Gravidutze si mamici de CLUJ-38

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dpop spune:

gabi, ce mortala e sara cu caciulita de ren!!ce m-am distrat cat e de dulcica! si ce mare a crescuut!

eu din pacate nu cred ca pot veni la intalnire, ca nu reusesc sa-i fac program de papa, si inca nu am reusit sa o tin adormita mai mult de 2 ore, ca sa nu zic ca in general la o juma de ora - o ora se trezeste la scandal


kitzy, cu caruciorul e tare naspa sa fie greu,eu am luat unul mai mare, care sa fie rezistent, dar are 16 kile, e groaznic de carat 2 etaje, sotul mi-l urca si coboara. trebe sa gasim musai o solutie pentru el, dar nu stiu,zau ...
asa ca sa te uiti dupa greutate, musai

mami de irina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Alex - mie dr mi-a zis sa-i dau paracetamol numai daca face febra mai mare de 38,3. Eu nu i-am dat prevetiv pt ca e hepatotoxic si nu are rost sa bag in copil preventiv medicamente de care poate nici nu are nevoie.

Cu intalnirea, as veni si eu, sa mai schimb atmosfera, dar sa vad ce program va avea si scumpetea mea. Mie mi-i ok la Mall.

Mami 20+ cu Daria si Vladic (17.10.2006)
Vladic
barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Am reusit sa vad si eu pozele, Sara e o frumusete dolofanica, Carina e leit mamica, cel putin pt mine, ca numa pe tine, Co, te-am vazut. E super faina in penultima poza cu parul "rasfirat" pe perna!

Mami 20+ cu Daria si Vladic (17.10.2006)
Vladic
barza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nrl spune:

Salutare

Am intrat si eu sa va spun ca sunt bine, tot asa, n-are nici o treaba, e tare fericit la mami in burtica, cred ca daca ar fi dupa el ar mai sta muuuult si bine...
Puisor LA MULTI ANI
Abia astept ziua de miercuri

Nicoleta 40+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Nico tare scumpa esti.Dar tu speri sa ne vedem miercuri?crezi ca vei fi tot 2in 1?


Lore, mamicutza lui David
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nrl spune:

Lore, nici o sansa!!!!
Eu astept miercurea asta cand mi-a promis tanti doctorita ca-l convinge ea sa iasa daca tot nu vrea
Imi pare rau ca ratez ultima intalnire a anului, dar cu singuranta n-o sa pot veni. Promit sa fiu cap de lista la prima din 2008

Nicoleta 41+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bex spune:

Nico, nu mai zic ca parca ma aud pe mine...lasa ca vine si miercuri:) si o sa fie bine!Garantat;)!

Cristinica, multumim ca ne-ai laudat, Cari e intra-devar o dulcica. si sunt mandra de ea, indiferent ci cu o semana, pana la urma;) puiutul tau ce face, sper sa ne vedem si cu tine next time.

nu stiu daca ajung in 12...ca micuta e cam mica sa o scot direct si sotul mi-e fulltime la job.:( mai vedem;)

am pus poze cu saculetul de dormit luat din cora, cred ca se poate folosi si ca sac pentru carucior:)

Co +Carina Alysa
http://community.webshots.com/user/co1977

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Nico eu acum mi-am dat seama. Intotdeauna percutez altfel.Tu astepti ziua de miercuri care vine, nu cealalta cand e vorba de intalnire. Deci miercuri e ultima sansa pentr bb sa mai stea ihn burtica, vine singur sau il faceti voi sa vina. Profita cat mai poti de somn pana miercuri ca dupa aceea.....nici nu stii ce te asteapta. Asha ca lasa internetul si la somn!!!(glumesc)

Lore, mamicutza lui David
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nrl spune:

Lore, in contextul mesajelor precedente si eu ma intelegeam la fel
Tare aiurea dorm noaptea ca tot 'pandesc' semnele, si mi se pare ca sunt mai dese contractiile, simt si intepaturi
Ziua sunt ca noua, parca nici n-as fi gravida

Nicoleta 41+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dpop spune:

bex, acu am apucat sa ma uit la poze
ce faine is buburuzele din urechi!
e tare draguta carina, o sa rupa inimile baietilor cu ochi albastri si buze senzuale . imi place ce freze ii faceti!



mami de irina

Mergi la inceput