Gravidutze si mamici din CLUJ - 22

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

ramonella - splendide ! atat salopeta cat si papuceii! imi plac tare mult!

delia - tu esti ok? ca nu ai prea "activat' pe aici azi!

gabriela - harnicuta ca o albinuta! cand ai timp pentru toate??? felicitari!

OanaAlina

bebele nostru scump si drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Uitati-va pe euforia!!!!!!!!!!

www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina
poze

Ramonel35+ Beatrice Alessia
AMR 5 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

he he he..redai..f buna intrebarea..
habar n-am cd ne vom muta..cel mai probabil in decembrie, caci totul merge f incet la noi...in dulcele stil ardelenesc...no offense..

35+ piticul Stefanut
AMR 5 SAPT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

stie careva cat se da la preot "neoficial"?pupici si un weekend placut
Meli+Timea-Larisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns redai spune:

Meli cam 50 de lei pentru Botez si la fel peentru cununie. Depinde de "bunavointa" fiecaruia.Atat am dat noi cand am fost nasi la cununie,luna trecuta.Si la botez am dat acum 2 ani 300 000.

mamicutza lui David
http://good-times.webshots.com/album/560900464EBTcPL?vhost=good-times&start=108

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

mersi Redai, asa m-am gandit si eu. noi incet ne pregatim pt baita si somnic. poate mai intru dupa ce adoarme . va pupici. o noapte usoara va doresc.pupici
Meli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

am terminat de montat patutul! asa ca am mai bifat o chestie de pe listuta...

trebuie sa merg sa vad de vanita pentru bebe, insa nu as vrea sa dau foarte mult pe ea... ma mai duc intr-o tura pe la cora si apoi, daca nu ma hotarasc, prin oras pe la magazine... intrebare de baraj pentru mine... ce ati pus pe fundul la vanita cand ati facut baita la bebe? finet, burete???

o seara placuta la toata lumea!

OanaAlina

bebele nostru scump si drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

antoni ,Felicitari pt ambele evenimente importante!!
cat priveste imbracamintea eu cred ca e mai putin important asta ,cel putin pt mine asta ar fi cea mai mica pb ,sanatoasa sa fie ,sa manance ,sa creasca mare si sa fie cuminte!iar voi sa va bucurati din plin si sa fiti o familie fericita , implinita in fata lui Dumnezeu .

Oana,eu initial am pus Finet ,porma am luat un suport de plastic cu ventuze care se lipea de cadita ,tare util imi era si nu am mai pus peste el nimic,cat priveste vanita am luat una destul de simpla chiar din piata Ion Mester de la intrare unde sunt vase si plasticuri (mie nu-mi plac alea cu forme de nave spatiale).

m-am cunoscut azi cu Codruta si cu dragalasa de Petra ,ai o fetita absolut superba si vb asa frumos ,e foarte activa ,sper sa ne mai vedem.

Ramonella,vazut hainutele ,superbe ,asteptam poze cu cercelusii!eu nu am reusit sa-i schimb gelul de baie la fiimea pt ca daca dau cu alceva face alergie(bubite rosii )

eu mi-am expediat mandra la socri ,asa se explica ca-s aci la ora asta,maine program de curatenie,mancare ,poate cumparaturi ...

SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

i-am dat la piti sa pape, a inceput sa stranute, cred ca se va raci .ata ete , n-am ce face, oricat am protejat-o.ne-am simtit amadoi un pic raciti si separe ca a luat-o.pana nu are febra astept, sa vad, nu-i dau nimic.niste ser fiziologic i-am pus in nasuc. pe urma, vedem.sper sa nu fie nimc.
Soanso-esti fericita, e liniste pe la tine un pic
Ramo-deunde ai luat botoseii?sunt superbi.sa pui poze cu cercelusii ca sunt tare curioasa.ce ne rasfatam piticii de mici, hihi.
fetelor multumesc mult de urari, am niste emotii...dar e normal si tare ma bucur de ziua de maine.
somnic usor la toate si aveti grija de voi.
pupici
Meli+Timea-Larisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniaN spune:

Cristina,Redai,Meli multumesc de informatii,astazi vad ca am fost mai linistite,speram sa ne tina .
azi a fost si tanti dr pe la noi ,controlul de 1 luna si suntem foarte bine am crescut cu 3 cm si avem in plus 880 gr.

Redai ,o sa fim vecine intr-un viitor mai indepartat,ne-am contractat si noi un apartament in zona oncos dar spre andrei muresanul...va fi gata doar in toamna 2008,nu vom locui prea degraba in el pt ca noi mai trebuie sa stam la Bratislava inca vreo 2 ani.

Miruna e tare maraita in seara asta.
noapte buna

LAVINIA & Miruna Antonia(5 sept 2007)
http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3b53cdd38545f1ebd4376b&source=category&category_id=all

Mergi la inceput