Iasule, mandra cetate (60)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns herra spune:

of. am atata de umblat azi, nici nu stiu daca sa ies cu masina sau fara, dar mai e si vremea asta...
iar aseara eram siderata - pana la 11 noaptea ascult manele din casa, asa ceva nu-mi imaginam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

quote:
Originally posted by herra

iar aseara eram siderata - pana la 11 noaptea ascult manele din casa, asa ceva nu-mi imaginam!



dar noi pana la 3-4-5 dimineata? surse: vecini de bloc sau strada. Noroc ca nu se intampla in fiecare seara. In vacanta a fost liniste, sa vedem de acum incolo......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

uau, ce tren misto ...

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

quote:
ar aseara eram siderata - pana la 11 noaptea ascult manele din casa, asa ceva nu-mi imaginam!


Din casa cui???



Oana, Stefan si Victor






"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Buna ziua! (cred)

Abia m-am intors de pe drumuri. Ideea este ca daca nu aveti de umblat pentru ceva urgent, mai bine stati in casa, fetelor!
Pierdeti timpul aiurea, nervi, bani (daca va duceti cu taxi de exemplu!), e si cam frig, mai si picura din cand in cand si zau ca nu se merita efortul.

In Mircea - Galata e nebuneala de pe lume, pentru ca se sfinteste biserica. In Centru, stiti prea bine, in P Ros la fel.
Pe dupa-amiaza sigur va fi la fel si pe Copou, pentru ca va fi concert acolo cu Margineanu si apoi artificii.
La Palat se monta scena pentru maine.
Coada la Sfanta e imensa, nu i-am dat de capat.

Oare am uitat sa va zic ceva? Daca da, revin...

Ma duc sa-mi fac bureti cu maioneza si usturoi.
Si o salata orientala, ca ni s-a facut pofta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Am si eu o intrebare urgenta: aveti idee unde este EXACT (ca localizare) sediul OPC Iasi? Pe net am gasit ca pe strada Toma Cozma nr 11. La telefoane nu raspunde nimeni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

pe langa Negruzzi..prin zona..pe partea opusa liceului.



Burtik
Nasi 7/07/07
Pentru Alessia

Cristina 38+ cu Alessia Stefana
AMR 6 ZILE!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Merci, Cristina. La cladirea aia ma gandisem si eu, dar nu eram sigura. Si m-am gandit ca poate stiti voi mai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addiana spune:

ce vreme urata!

aime super tortul trenulet! eu nu cred ca as avea atat rabdare! miha multumim pentru link
dar daca tot e vremea asta urata cred ca ma apuc de o tarta cu fructe...

sfarsit de saptamana frumos!

diana, denisa si raisa
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Sa ma laud si eu...am facut prajitura cu mere dupa reteta Adrianei, a iesit suuper frageda...asta si cautam, deci Adi....
Azi am fost cu copiii la Moldova Mall, la locul de jaoca. Pe toata lumea am auzit laudand prajiturile de la Tuffli, dar in afara de catvea feluri, si nu cred ca erau mai mult de zece, mai aveau inghetata si suc si probabil cafea...
O duminica placute maine, desi se anunta foarte frig.
La noi a dat caldura astazi...
Pupici,
GAbriela si baietii

Mergi la inceput