*Gravidute&Mamici de IASI* (8)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crissintibun spune:

Miha ,si eu as fi vrut ,dar la primavara cu bbelusii o sa ne vedem sigur pt k mai mult k sigur o sa imi aman anul asta universitar pt k fata mea vine pe primul loc .
Am inceput sa fiu nerabdatoare sa vina mai repede ziua de luni ,cand sunt programata. Sotul e stresat k sigur se declanseaza pana atunci ,dar eu parca am asa o siguranta k Ami o sa stea cuminte .Azi cand am avut contractiile alea de ma schimbasem la fata tot el era mai ingrijorat k mine k a venit momentul.

Cristina 39+ si Amalia Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Cristina,ce preturi sunt la Sanosan? Eu la Robert am folosit Klorane,dupa ce ne-am nenorocit cu Johnson Baby,am folosit Klorane.Acum pentru bubulina mica am facut comanda pe net la produse de la Himalaya.

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by crissintibun
Azi cand am avut contractiile alea de ma schimbasem la fata tot el era mai ingrijorat k mine k a venit momentul.



La mine cand a venit momentul,pe neanuntate si pe nepregatite ,am vorbit cu Monica la telefon apoi m-am dus la baie sa ma dichisesc pentru marea intalnire. Si soata se invartea pe langa mine: "da mai stai?; da mai ai mult?; da nu te doare?; hai ca o sa intarziem..."

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissintibun spune:

Miha ,un sapun e 45 mii.Samponul e 70 mii .pudra de talc e 65 mii.Eu i-am mai luat azi un sapun si o lotiune de corp special dupa baita de seara ,cu aroma de levantica ..e mare-500 ml si a costat in jur de 140 ,asta in condit in care fix acelasi lucru la sensiblu e 205 mii.

Cristina 39+ si Amalia Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Sa inteleg ca voi folositi pentru Bb Sanosan? Am auzit ca e bun. Noi avem produse de la Mustela si sapun Nivea. Asta e pe terminate si al lua un gel ceva. probabil tot cand ajung in Carrfour.

Am vazut pozele. Miha, pe tine nu te-am vazut. Tu erai fotograful? A! Si zici ca 33 sunt "de baba"? .
Atunci, cum sa fac sa nu vina noiembrie asa repede?



Oana, Stefan si Victor






"unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by ghinetz
Am vazut pozele. Miha, pe tine nu te-am vazut. Tu erai fotograful?



Nu...eu eram langa Alina...Am uitat sa iau aparatul dimineata cand am plecat de acasa ...dar am o scuza ca-s gravida,nu?

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns byu spune:

Buna fetelor....eu sunt Raluca si am un baietel...Casian-Andrei de 4 luni implinite ieri.Sper sa imi permiteti sa ma alatur voua chiar daca ficiorasul meu drag nu prea ma lasa sa stau pe net sa pot sta si eu mai mult la taclale...Am vrut tare mult sa vin si eu ieri la intalnire, dar din pacate nu am ajuns pt ca am fost cu Casi la dermatolog si la med. de fam.
Ella sper sa nu te superi ca mi-am permis sa ma uit in albumul tau, sa vad poza de ieri.
Pupici.

Byucu CASIAN ANDREI

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nonna76 spune:

Fetelor de unde as putea cumpara artificii pt. tort pt. botezul lui bebe?
As vrea numele magazinului si cam pe unde este.

Am vazut pozele de la intilnire dar as fi vrut mai multe.La primavara vin si eu (daca e simbata si nu am scoala sau e vacanta) si toate vom fi cu bebelusi mai mari sau mai mici.

Miha sa stii ca eu voi implini 23 de ani si voi fi muult mai tinara ca tine.Si eu care credeam ca sunt cea mai mare pe aici.

poze

Monica ,mama lui Andrei (17 iulie 2007)si Vlad (8 martie 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Salut!
Cris, ai aparut! ghinion ca nu ai putut pleca de la univ..ramane sa ne cunoastem la primavara!
diana_alexa, bine ai venit! da, eu am fost/merg la Omini.. dar nu am auzit de dr. Vasilache..sorry!
Cate sapt ai? 4-5?
byu (Raluca) bine ai venit in club! sa iti traiasca Casian! bey..
mexxa, byu si crissintibun...cuscrelesau ma insel?
Eu nu am ajuns la Carrefour..adica am ajuns in zona..dar nu am intrat..l-am luat pe sot de la birou, care e peste drum..dar la cata lume am vazut si masini..nici nu aveam de gand..am trimis-o pe mama si pe soacra sa vada ce si cum pt. bebelina..desi are destule zic eu, nu ii mai trebe deocamdata..de fapt doar un fas ar mai fi nevoie..zic eu acum..ca poate peste 1 luna n-or sa-i mai vina nimic din ce am luat
Cris, tu nu ai emotii? am uitat..ai primit nr meu de mobil?




Burtik
Nasi 7/07/07
Pentru Alessia

Cristina 37+ cu Alessia Stefana
AMR 9 ZILE!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns byu spune:

ba da kriss...e un grad de rudenie, dar numai intre mine si mexxa, sunt finutii mei toti trei

Byucu CASIAN ANDREI

Poze

Mergi la inceput