Remedii pentru trompe infundate

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Blanche25 spune:

Va fi bine draga mea! Vei vedea o inimioara mica pulsand!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryb spune:

Doamne....cat imi doresc sa-i vad si eu inimioara....dar cred ca este cam devreme, maine fac 6 saptamni fix.

maryb 5+ cu mic

comoara mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryb spune:

dragele mele,

intrucat multe dintre voi nu vor mai intra pe forum de azi vreau sa va urez si eu SARBATORI FERICITE !!! Sa aveti un Craciun minunat alaturi de cei dragi, sa fiti sanatosi cu totii si anul care vine sa va aduca tuturor multe bucurii, impliniri si un bebelus neaparat. Sa dea Dumnezeu sa vi se indeplineasca acest vis anul care vine.

blanche, un special pentru tine.


maryb 7+ cu mic

comoara mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mata spune:

sant foarte noua pe forum. am aceasi problema ambele trompe infundate am facut 2 fiv pa na acum la seghet in ungaria dar fara rezultat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi2005 spune:

buna borsasimo ma numesc gabi si ma gandesc sa fac fiv in ungaria cum nu stiu mai nimic de clinica de acolo ma uit pe forum si am vazut ca ai un nr de telefon al unei doamne ani daca poti sa imi dai si mie nr te rog multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi2005 spune:

buna maria08 am vazut oe pagini mai vechi ca ai facut un tratament de la prof.Andritoiu te rog daca poti sa imi spui a ajutat? si in ce a constat tratamentul iti multumesc astept raspuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blanche25 spune:

Fetelor puteti intra pe ''FIV in Ungaria'' sau FIv.
Veti gasi cat mai multe informatii.
Mata imi pare rau pentru cele 2 fivuri esuate. Intra pe cele 2 situri de mai sus, suntem multe fete care se sustin.
Multa bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi2005 spune:

buna maria08 iti multumesc pentru raspuns as dori sa vb cu tine mai in detaliu referitor la tratament si eu incerc de aproximativ 4 ani dar de curind am aflat ca am trompele infundate. daca vrei sa imi scrii pe mess adresa mea este :ionelastoica_2005@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns borzasimo spune:

Gabi2005 ti-am trimis si un mail dar iti scriu si aici nr. tel- 0036302735889 Ani, scuze de intarziere dar nu am mai intrat pe acest subiect cam de mult, sper sa iti fie de folos nr de tel, cum bine zicea Blanche25 intra pe FIV UNGARIA fetele sint foarte dragute si ma gasesti si pe mine acolo, poti sa imi trimiti mail daca vrei sau intrebari o sa iti raspund cu placere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lores31 spune:

Buna, imi cer scz daca deranjez, urmaresc de ceva timp discutiile pe forum si am vazut ca este posibil sa ma poti ajuta. Ma confrunt cu o problema destul de majora. Am trompele infundate, trompa stanga sufera de sactosalpinx, am fost operata de 2 chisturi, fibrom, am si endometrioza, dar imi doresc ff mult un copil. Din ce am citit exista un medic, o d.na dr la Cluj care ar putea fi o salvare. Ma poti ajuta, cu numele d.nei dr? Te rog din tot sufletul.

Citat:
citat din mesajul lui marya_d

salut!
exista la cluj un medic ginecolog-femeie cred,care este renumita pentru desfundarea trompelor uterine.o cunostinta de-a mea a incercat 10 ani sa faca copii si nu a reusit si dupa numai o vizita la dr respectiv cand i-a facut o injectie a ramas insarcinata. a fost chiar un soc pt ea ca nu se astepta sa se intample asa repede.dc vrei ma interesez si-ti dau mai multe detalii.

Mergi la inceput