Ingineri fosti, viitori...(17)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katik spune:

salutare inginerele!
otilia, sa-ti traiasca printesa, sa creasca mare, sanatoasa si voioasa!
io pic din picioare, m-a trezit robi din doua in doua ore azi-noapte si la 8 era fresh. acum doarme dar eu trebuie sa ma apuc de treaba. cu pregatirile de craciun sunt pe niciunde, om vedea ce-o fi in final, asta este
aurora, si io vreau tot brad natural, sa simt mirosul de brad. bravo, vad ca esti gata cu toate cele! pai cum nu se pastreaza curatenia, ca doar sunteti doar trei si mari. la noi, ce sa zic,
miha, sa sti ca la 3 ani nici fii-mea nu se imbraca, corect singura, nici nu se incalta. cu incaltatul si acum incurca picioarele. eu zic sa nu te necajesti pe chestia asta creste el si se descurca apoi singur.
claudia, bafta la serbare si distractie placuta!!!!
ioana, pupam pe vla atomic!!!!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisicuta spune:

Salutare, inginere!

Ma alatur si eu clubului sa va urez spor la curatenii, la cumparaturi, la impodobit casa si innobilat masa cu de toate, dar mai ales, sa va doresc muuulta sanatate si sa dea Domnul sa va scapati si de raceli, si de tuseli si de muceli, ca sa-l intampinati veseli si proaspeti pe Mosu, nu sa-l trimeteti in Laponica plin de virusi si streptococi!

Pozici cu noi:http://community.webshots.com/album/561809107ETGJtb

Pisicuta, de 2 X mamica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

L-am luat cu EXCELENt mai fetelor si mi-am facut asa de multe probleme! Nu a fost usor dar nici super, suoper, super greu.
Sunt intr-un final linistita si ma pregatesc de decolarea de vineri cu directia ROMANIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!
Sunt asa de fericita!
Azi mi-a venit si raspunsul la testul pentru cancerul de cervix si sunt bine.
Prea multe vesti bune dintr-o data parca!
Va urez sa aveti o zi frumoasa ca a mea si scuze ca nu am scris aseara dar m-a luat o colega a mea la ea ca sa sarbatorim!
Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

cristina felicitari si drum bun! bagajele sunt gata?
eu tot fac bagaje. curatenia nu e gata, dar la geamuri nu ma risc ca e prea frig. oricum andra doarme foarte putin asa ca nu prea ma lasa. sper sa-mi termnin un necesar pa maine macar sa nu stau stresata de sarbatori.
brad inca nu avem. pana la urma luam unul natural, dar cine stie cand .
miha alex acum sa imbraca singur daca e cu noi. cu bona asteapta ca nu poate .
kati poate scapati de virus. vad ca a ajuns si pe la noi. sotul e terminat, dar in loc sa stea in pat e pe teren. bine ca macar a luat humex.
ana "LA MULTI ANI!" SA CRESTI MARE, SANATOASA, FRUMOASA SI CUMINTE.
andra e un fenomen; mai mult de 15 in nu poate domnule sa doarma si ma chinui 1-2 ore sa o adorm. merg la ea ca ma enervez
va pup

nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
www.flickr.com/photos/9282960@N06/" target="_blank"> poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

claudia la zapada eu nu prea ajung, dar il rog pe alex sa dea 2-3 bulgari si spre voi

nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
www.flickr.com/photos/9282960@N06/" target="_blank"> poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:


ANA, pui de inginer, sa TRAIESTI, sa fii sanatoasa si sa o faci pe mami fericita!
cristina, FELICITARI........ma simt si eu mai bine dupa atatea vesti bune . Hai ca mai ai putin si esti acasa!!!!!
Pisi, esti inginer? Bun venit in clubul nostru! Ne povestesti mai multe despre tine? Multumim de urari!
nico, katik, .
Io mi-s cu criza de bila de sambata incoace, ii dau eu cu IGNORE da' nu prea se lasa + am aflat azi ca nu are rost sa ma agit sa cer liber pe 3 si 4 ianuarie ca nu ne da seful....dar eu cred totusi ca o sa imi incerc norocul......cica vineri tb sa predau un proiect (ma rog, joi sa fie gata,vineri sa plece) si e facut doar 1/4 din el...nu vreau sa va spun ce e acolo, ca am sala de sport si piscina....si e nebunie...of. Asta e....daca-mi zice cineva Craciun Fericit in perioada asta o iau personal, ca pe o injuratura. LOL
Hai pupici, sper sa am noutati mai vesele curand!


