FIV138

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xrysya spune:

zouzounaki.
da,am vorbit cu medicul pentru ca el mia prescris anticonceptionalele.e medic pentru ivf nu ginekologu la care sant eu.o singura data am mers la el.ma consultat,era la o saptamana dupa laparascopie.ma consultat si mia zis cand imi vine CM sa incep anticonceptionalele.inca nu mia venit deci nu leam inceput.ma chemat sa vin la 2 saptamani de cand incep anticonceptionnalele.nu stau departe de clinica pentru ca e in oras cu mine dar mie cam rusine sal sun tot timpul sal zapacesc de cap.mia zis cand sa vin deci...asteptare.dar as vrea sa am idee despre ce ma asteaota si cat diureaza pana se face infiltrarea.cam lung drum:(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miruna79 spune:

Felicia_ la multi ani, multa sanatate si indeplinirea tuturor dorintelor.
Pupici

"A iubi inseamna a inceta sa traiesti pentru tine, a face ca toate sentimentele omenesti, teama, speranta, durerea, bucuria, placerea sa nu depinda decat de o singura fiinta; inseamna a te cufunda in infinit, a nu gasi nici o limita simtirii, a-ti inchina viata unei fiinte in asa fel incat sa nu traiesti si sa nu gandesti decat pentru a o face fericita; a turna maretie in injosire, a gasi alinare in lacrimi indurerate, placere in suferinta si suferinta in placere; adica a intruni in sine toate contradictiile." BALZAC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Luck, Antosit, Bubuka, Aldolina, Miruna va multumesc mult de tot pt urari! Sunteti minunate toate!
Aly, bafta la histeroscopie!
Criss, ce-ai visat azi-noapte?


poze www.slide.com/r/dCBFcIkWyT8qTm6zqmE3_Z0Uzm4PEDxK?view=original" target="_blank">noi2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Felicia Pana vin la Buc sa ti se vada burtica.
Sheri ti-ai notat cat ai de recuperat?
Cris ai fost f haioasa.
Ioana putere si sanatate sa-ti dea DD.
Simiolga felicitari!
Andrada tu in ce stadiu mai esti?
Tuturor fetelor care fac FIV in aceasta perioada numai reusite.
cristinici

''Niciodata sa nu te simti rusinat ca ai incercat si n-ai reusit,pt ca acela ce nu a avut esecuri inseamna ca nu a incercat vreodata''O G Mandino

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

Feli,aseara nu am visat a fost pe bune

cristina
http://community.webshots.com/user/cris8674

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nusy spune:

Feli: La Multi Ani si din partea mea pentru ieri si un test pozitiv pe 16(cand implinim noi 8 ani de casatorie).

Ioana: imi pare tare,tare rau... dar nu te lasa!Tot inainte si veti reusi!

Aurel_Cris: m-ai ingrijorat,sper din suflet ca totul e in regula.DD sa va ajute!

Dariela: draga mea,bufeurile n-au inceput imediat...chiar ma bucuram ca n-am nici o reactie...si cand colo,dupa vreo saptamana sau doua(nu mai retin exact),sa te tii....

Mirelutu: maine vreau sa aud de un BHCG maaaare,maaare!Te pupic!

Nusy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dream1971 spune:

Buna seara la toata lumea,

Am fost tare prinsa cu serviciul si iar am ramas in urma cu cititul. Eu nu am vesti. Sper doar sa am curajul sa incep luna viitoare...

Ioana imi pare tare rau . Nu te lasa insa. Odata si odata batalia va fi victorioasa.

Cellu multumesc mult Sunt cu ochii pe tine. Stai cuminte in pat si ai grija de George. Si eu am trecut prin episodul cu mancatul in pat. E ingrozitor stiu dar nu ai ce face. Incearca sa vezi numai lucrurile bune si sa nu te sressezi din cauza petelor de pe lenjerie.

Felicia La Multi Ani (cu intarziere)!. Iti doresc sa fie anul cu noroc si sa te vad curand mamica

Pun si eu marjoretele la lucru pentru voi fetelor: sa auzim numai de bine.

flori76 Relyakla78 felicia_ Andrada.PDORIS71 Mirela1 bubuka lorelai lorelai cris86 (scuze daca am omis pe cineva. A fost involuntar)

aici si toate -utele mele dragi. Ce stiti de Ginger?



Dream

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dariela spune:

Felicia - La anul sa sarbatoresti alaturi de tau! La multi ani!
Kora - Sper ca ai luat startul astazi. Sa fie cu noroc!
Flori76, Relya , felicia_, AndradaP, Doris 71, Mirela1, bubuka, lorelai lorelai, kla, Nusy - 2-3 luni de acum inainte sa aveti parte doar de vise frumoase, asemenea lui Cris!

dariela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

zouzounaki
ziceai ca ai fost in pericol de superstimulare la incercarea de fiv cu protocolul scurt.Asta inseamna ca din z2 a CM ai inceput si inhibarea cu dipherelin si stimularea ? Cum ti-ai dat seama ca esti in pericol de superstimulare?
pupici si bafta multa tuturor fetelor aflate in tratament sau in asteptare , nu va mai numar fetelor ca sunteti tare multe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zouzounaki spune:

luck eu am facut stimularea doar cu gonal... am facut echo si estradiolul zilnic si asa si-au dat seama...m-au oprit rapid in a 3a zi...mi-a zis doar ca,,,,cu toate ca aveam 35 de ani,organismul raspunde ca al unei femei de 25
cris pe bune... a fost live???...nu de alta,dar cind ar veni timpul m-ar bate si pe mine gindul...pupici si mult succes tie si tuturor fetelor....

"A-I multumi lui Dumnezeu cānd vāntul este prielnic pe mare nu este ceva deosebit; a-I multumi īnsa cānd este furtuna, atunci se arata adevarata recunostinta."

"Fii totdeauna cu Dumnezeu, daca vrei ca Dumnezeu sa fie totdeauna cu tine."
*Sfantul Ioan Gura de Aur*


www.tickercentral.com/view/8d3t/6.png" target="_blank">in asteptarea minunii

www.slide.com/r/IKu2kAsImz-u2VovpRqcSJA0BEUza-Al?previous_view=mscd_embedded_url&view=original" target="_blank">me...

Mergi la inceput