Gravidutze si mamici din CLUJ - 31

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Victo si Alina felicitari!!!!!!!!!!!!!!!



Sa aveti parte de bebiti papaciosi, sanatosi si sa va aduca numai bucurii.
am citit in mare, mai recuperez pe parcurs.
Ramo-hai ca tu urmezi, nu ma lasa sa plec la Oradea din nou, si sa aflu ultima, trebuie sa nasti pana mai sunt pe acasa, adica pana luni, hihi.
Redai-cum stati cu constipatia? si eu ii dau musetel si functioneaza.
Gabriela,Alex-ce fac piticii?
Ripley-ti-ai mai revenit?
Soanso-ce mai faci?
Bex-maine dimi ne vedem la o cafea aici, hihi? mi-a lipsit cafeluta ta.
noi suntem bine, tare mi-a lipsit piti. s-a obisnuit in cele din urma cu morcovii, bem sucut de morcov, hihi.
eu am inceput sa iau cateva zile duphaston, mi-a dat un alt medic la care am fost in Oradea la control si tare sper ca in cateva zile dupa sa-mi vina ciclul.
intrebare la fetele care stiu ceva de STERILET, doare manopera cand ti-o pune?
va pupic tare-tare pe toate , ma duc sa va d ce mai am prin casa de facut, sa ma reacomodez, hihi. mai revin
pupici la toate si multa sanatate
Meli+Timea-Larisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bex spune:

Bine ai venit acasa, meli
Acum iti faceam rezumatul la hotnews, dar vad ca ai citit repede;)
maine sigur la cafeluta.

Lore, sa nu razi...merg sa mai fac un ceai de musetel


Co39 +Carina Alysa
http://image.lafemmebonita.com/c/bg561292.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Bine ai revenit meli.Ce bine ca aio aparut.Fetele sau pus pe nascut si ramaneam putine pe aici.
carrie ai 2 printese de invidiat.Ma tot gandesc si eu oare sa mai fac unul?la fel si sotul tau.Al meu abia daca ia copilul in brate dapoi sa ii mai faca ceva.Nu a spalat o sticla.De fapt face ceva..aduna pampersii murdari dupa ce il schimb pe bb

Lore, mamicutza lui David
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

FETELOR mi s a trezit puiu ,va pup si o seara super
am pus poze cu fetitza la 1 luna

http://community.webshots.com/user/Alex290178/profile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Meli cu contipatia nu prea stam bine.Ii dau la fiecare masa si ceai de musetel si face maxim o data pe zi,daca nu la 2 zile.Azi de exemplu nu a facut.
Bexule spor la baut.Eu numai cand ma gandesc la ceaiuri am impresia ca sunt bolnava.Eu le beau numai in situatii critice.
Alex in legatura cu suzeta,se va rezolva numai in timp. Si noi tot asha am fost.A durat ceva.Era noapte cand dormeam cu patutul lipit de al meu si ii tzineam cu degetul suzeta ca sa doarma.dar a trecut

Lore, mamicutza lui David
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Meli eu nu stiu daca doare cand ti se pune steliretul,dar stiu ca nu e bine sa ti-l pui daca mai vrei o sarcina.Si eu am vrut sa imi pun ,dar mi-a zis nasa ca o prietena a facut rana pe col.Steriletul e numai daca nu mai vrei copii.Eu nu pre sunt decord cu asta.Daca te mai interesezi sa ma anunti si pe mine de ce afli ca ma intereseaza.Desi m-a cam dezumflat nasa mea.

Lore, mamicutza lui David
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bex spune:

Du-te tu pufuleatza mica, cat e de scumpa mi se pare mie sau e fata lui tati;)? alexutza, mami, cred ca ai mai dat jos ceva luna asta, asa-i? da'in 3 nov faceti o luna, asa-i?


Co39 +Carina Alysa
http://image.lafemmebonita.com/c/bg561292.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Alex ai o papusa de fetita sa iti triasca si sa creasca mare si sanatoasa.

Lore, mamicutza lui David
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Carrie si Alex, aveti niste fetite superbe, sa va traiasca !


------------------------
Flory 38+ Joshua Raphael
AMR 2 saptamini !!

Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nrl spune:

Buna seara

Alex, ce scumpa e Tiadris!!!!!! Si mi se pare asa de mare...
Meli, bine ai revenit de la Oradea, tot am vrut sa-ti spun ca eu de acolo sunt de loc, si fac destul de des drumul Cluj Oradea, daca vreodata pot sa te ajut cu ceva acolo sa nu eziti
Sper sa nu intristez pe nimeni, dar vreau sa va intreb daca este printre voi vreo mamica singura?
Si mai am o intrebare apropo de ceaiul de zmeur, e tot una cu ceaiul din fructe de zmeura?

LUNA ASTA NASC

Nicoleta 36+

Mergi la inceput