Aradence minunate! (81)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Mi-am belit ochii pe LR pana mi-au ajuns in gura! Ma duc la somn ca pic de pe scaun.

Nu ma astept sa invete Iulia sa inoate dintr-un curs, poate din doua. O sa fac testul cu casca...


poze


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Miha, nu merge nici o educatoare cu ei la inot, adica asa cred...cine mai sta cu restul copiilor atunci? Exact la ce ai zis tu ma gandeam, nu stiu cat se ocupa de ei si cat ii supravegheaza.
Nu te-am vazut in mijlocul drumului.
Sanatate multa lui Matia!



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Neata!

Cristina, Miha, Alinush sanatate multa la piticii bolnaviori!

Alinush ma bucur din suflet ca nu a fost meningita!

Flavia ne intalnim azi???Suna-ma pe fix cd. te trezesti!!!!

Clauuuuuuuuu?Dianaaaaaaaa?Carmennnnn?



Eu
www.pufymic.info/index-6.html" target="_blank">Gandacii
Tot ei
...Si iarasi ei


www.helpsonia.com/" target="_blank">AJUTATI-O PE SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

alina ce m-am speriat....multa sanatate,Doamne fereste de meningita...
multa sanatate marei si lui matia!
eu pe cristina o inteleg ca a venit terorizata de la pedi 1.eu am fost cu elisa intr-o noapte acolo si cica am stat la rezerva,"preferential",nu am avut baie...va povesteam ca elisa se ineaca destul de rau,intr-o seara nu si-a coordonat ragaitul cu respiratul,a aspirat lapte in plamani si nu a mai respirat...secunde bune,toata lumea ma intreaba cat...ea a lesinat s-a albit si incepuse sa se albastreasca.am intors-o oricum repede pe burta am inceput sa o bat pe spate...si-a revenit cu greu dar respira la fel de greu,a facut o apnee tranzitorie.al meu a inebunit in cateva minute eram la spital,nici nu stiu cum am plecat.ne-am si speriat groaznic amandoi.la spital mi-a mai facut un episod,mai bland.cum o puneam la san cum se ineca.ea a plecat din spital cu calcemia la limita inf,propbabil face un spasm la nivel glotic,oricum nu prea am descoperit 100% cauza,cert e ca i-am dat calciu si acum se mai ineaca dar nu ca atunci.acum ma intelegeti de ce stau cu ochii pe ea ca pe butelie.dar ce-i pe sectia aia,groaznic!bunavointa din partea personalului la maxim dar in rest nimic.
ada in cat timp ti-a venit comanda?

alina si bulina Elisa (20 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

buna,

parerea mea e ca Dragos n-are meningita..departe de asa ceva. Doamne ajuta!Noi ne gandim la ce se poate mai rau intotdeauna.

Si noi am fost mucosi si steff a tusit....dar am venit de la mare, d epe drum imediat asa, deci n-am luat de aci din tara nimic.si eu am fost bolnava si sotul.

TORTURI SI PRAJITURI
FLORI DIN FONDANT

Veronica si
Stefan Peter- 07.11.2005(1 an si 10 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

De ce scrie la voi in paranteza sub user cu majuscule ARAD?

TORTURI SI PRAJITURI
FLORI DIN FONDANT

Veronica si
Stefan Peter- 07.11.2005(1 an si 10 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina.a vad ca ai tras si tu o sperietura buna.
Fetele, imi trebuie un clorifer de fonta cu vreo 12 elementi. Nu stiti pe unde gasesc?
Trage Ioana d mine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Alina a, in exact 10 zile. Acum mai astept masina de facut pane care se pare vine separat!

La inot nu merge nici o educatoare cu ei, dar eu zic ca se descurca cei de acolo. Scarile sunt de lemn, nu-si pot sparge capul...Azi am uitat sa-i dau Iuliei pijamaua la gradi. Asta e... O sun pe Nico, educatoarea, sa stie, macar sa nu caute dupa ea.

poze


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare!
alina.a, mie mi-a venit comanda in 12 zile.
Si Adelina se inneca f des cand sugea, de multe ori mi-era groaza cand trebuia sa o pun la san.

Veronica, zilele trecute cand am intrat pe forum mi s-a deschis o fereastra in care trebuia sa completez localitatea si judetul, de atunci apare ARAD in paranteza la nume.

Gabi, habar n-am pe unde poti gasi calorifer.
La Praktiker nu sunt? (zic si eu!)

Ada, si Calin uitase pijamaua lui Dragos ieri(desi o pusesem la vedere), dar o avea pe cea de saptamana trecuta ca uitase tusi sa o ia vineri.

No merg sa fac mancare ca Adelina a plecat la plimbare cu Adina.Pe Dragos l-am culcat, nu l-am trimis azi la gradinita. Nu a mai vomitat, doar imi spune ca-l mai doare putin capul.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Asta e. A dormit in hainele cu care era pe ea.

Iar sunt cu ochii in LR!


poze


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput