*Gravidute&Mamici de IASI* (9)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns byu spune:

Neata fetelor...
abia mi-a adormit gaza, nu stiu daca v-am mai zis dar noi suntem raciti si tare ne mai chinuim...nu stiu cum sa scap mai repede de mucusorii astia nenorociti care il chinuie pe Casi...acum sper sa imi doarma macar o ora (cer prea mult)sa pot papa si bea cafeaua...
Felicitari pentru noul capitol respectiv pagina noua...


Byucu CASIAN ANDREI

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

SMS de la KRISS:
" E frumoasa, sanatoasa, s-a nascut la 8.35, pe 16.10, 2.950, apg 9!"

emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilvs spune:

Neata.Bravo Kriss ! Dar nu a spus nimic despre starea ei dupa operatie ? Abia astept sa ne povesteasca.. daca o va lasa Alessia..
Cu cealalta Cristina nu a mai vorbit nimeni?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilvs spune:

Neata.Bravo Kriss ! Dar nu a spus nimic despre starea ei dupa operatie ? Abia astept sa ne povesteasca.. daca o va lasa Alessia..
Cu cealalta Cristina nu a mai vorbit nimeni?

Lili

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addiana spune:

buna dimineata!
miha vin si eu la cafea! cat despre petreceri... merg doar la ale fetelor... sper ca macar pe 23 sa petrecem noi doi singurei fara fete- facem 10 ani de cand suntem impreuna!

emma imi pare rau ca andrei nu te lasa sa dormi poate in timp o sa-si regleze programul de somnic!

byu sanatate lui casian, sa-i treaca mucisori cat mai repede!

cred ca denisa a luat niste virusi ieri la petrecere, ca azi dimineata a tusit putin si avea o nara infundata! sper sa nu fie nimic serios!

ella ce mai face bianca?

nu mai stiu ce sa fac de mancare, am ramas fara idei...


diana, denisa si raisa
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

Adina 10 ani de cind sunteti impreuna!!multi ani impreuna si noi pe 30 facem doar 3 anisori de cind suntem casatoriti iar in februarie 4 de cind ne-am cunoscut,Bianca face bine, creste, e activa doar seara,si nu vrea sa se miste s-o simta si tati
Vreau sa va spun ca abia astept, daca-mi ajuta Dzeu, sa ajung s-o tin in brate pe belina mea iubita, trece tare greu timpul asta....

poze
BIANCA ANTONIA
23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

diana scuze ca te-am botezat, am vorbit cu cineva la telefon pe nume adina si nu mi=am dat seama cind am trimis mesaj am scris numele ei

poze
BIANCA ANTONIA
23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addiana spune:

ella nici o problema! parca am scris mai demult ca multe persoane imi spun adina (oricum asa am fost botezata)
eu seara cand ma puneam in pat si mi-era somn atunci "dansau" cel mai tare fetele in burtica si tati al nostru le-a simtit f bine! oricum mai aveti timp, sa fiti sanatoase si o sa vezi pe la 8 luni ce fotbal va juca de o sa fie mandru tati de ea

alina unde esti? davidutu?

diana, denisa si raisa
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

quote:
Originally posted by lilvs

Neata.Bravo Kriss ! Dar nu a spus nimic despre starea ei dupa operatie ? Abia astept sa ne povesteasca.. daca o va lasa Alessia..
Cu cealalta Cristina nu a mai vorbit nimeni?



S-a ridicat din pat de aseara. E bine.

Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Buna!
Felicitari Crstibun si Kriss! Sa va traiasca fetele! Recuperare rapida!
Addiana uite ca am aparut! Face figuri netul la mine, de asta nu intru constant!
Ma bucur ca s-a "ingrosat" randul mamicilor!
Cum sa fac cu pozele? Unde sa le pun?!

Alina-Mirela cu DAVID 27.06.2007
David
Cum a aparut Printul!

Poze burtica

Pozele mele

Mergi la inceput