Cine-i nascut in 75 sa ridice mana sus(3)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ciuf spune:

Esti grozava, Monica! Sa faci tu toate bunataturile alea... Jos palaria.

Ciuf, Luca (11.11.2003) si Eva Maria (21.04.2006)
Camera lui Luca/Finding Nemo si Camera Evei-Gradina cu flori vesele
www.onetruemedia.com/my_shared?z=15dde712e107702b2ad340&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Binecuvantarea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

multumesc ciuf...vrei sa rosesc
Aido, te-ai inzapezit? pe unde esti?

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mir3lly spune:

Buna dimineata fetelor! Este cred a-4-a noapte de cand dorm pe sarite. Fetita mea are puroi in gat si ii fac antibiotic intravenos ,dar cu toate astea nu prea da rezultate. Are nasul infundat tare de tot si noaptea e un calvar, nu poate respira si plange, se foieste....nu mai pot! I-am pus si Olynth, si ser fiziologic, si Biorinil, degeaba. Nu stiu ce sa mai fac.....!?E deja la a -5-a injectie si nu prea vad rezultate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


mir3lly,din pacate tratamentul nu da efect imediat,trebuie sa ai rabdare chiar daca asteptarea e foarte grea.
Multa sanatate copilasului!
O zi buna la toate fetele!

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mir3lly spune:

Multumesc de incurajari, Luna! Am cateodata impresia ca e o lupta cu morile de vant si nu ma ajuta nimeni si nimic. Ma doare atat de tare sa o vad suferind si as face orice sa fie mereu sanatoasa.E prima oara cand face injectii si mi se face rau numai cand o vad cat de frica ii este.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor,
of mir3lly, imi pare rau, sanatate multa puiutei tale sa se faca bine repede repejor
si alex al meu continua sa tuseasca cand zic ca mai e putin si scapa...iar o luam de la capat
maine avem din nou o serbare la gradinita, de fapt se tine la un club...dupa serbarea propriuzisa vor fi lasati sa se joaca in voie pana noaptea tarziu abia asteapta amandoi
aida, deja incep sa ma ingrijorez...unde sunteti, sunteti ok?
va pup pe toate

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Ciao fetelor.
Nu am mult timp , dar va asigur ca suntem bine ... foarte bine chiar.

monica felicitari pt analize ... parca maine mergi iar la control. Tin pumnii ca sa gasesca leacul bun.

Va si pe toate
... si felicitari de capitolul nou



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

aida....ai aparut...ma bucur din suflet ca sunteti bine si tie si matzei

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


quote:
Originally posted by mir3lly

Am cateodata impresia ca e o lupta cu morile de vant si nu ma ajuta nimeni si nimic. Ma doare atat de tare sa o vad suferind si as face orice sa fie mereu sanatoasa.E prima oara cand face injectii si mi se face rau numai cand o vad cat de frica ii este.




da.si eu patesc la fel cand papusica mea e bolnava - insa curaj si gandeste-te ca e "doar" o raceala
cel putin eu asa ma incurajez - cunoscand cativa copii care chiar vor fi bolnavi toata viata
O zi buna la toate fetele!

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mir3lly spune:

Buna dimineata fetelor! Se pare ca fetita mea Ioana este din ce in ce mai bine. A dormit mai bine asta noapte si deabia asteapta sa termine injectiile, mai are 2 si gata. Multi pupici si multa sanatate copiilor vostri!
Asteptam cu nerabdare serbarea cand Ioana va fi Cenusareasa!!!!!

Mergi la inceput