FIV 137

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adelais spune:

Buna dimineata tuturor!
Iar am venit cu o rugaminte. Am uitat acasa nr de la Giulesti, cabinet FIV si tb. sa verific daca am programare pt vineri. ma puteti ajuta, va rog? link-ul de la pg. 1 cred ca nu functioneaza cum trebuie sau sunt eu prea grabita
Diana ai grija de voi. Stiu ce inseamna un job solicitant dar uneori prioritatile tb. sa se schimbe. Poate dupa ce-i anunti o sa fie mai bine.
Anca ma bucur ca histero a fost OK

Bafta tuturor si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Fetelor, sa fie aceasta toamna plina de noroc si cu puiuti in burtici, multa bafta tuturor la stimulare/divizare/implantare.
Mirela1, Andrada, Kitta, Felicia sa fie cu noroc, toamna se numara bobocii!
Noi mai avem putin, cred ca pe la sf lunii ne vedem fetita.

Shery 35+ Alesia

my precious
eco-uri
poze pereti camera alesia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

quote:
Originally posted by adelais

Buna dimineata tuturor!
Iar am venit cu o rugaminte. Am uitat acasa nr de la Giulesti, cabinet FIV si tb. sa verific daca am programare pt vineri. ma puteti ajuta, va rog? link-ul de la pg. 1 cred ca nu functioneaza cum trebuie sau sunt eu prea grabita


Tel. Giuly: 3161277

Anto
"Cea mai mare iluzie este ca oamenii au limite!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelais spune:

Anto
toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kry spune:

buna dimineata, dragelor.
Kora, ma bucur ca bunicul e mai bine, stiu ce inseamna prezenta unui bunic, eu din pacate stiu si ce inseamna lipsa lui,dar imi amintesc cu nostalgie minunata mea copilarie alaturi de el.
Diana, si eu zic sa incerci sa te menajezi tu la serviciu, trebuie sa ai grija tu inaintea celorlalti.
Bubuka, eu am facut deja 7 zile diphereline, sunt ok, ma descurc. Stii ce nu inteleg? pe foaia de monitorizari scrie "prezentare la clinica dupa 14 zile" . ei bine, la mine prima zi de injectari a fost 26 septembrie, iar medicul a completat sa ma prezint la clinica in 11 octombrie, deci in a 16-a zi. Oare a calculat gresit? ce sa fac? sa merg mai repede? Tu cum esti?
fetelor, succes tuturor, intr-o toamna atat de frumoasa si insorita, cu siguranta vom avea muuulte vesti bune
pupici tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Sherrycule-putin -putin...da ne onorezi cu prezenta nu??
Sa o tragi dupa tine si pe Duamna Oana...la intalneala...
Zboara timpul zboara! Sa ne spui unde nasti si cam cand...( venim peste tine/ te cotropim...mai o floare/un pampers/ o gluma mica sa uiti ca esti in spital...o poza lu' pitica) gasim noi!
pupici
dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Cum sa nu Dany , si-o pizza, si-o bere, si un sa le batem pe asistentele nesuferite. Tu tii de 6 pe hol si eu dau la poponet ca sa nu ma uite nimeni pe acolo .

Shery 35+ Alesia

my precious
eco-uri
poze pereti camera alesia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyalo spune:

Daaa..pe unele dintre asistente de la et. 2 le-as bate non-stop!!Sa inteleg ca nasti la Giuly Memorial Hospital? Cu cine banuiesc eu??
burtica!
Fetelor... care doriti nu uitati de intalneala de joi da??
o zi buna
dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris86 spune:

NEATA,FETELOR
DANYALO,SI ZICI CA VENITI PESTE MINE JOI NU?,EU VA ASTEPT FETELOR CU BRATELE DESCHISE SI CU SURPRIZE!!!!!

cristina
http://community.webshots.com/user/cris8674

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valeria72 spune:

Cris cu siguranta ca venim la fata frumoasa si papa bun

Aspiranta la titlul de mamica

Mergi la inceput