MAMICI DE ITALIA (13)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ginger00 spune:

Am trimis un mail pe adresa comuna

+30 sufletelele mele

Atat mai avem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Ginger-incintata de cunostinta
iti sta bine noua freza cum ai scris

ticker

GIULIA-20/06/07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluk31 spune:

Katia,mersi,am inregistrat
Ginger,mi se pare mie sau stai mai bine cu moralul?Sa-ti traiasca burtica si sa fie sanatoasa!
Roxali,odihna placuta!

Raluca

in asteptarea micutei Anais

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ginger00 spune:

Ma strafoc sa uit de necaz ca sa nu ma apuce contractiile nasoale de asta par calma, da-n suflet...nu va spun ce simt.
Bine,poza cu freza am facut-o in august, acum arat mai nashpa la fata ,cel putin asa mi se pare mie

+30 sufletelele mele

Atat mai avem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluk31 spune:

Lasa ca te-ajuta DD sa duci sarcina la bun sfarsit,maine poimaine intra in sapt 31

Petro,tu ce mai zici?Ai ceva semne?

Raluca

in asteptarea micutei Anais

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

bai fetelor salutari din romania am trecut cu bine peste botez am sa pun si poze sper k sunteti cu toatele bine nu am apukt sa citesc din urma nimic si nushu knd o sa am timp.Va puuuuuuuupppp

de www.flickr.com/photos/11788157@N02/" target="_blank"> Alex 13.07.07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Neata !!!!!!

Sunt bine, fara semne de nascare deocamdata .

raluca - pai va dau semne in fiecare zi ... macar un salut ... deci inca nu am nascut. Si oricum, voi anunta fetele cand o fi sa fie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

neata !am venit si noi la cafea azi..da fugim repede... ca avem de-a treaba... eu abia ieri am inceput cursurile pre parto..m-am trezit tarziu la realitate...si abia acum au gasit un loc disponibil... bun si acum decat deloc... oricum sunt f. utile..cel putin eu dupa prima sedinta am ramas f. entuziasta... si nu cred ca imi voi schimba parerea..dar nustiu daca mai apuc sa-l termin....pana vine bb..poate dupa... cand nu va mai fi nevoie...

petro ma bucur ca sunteti bine...

noi am plecat..... o zi buna!



Stefania X 235+...amr..max-5sapt...
www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/" target="_blank">foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Neata' si de la noi
multumim de cafea

Slimatei
-eu nu am facut nici un curs pre-parto am lucrat pina am intrat in luna 8 deci am nascut si fara

Petcost-
daca bine imi amintesc weekendul asta ti se termina termenul
ce emotii! cred ca abia astepti sa o vezi pe Silviuta

Mamii-cind te intorci?

ticker

GIULIA-20/06/07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

stiu ca se poate si fara... ar fi si culmea.. doar ca tea ajuta mult mai ales psihic decat fizic... cel putin eu la asta ma astept..avand in vedere ca ai si psiholog la indemana..si credema ca eu am mare nevoie de cineva care sa ma asculte(nu-ti mai spun ca le-am facut capul calendar)..in plus mi-a prins bine sa vad atatea gravidutze in jur..eu ma bucur cand e macar una d'apoi zece... ..nustiu de ce da' ma ajuta...

Mergi la inceput