Eu il admir.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns groxy spune:

Multi barbati gandesc ca el ,dar nu au curajul sa o spuna.Nu am fost de acord cu ce a spus despre copiii mici,in rest are MARE dreptate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

mie imi place





Putin cu putin se aduna marea...



...Lumea se ia dupa ceilalti, caci nu judeca lucrurile asa cum sunt intr-adevar....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CHOWPERSA spune:

Ce-i corect e corect

POZA INGERAS
LA BAITA
PRIMA ZAPADA
LA PETRECERE

ALEX-GABRIEL(05.05.2007)

MINUNILE EXISTA, TOTUL E SA AI INCREDERE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinna spune:

Mie nu-mi place stilul naratinunii,imi da impresia ca e fortat sa para special.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Mie imi place mult de el. Fireste ca nu-s de acord cu tot ce spune sau face, dar nu admir pe nimeni 100%..nici pe mine!
Mi-au placut rspunsurile lui la inteviu foarte tare, desi intr-un fel ma asteptam la ele.
Cat priveste divortul, am ramas socata. Nu stiam ca divortat si nici nu mi-s fi imginat ca ar divorta...nu stiu de ce.

Ioana cu Serghei (2 mai 2006) si Katja (30 martie 2004)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanima_i2002 spune:

Super tare omu'!! Spune franc ce are in gand si nu s-a ferit sa cosmetizeze gandurile cele mai ascunse pe care probabil multi dintre barbati le au dar nu au curajul sa le spuna. Mie imi place de el si nu...

Mamica lui Rares (15 oct 2006)
nov 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaVig spune:

si ce daca e arogant...nu suntem cu totii
si ce daca a divortat... mare lucru
avem si noi un Jerry Springfield si voi il ocarati...
hai pa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaVig spune:

a...si am uitat ceva, felicitari pentru interviu si subiect, foarte misto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motana spune:

Nu conteaza daca imi place sau nu articolul, dar cred ca ceea ce spune despre "masculi" si barbati se refera la barbatii gen el, gen A.G.,deci nu la barbati in general. Cine are barbat andrei gh. acasa normal ca se regaseste, dar nu ca e o atitudine a barbatilor, sa vada copii pana la 3 ani urati, enervanti si mai stiu eu ce.

...Cum nu toti au facut copii pentru ca "au avut o erectie", adica asta a fost motivul aparitiei unui copil.

Mda, prinde la adolescenti si la adultii care nu si-au trait rebeliunea la timpul lor poate.

Intr-o vreme imi placea A.Gh. era cool cum le inchidea el telefonu' in nas , acum ma dezgusta, sper sa ajung la momentul in care imi va fi indiferent.

Mergi la inceput