Gravidutze si mamici de CLUJ-38

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

SAPTAMANA VIITOARE ,MIERCURI 12 DEC ,VA AVEA LOC ULTIMA INTALNIRE DIN ANUL ACESTA CU MAMICILE SI BEBELASHII LA POLUS MALL LA ORA 13

dragele mele daca nu e ok propunerea asta o modificam

INTALNIREA
ALEX29
LORE
IOANA-nu e pe forum

http://community.webshots.com/user/Alex290178/profile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

]
Ce frumoase sunteti, cu bebeii! Cred ca v-au invidiat o gramada de oameni pe la mall!
Bex ce fetita draguta ai!! a meritat astetarea.
Cind ii vad asa micuti, musai mai vreau un bebe. sau mai multi. Cel mai tare imi era frica, cind eram gravida, de perioada asta de inceput, dar parca in prima luna sunt cei mai frumosi... nu ca nu ar fi si acum superbi.. dar in primele zile cind ii vezi atit de firavi, dar totusi puternici si stiind atit de bine ce au de facut! Cum se arunca ei pe tzitzi.. nu pot sa uit sentimentul ala, cind Patrick, dupa 3 zile de stat departe de mine, a gasit din prima, fara nici un ajutor, tzitzuca.
Nu iti dai seama numai cind ai bebe, ce inseamna un bebe.

Ioana mama de bebe Patrick (01.06.07)
http://patrickbichis.wordpress.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

CRISTINUTZA i am dat deja un supozitor ,sper ca nu am gresit

NICO o sa vezi ce repede trece timpul de nu ti vine sa crezi




http://community.webshots.com/user/Alex290178/profile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Salutare si de la noi.
Bea doarme de la 5,si acum ma relaxez putin.E cuminte,nu a mai durut-o asa de tare burtica,oricum inainte sa doarma ii pun pe burtica sticluta cu apa calda,scanceste putin pana adoarme,dar dupa aia e bine si doarme dusa.Ma bucur ca e cuminte si ca doarme 2,3 ore ziua si 4,5 noaptea.
Mi-ar placea sa vin si eu la intalnire,poate la anul cand mai crestem.
Pupici la toate!!!

poze

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Alex NU un supozitor intreg.Numai jumate si cealalta jumate io dai dimineata sau invers.

Lore, mamicutza lui David
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Poate vin si eu la intalnire, dar ajung mai tarziu, cred. Ca de obicei e ora la care-mi doarme puiul. Numa sa-mi spuneti cam cat stati, ca sa stiu daca mai are rost sa vin cand s-o trezi bebe.

Mami 20+ cu Daria si Vladic (17.10.2006)
Vladic
barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dpop spune:

ramonella si de fapt si restul, intrebare:
daca pe bb il doare burta si plange, nu il luati in brate?
ca spui ca i-ai pus sticluta calda pe burtica si apoi a adormit.

ma tem sa nu o tin prea mult in brate, ca eu cand plange mi-e mila sa o las in patuc sngura, sa se chinuie.

mami de irina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

daca vreti putem sa ne intalnim si mai tarziu de 1 ,spuneti numai ca sa facem sa fie bine pt toate

http://community.webshots.com/user/Alex290178/profile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

olaa gagici

am avut prima zi de job, si tare mi-a fost greu...mi-a fost un dor de mamarutze...nebun!

v-am admirat puiutii, Co e mortala pitika, si Sara e o frumusete si pe Irina am vazut-o tare dulce!
toti copilasii sunt niste scumpi!



Cristiana, gagalicea Theodora Alexia ( 30 mai 2003)si galuscutza Carina Sofia(10 mai 2007)

comorile noastre iubite
Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii Theodora


www.helpsonia.com" target="_blank">ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

mamicilor cu experienta..cd stiti ca bebe are diaree?

Gaby,ca tu ii dai si completare..de cd ii dai, cum a reactionat in timp fata de san?

bebe meu saracu atata se screme..nu stiu..il doare burtica- colici sau sa faca kk..
dpop, eu il iau si il pun pe burtica mea .el doarme si eu nu..:(:(..asta noapte am avut 2 reprize din astea, ca altfel numa se maraie in patut, si eu oricum nu dorm.asa macar il stiu linistit pe el.

mami de ingeras Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput