Fetele din America (93)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

La noi este safe. Niste fum pe cer am vazut duminica cand am fost la plaja (de la Malibu). Sa vezi ce pink a fost soarele la apus ( m am gandit la tine, tu esti cu pink ul!- de l ar vedea Oana...)apus printre fum si nori...

Aici unde locuim sunt doar cladiri si trotuare,spatii verzi udate zilnic nu in stufaris pe dealuri.

Multumim de intrebare!

Don't throw with stones if you live in a glass house.

corina mama Ralucai

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miau-miau spune:

quote:
Originally posted by corinadana

La noi este safe. Niste fum pe cer am vazut duminica cand am fost la plaja (de la Malibu).


despre ce vorbiti? Iar am luat foc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

quote:
Originally posted by miau-miau

quote:
Originally posted by corinadana

La noi este safe. Niste fum pe cer am vazut duminica cand am fost la plaja (de la Malibu).


despre ce vorbiti? Iar am luat foc?




Miau:

www.msnbc.msn.com/id/21436901/" target="_blank">http://www.msnbc.msn.com/id/21436901/



Anamaria

"After all is said & done, more is said than done."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sanca spune:

In San Diego e ziua a 4, de la Witch Fire. De fapt sant vreo 7 incedii diferite. Unul in sud langa granitza cu Mexico si unul mai in Nord. Zona in care lucrez eu a fost evacuata, si asa ca deabea de maine voi servi servici iara.
Au fost evacuati peste 300 de mii de oameni. Avem prieteni care le-a ars casa pana la temelie. Ceea ce nu pot eu sa inteleg, cum a ramas intacta casa vecinilor (probabil ca au avut pile cu cel de sus)...
Copii nu au scoala saptamana asta.
Aerul e foarte poluat, iar cenusa se depune pe strazi la fel ca zapada...

Apusul de soare e nemaipomenit de frumos....
Multumesc lui D-zeu ca noi mai avem acoperis deasupra capului...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

quote:
Originally posted by lai

Lirisule, si eu am un coleg care nu are credit history, dar are abonament la celular (cred ca AT&T). Eu sunt pe T-Mobile de vreo trei ani, pe un plan cu 600 minute + unlimited nights and weekends, 39.99 (ma rog, cu taxe si tot tacamul ajunge sa fie un pic mai mult). Telefonul fix l-am scos din schema.
De cand haladuiesc prin America Latina, unde jumatate din buget mi se duce pe celular, abonamentul din State mi se pare suuuuper ieftin.
Unde in Sillicon Valley o sa stati?
Spor la impachetat!

Lai



ok. cred totusi ca ptr o saptamina-doua vom sta pe prepaid. pur si simplu nu avem timp sa cautam abonamentele cele mai bune samd. trebuie sa luam casa, sa ne luam DL (asta barbate-miu in prima instanta), masina imediat ce se va putea (adica vom avea ssn), nu putem sta mult nici pe masina de inchiriat, si nici prea mult cu carnete olandeze de sofat.

noi venim cu un transfer al jumatatii mele (chipurile mai buna) in interiorul companiei. compania are locatii si-n san diego si-n irvine, dar noi am preferat san jose-ul. cel mai probabil vom sta in santa clara.

gracias por tus deseos , am nevoie de spor ... ma stresseaza bagajul asta tot mai mult cu fiecare lipa care trece .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

la mine foc nu a ajuns, dar fum si cenusa a ajuns... afurisite vanturi... nici nu pot sa respir afara.. si bazinul e negru de cenusa ... totusi, parca astazi a fost ceva mai bine decat ieri...

Sanatate si numai bine


Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian
www.4shared.com/dir/4242034/d653560a/sharing.html" target="_blank">
Muzica pt copii "Ro & Eng"
www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miau-miau spune:

ai cunostiinte in zona, Liris?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Fetelor, sper sa se opreasca focul ca e de speriat!

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Fetelor, trebuie sa iau un bilet la loto, ca azi mi-a facut pisica o "bucurie solida" drept pe laptop, norocul meu ca era inchis, ca altfel ma faceam "de rahat" la propriu ducandu-ma cu laptopul la reparat cu tastele intepenite de r***t uscat....imi venea sa o omor...
M-am hotarat sa nu mai iau ore de condus, weekendul trecut am condus vreo trei ore si ma descurc foarte bine, am condus pe o sosea dintr-o rezervatie naturala, mai treceau si masini pe langa mine....am reusit sa nu ma panichez vazand caprioarele chiar pe marginea drumului.
Azi am examenul pt learner's permit.

“Vietile noastre se incheie in ziua cand ramanem tacuti in privinta lucrurilor care conteaza.”
Martin Luther King Jr.
www.eklipsse.net/gallery/main.php" target="_blank">Fine Art Photography
www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Photo Album


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Practica e totul. Persevereaza! Mai ales daca nu ai teama de condus, e foarte usor.

Tinem pumnii pentru examen!

Mergi la inceput