Iepumic
Noi pozici cu Iepi-Mici
CONCEDIU 2007

All's Well That Ends Well.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

La multi ani Ana!
Sarut mana nma!
Iepumic fa-te bine - bea si tu ceaiuri de rostopasca sau nu mai stiu care mai era bun de pelin parca.
Bine ai venit Pisi!
Eu sunt aproape gata cu bagajele doar ca nu incap in ele. Asa am impresia!
Mia vad la ce renunt! Cred ca ajung decat in ... acasa ca o sa las toate toalele mele aici si o sa vad ce port acolo plus ca am impresia ca e mai frig in Ro decat aici.
Oi vedea cum m-oi descurca cu toate acareturile!
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Multumim de urari.
Noi decolam in cateva ore si inca n-am inceput la bagaje. De abia am ajuns acasa si papat putin in fata calculatorului sa pot citit DC .
Cristina, felicitari, drum bun si vacanta placuta!
Anca, eu mi-as baga picioarele, pe 3,4 m-as inzapezi, m-ar apuca crizele de ficat ca am mancat prea multe salata boeuf si sarmale. De fapt vad ca nu esti departe de adevar, te ajuta bila si in ritmul asta nici nu vei mai trisa. Vezi cum da organismul nostru semnal de alarma, daca cerebelul exagereaza.
Stii, eu vorbesc care m-am intors si ieri si azi cu Ana la servici dupa ce am luat-o de la gradinita. Chiar ca o fac inginera la cate ore petrece prin firma, e copilul casei, ieri am adus-o adormita si a dormit vreo 2 ore pe canapea. Dar, acum o tai in vacanta trei saptamani, uraaaaaaaaaa.
Pisicuta, bine ai venit! Wow si tu de doua ori mamica.
Ioana, parca nici Ana nu dormea asa putin. Oricum de cand o duc la gradi doarme bustean, rupe patul. Acum doarme de exemplu de ceva vreme, o iau foarte, foarte obosita de la gradi. Chiar nu credeam sa traiesc momentul sa se roage ea de mine dimineata sa mai stau putin in pat.
Aurora, pai chiar asa, tu ai ajutor de baza in casa, la varsta copiilor nostri nu prea avem ce sa le cerem.

Otilia, sotul Vlad si gogosica Ana Maria (18 Decembrie 2004)
Pozele noastre si www.dropshots.com/otiliav" target="_blank">Filmulete Ana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

neatza inginerele!!!!
haideti la o cafea sa va dezmortiti!
pisicuta, bine te-am gasit si aici! ma bucur ca ne-ai gasit! bine ai venit si sedere placuta!!!
otilia, drum bun catre casa, distractie placuta!!!! poate apuci sa mai intri si de acasa sa ne spui cum va distrati!
cristina, FELICITARI!!!!!!! bravo, vezi ca a fost bine!!!! si ma bucur ca ai trecut cu biine si peste celalalt hop!!!acu' poate sa vina vacanta!!!!
anca, bine a zis otilia, te inzapezesti si dai telefon!!!! CORECT!!! ai grija cu bila, ca-i de rau! ceai de sunatoatre, no-spa pt durere, mut mult ceai si papa de regim!!!! e f greu acum de sarbatori dar trebuie sa ai grija sa nu fie mai rau, doamne-fereste!
nico, imi pare rau ca andra e agitata si nu doarme. nici robi n-a dormit prea mult peste zi, spre deosebire de krisztina care doarmea cel putin 4 ore pe zi, si asta pina pe la 2 ani.
si eu am cel putin doua pauze pe noapte(azi-noapte am avut trei, de doua ori robi, o data krisztina-ca i s-a terminat apa din canitza, dar de fapt nu mai vroia, numa' s-a terminat) si este groaznic ziua.in mare sper ca am scapat de virusi, au ramas doar tusea si putin muci, atit!
va pup, sa aveti o zi usoara, revin mai tirziu sa vad ce faceti!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuinea spune:

Buna dimineata fetelor!
Dupa o zi asa de buna a venit si la mine un guturai...
Ma doare gatul de nu mai pot! Toti erau palanga prin laborator dar eu nu prea avand timp de taclale nu-l luai pana acum acum se lipite scai de mine ca sa nu ma pot apropia de copil cand ma duc acasa. Am bagat aseara toate lamaile pe care le aveam si eu prin casa, ceai la greu fierbinete, numai ca nu mi-am amintit ca am si miere dar o iau in seara asta pe directia ceai cu miere. Nu vreau acasa bolnava!
Asta este... Oi trece si peste asta cu bine...
Va pup fetelor si sa aveti o zi minunata!

Mergi la inceput