Gravidute&mamici de Timisoara (7)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

e ceva in genul lui alexi burtica.., si ai vazut ce bebelina a scos ea

Ank 37

Raul
Mai avem maxim 3 saptamani pana la marea intalnire !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

pusi cand ai contractii dureroase , se simt ca niste cutite prin burtica ... sau ca niste sageti, te doare jos ca la ciclu si spatele usor ??

Ank 37

Raul
Mai avem maxim 3 saptamani pana la marea intalnire !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

nu. pe mine nu asa m-a durut. Am simtit cum se aduna burta toata ca intr-un carcel mare, s-a facut tare si ghem si parca imi tinea ligamentele de nu puteam sa pasesc.

dar daca te doare ca la CM poti sa iei preventiv No-spa!



PUSSI 29+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 8 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

ok pusi... mersi nu sunt dese durerile dar ... se simt din cand in cand

Ank 37

Raul
Mai avem maxim 3 saptamani pana la marea intalnire !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

alea de pe pereti de unde le ai? si cum se lipesc?
cand le dau jos lasa urme?



PUSSI 29+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 8 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

alea de pepereti sunt din euro.. si de prin flavia , dr in euro sunt mult mai ieftine, sunt 2 ron unul si in flavia sunt si cu 4
Au banda dublu adeziva pe spate, dar eu am mai luat o rola de banda dubla adeziva ca aia nu e grozava, si nu tine.Nu s-a luat de pe perete tifelul ca am dat jos unul cand i-am mutat locul


Ank 37

Raul
Mai avem maxim 3 saptamani pana la marea intalnire !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriella spune:

buna mamici si burici! sper sa ma primiti si pe mine in clubul vostru. sunt mamica si graviduta in 13 sapt+
UM 01.07.2007 DPN 06.04.2008
am nascut in 25.05.2006 cu dr. Olaru C. prin op. cezariana Odobescu.
din pacate este atat de ocupat incat prima programare am reusit s-o fac pt data de 17 octmbrie. as dori sa fac si eu un eco morfofetal, si as dori mai multe detalii desore dr. Budau... multumesc

Adriella 13+ si bb Octavian Radu *(25.05.06)

Adriella si Octavian Radu (25.05.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catal_ina spune:

Ank unde mai exact in euro ai gasit d'alea de lipit pe pereti?-ca si eu as vrea...poate eu mai putin dar la stiu eu cine cred ca i-ar placea (eu vorbesc de kestii adezive, colorate, vesele, etc pt camera bb, si voi tot despre asta, nu?:))

cata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

cata ...este o librarie in euro cel vechi.. nu in cel care a fost facut in loc la textilandia ...sunt si in geam..acolo sunt mai dragute.. sunt piticii din alba ca zapada , dumbo, ciocanitoarea woody, tom si gyuri.. etc.. mai sunt si alte magazine care au , dar mi-e nu prea mi-au placut alea.

Adriella ,bine ai venit printre noi ... eu am facut morfofetala la Budau... pretul era 100 de lei si daca vrei sa iti spuna si sexul copilului mai platesti 20 ron parca.. E un medic super care are zambetul pe buze si tot ceea ce vede pe ecran iti noteaza pe o foaie si iti explica si tie sa pricepi ceea ce vezi.Eu stiu ca e foarte bine pregatit in domeniu.Asistenta lui e mai dusa cu pluta, dar el e de nota 10.

Ank 37

Raul
Mai avem maxim 3 saptamani pana la marea intalnire !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

cata , libraria e chiar pe randul din euro in care intri pe la shaworma si hamburger.E chiar la intersectia cu primul culoar.

Ank 37

Raul
Mai avem maxim 3 saptamani pana la marea intalnire !!!

Mergi la inceput