Gravidute&mamici de Timisoara (7)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adriella spune:

Ank, mersi pt primirea facuta, si pt. informatii...
as dori sa stiu unde se afla cabinetul dr. Budau (adresa), un nr. de tel...daca e tot atat de solicitat ca si dr meu (adica sa fac programare cu o luna inainte etc)
pe mine ma intereseaza daca reusesc sa fac un eco morfo pana la sf. de sapt. stiu ca e f. important pana in 14 sapt acest tip de eco. multumesc.

Adriella 13+ si bb Octavian Radu (25.05.2006)

Adriella si Octavian Radu (25.05.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Nr de tel e 0256/201113.cabinetul e pe str Liviu Rebreanu.Cum stai cu spatele la MkDrive sunt 3 blocuri turn in fata pe Liviu Rebreanu.La cel din mijloc la ap 7 e cabinetul lui.Nu e semnalizat prin nimic afara , doar la interfon scrie la ap 7 cab medical.Cabinetul lui nu e prea aranjat, sa nu iti faci o parere proasta din prima.
Despre programari, eu mi-am facut cu 3 sapt inainte , dar stiu ca ar fi putut sa ma ia dupa o sapt , dar nu atunci am vrut eu sa merg.
Eu am facut morfofetala la 20 sapt parca. Din cate stiu se face pana prin sapt 21 -22

Ank 37

Raul
Mai avem maxim 3 saptamani pana la marea intalnire !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina spune:

Multzam fain Ank!

cata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre28 spune:

Pleas, I need help. Pe la ce capitol s-a discutat, ca unde se gasesc haine pt. gravi? Aici in Arad pe langa faptul ca nici nu prea se gasesc, unde gasesti ceva, sunt chiar de toata jena.

Andre17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

adriella bine ai venit! sarcina usoara si BB sanatos!
ank o sa merg sa-mi cumpar dupa ce nasc! O sa te stresez atunci!
andre nu prea sunt nici in TM... la Mall la Premaman, si tot in zona aceia mai e un magazin! in Galerie parca mai e unul de gravide... Ai incercat sa-ti comanzi la Tara Fashion?



PUSSI 29+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 8 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina spune:

Andre in kappa este un magazin ...daca ai noroc sa prinzi cind primesc marfa au lucruri fainute.(in kappa aripa veche dinspre euro, cind intri pe culoarul cel mai din stinga).

cata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

helloo
bun venit noilor gravidute!!
vin si eu cu o intrebare: camasa si halatul de spital tre sa fie neaparat din bumbac???

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! te asteptam puiutz!!

35 si bubulina IASMINA ALYSSA

www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/103560.sigmaker.png" target="_blank">


bubulina noastra

AMR maxim 3-4 sapt!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Salutare!

Bun venit Cristina! Srcina ta makes me happy...sper sa mai papam inghetata in mall cu ditamai burtoaiele ca odinioara!

Bun venit adriella! Mie mi-a spus dr mea ca o sa-mi faca morfofetala la spital ca au un eco 4d. Poti vorbi cu Olaru sa-ti faca un dr la Odobescu!

Fetele am fost la dr si totul e ok cu saculetul...arata de 6 sapt si +/- 6 zile si eu aveam chiar 5 sapt si 2 zile. Acum mai am de facut analize si sa iau maltofer si sa continui cu acid folic!

Va pup!

Mihaela&Cristian 25.03.2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed" target="_blank">Cu toata dragostea!
www.onetruemedia.com/shared?p=3b01868c31a44c86fd1346&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Skiathos

Bebe 2


"It`s nice to be important, but it`s more important to be nice!"




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

miha felicitari pt. BB sanatos! De ce ti-a dat asa repede fier?
bb eu zic ca nu, nu vad sensul...



PUSSI 29+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 8 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

quote:
Originally posted by pussi

bb eu zic ca nu, nu vad sensul...



PUSSI 29+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 8 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!



pussi crezi ca mai sunt alte mamici si cu cmasa de matase???

-------------------------------------------------------------------------
Cea mai fericita sotzie si o viitoare mamica!!!

Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! te asteptam puiutz!!

35 si bubulina IASMINA ALYSSA

www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/103560.sigmaker.png" target="_blank">
bubulina noastra

AMR maxim 3-4 sapt!!!!

Mergi la inceput