Endometrioza nu ne va impiedica sa avem un bebe-22

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

Ralu, maine , Joi, veti vedea albumul actualizat . Va veti bucura .

acu nu are legatura cu subiectul : ... sunt foarte deprimata ... ffffff trista .... si dupa asta am aflat si ca o prietena acu a ramas gravida ... , eram deprimata dinainte ... , nu mai am nimic de zis , cand voi putea o sa mai scriu

albumul si toate celelalte nu au nici o legatura , ramane cum am stabilit

va pup cu drag , Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucialu spune:

Raluuu considera ca-i facut!O mai las un pic si apoi o sun.De-abia astept sa merg la operatie sa ma repare.
Cristy iau, cum sa nu iau?Dar cred ca leziunile isi spun cuvantul.Au trecut 2 ani de atunci.Omega 9?Da-asta n-am stiut.Merci!
Un popa pe o bicicleta.Un politist il vede si-l intreaba:unde te duci parinte?Cu Dumnezeu inainte, fiule!Ia da-te jos de pe bicileta sa-ti dau amenda ca nu aveti voie sa mergeti doi.
Diana hopa sus!Nu avem voie sa ne deprimam.Nu de-asta ne-am strans,sa ne ajutam cu moralul,ca altfel dam papa la endo?Las ca vine si randul nostru.

www.flickr.com/photos/14052028@N08/" target="_blank">
nu mor caii cand vor cainii...

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fireyes spune:

Ralu, LA MULTI ANI! fericiti si condimentati numa' cu din alea bune si foarte bune!!!

Andreyutza, las' ca recuperezi tu, nu-i bai, ca fiecare zi poate fi o sarbatoare:) iar de gura lumii cui ii pasa??? eu mai arunc uneori cate o privire din profil si vad ce mi s-a latit partea cu mijlocul, oftez si imi propun sa raman repede cu BB ca sa fiu dupa motivata sa slabesc:)

Lucia, ce ne facem cu tine?!? eu nu prea stiu medicamente (doar algocalmin fiole iau la dureri mari), dar pana la operatie poate n-ar strica sa-ti cauti ceva acupunctura, ca stiu o persoana la care a avut un efect pozitiv f puternic la dureri provocate de coloana...

Diana, iubita, nu gandi asa, lucrurile se aseaza si pt tine, o sa vezi si te incarci negativ degeaba daca iti pui problema asa... eu am o prietena care se chinuieste sa pastreze sarcina de vreo 4-5 ani, ea are alte probleme, ramane, dar nu reuseste sa mentina sarcina peste trim.1. a avut multe sarcini pierdute (5-6), care au uzat-o psihic, iar acum mai vrea sa dea o incercare. asa ca daca ea a reusit sa treaca peste atatea momente grele, noi chiar nu avem voie sa ne deprimam.
Sa stii ca eu am fost la biserica si m-am rugat asa, cu cuvintele mele, ca nu ma prea pricep la rugaciuni si la ritualuri, dar am zis din suflet. si sunt sigura ca o sa fie bine pana la urma, numa' cu rabdare sa ne inarmam.

Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianaFi spune:

...sa incep cu a va multumi tuturor pt toate gindurile voastre bune,sinteti cu adevarat minunate......despre mine ce mai pot spune:miercurea trecuta am facut chiuretajul,a fost totul OK(anestezie generala),azi chiar ma simt bine fizic,psihic mai putin...oricum a fost ultima incercare,nu mai incerc sa raman gravi,am trimis citeva mail-uri pt maternitatea surogat,astept raspunsuri si ma voi opri la oferta cea mai buna...cit despre endometrioza voi incerca sa tin regimul in continuare pt sanatatea mea si poate reusesc sa slabesc putin ca in ultimul an cu atitea probleme am tot pus la kg, uitindu-ma in oglinda nu ma mai recunosc,cred ca voi veni si in tara la sfirsitul acestei luni sa imi incarc putin bateriile si sper sa ne si intilnim o seara la Ioana...Lucia iubita mea cind faci laparo,pe cit decembrie,poate iti fac o vizita la spital ...multumesc inca o data tuturor

Ralu:LA MULTI ANI si tot ce iti mai doresti,D-zeu sa-ti implineasca...


Numai bine tuturor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fireyes spune:

Bine ai revenit in mijlocul nostru, Lilisor, ne bucuram sa stim de tine!
Sa dea Domnul sa fie cum e mai bine pentru tine si iti suntem aproape pentru orice iti trebuie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralu_t spune:

lili, ma bucur asa de mult ca ai scris.....sunt convinsa ca veti avea pana la urma puiutul vostru. daca mai intrii pe mes vorbim mai mult.
te pup

a venit toamna...cu un bebe!!!
11+
http://bd.lilypie.com/DGDIp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

LIliana, toate te-am asteptat, cu mare drag si ne-am gandit la tine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

ALT BANC , acu le primesc si io :

"Recent a fost efectuat un sondaj de opinie in Italia, in care intrebarea era: "Credeti ca sunt prea multi straini in tara?"

Rezultatele au fost dupa cum urmeaza:

20% dintre respondenti au spus "Si"

10% dintre respondenti au spus "No"

70% dintre respondenti au spus: "E, pe dracu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unducthable spune:

FIREYES , Lucia si tosate fetele , stiu ca va pasa de mine, momentan , tristetea pe care o simt e mult prea mare , ma rog mereu , ..., nu cred ca sunt demna sa fiu mama... , voi mai vedea...

Mergi la inceput