Ionut poate fi un copil normal!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nastad spune:

Am trimis si eu niste banutzi in cont, nu sunt multi , dar sper sa ajute.

Multa sanatate!

Doina, Oana(03.04.2003) si Doru(23.06.2006)

www.flickr.com/photos/11093178@N02/page10" target="_blank">Album Oana si Doru


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenycuta30 spune:

sunt mariana,mama lui ionut.nu stiu daca ma descurc,dar incerc sa raspund.
acum fac doar o proba.jeni e la spital si eu nu ma prea descurc.se pare ca am nimerit intro familie de oameni cu suflet mare

copoiueugenia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Am vorbit cu Mariana astazi.S-a bucurat l-a vestea ca o vom vizita.Am hotarat sa mergem duminica.Sper sa nu intervina ceva!
Am reusit astazi sa cumpar si un carucior din ala micut(buggy).

------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3219207" target="_blank">Cununia civila; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicana; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3897115" target="_blank">Cuba; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=4019345" target="_blank">Fuerteventura; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=4106995" target="_blank">Pisica mea;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

MARIANA, bine ai venit!
adica in mod activ, stiu ca si pana acum ai citit mesajele de pe forum dar nu ai avut curaj sa scrii. ma bucur ca ti-ai luat inima in dinti, vezi ca te-ai descurcat?
tu acum astepti sa primesti mailul de validare a userului propriu pe forum, nu? banuiesc ca de-asta ai scris de pe userul Eugeniei. la urmatorul mesaj "te provocam" sa scrii mai multe . poti sa il lasi si pe Ionut sa ne scrie ceva, stiu ca se pricepe bine la tastat

dana, esti tare!

Happiness is a smile



Andrei are nevoie de voi!
Despre Andrei pe DC: Situatie CRITICA - Bebelus cu atrezie de esofag 2


Forumul lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_cel spune:

azi primiti vizite! s-a facut frumos Ionut? de fapt, ce zic eu, el e intotdeauna frumos

Happiness is a smile



Andrei are nevoie de ajutorul vostru ! (mai sunt de strans inca 44.000 EUR, din 161.000 EUR)
Despre Andrei pe DC: Situatie CRITICA - Bebelus cu atrezie de esofag 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

quote:
Originally posted by doina_cel

azi primiti vizite! s-a facut frumos Ionut? de fapt, ce zic eu, el e intotdeauna frumos

Happiness is a smile


Andrei are nevoie de ajutorul vostru ! (mai sunt de strans inca 44.000 EUR, din 161.000 EUR)
Despre Andrei pe DC: Situatie CRITICA - Bebelus cu atrezie de esofag 2




Doina,astazi dupa-amiaza mergem la ei.

------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3219207" target="_blank">Cununia civila; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicana; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3897115" target="_blank">Cuba; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=4019345" target="_blank">Fuerteventura; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=4106995" target="_blank">Pisica mea;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenycuta30 spune:

Sunt tot Mariana inca nu am primit mail-ul pentru autentificare inca.
Ieri am primit plic de la Gema Ene imi multumesc din suflet pentru ajutor si gandurile bune.Imi cer scuze daca nu am inteles bine numele pe plic.
Multumesc Danei si Mirelei petru vizita....si ajutor.
Ionut azi a fost impartasit si a fost foarte incantat de vizita .
In rest e mai binisor si asteptam sfarsitul lunii sa vina medicul din
America.

minoiu mariana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Buna seara!
Astazi am fost in vizita la Teo si la Ionut!Amandoi sunt doi ingerasi frumosi.
Chiar in acelasi timp in care eram noi acolo a venit si preotul care l-a impartasit pe Ionut.
Sa dea Dumnezeu sa treaca cat mai repede si cat mai bine peste aceste probleme.

Poze cu Ionut:

http://www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=4181297



------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3219207" target="_blank">Cununia civila; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicana; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3897115" target="_blank">Cuba; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=4019345" target="_blank">Fuerteventura; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=4106995" target="_blank">Pisica mea;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tinatache spune:

Doamne ce copilas dragalas! Mariana, stiu ca citesti, ai un copil deosebit! Nu am reusit sa-mi dau seama care esti tu in poze, poate ne "dezvalui" secretul. Ma bucur ca ati avut o duminica "plina" si sper sa se gaseasca si alte inimi mari care sa va mai ajute.

Ne bucuram ca mai scrii aici, chiar si pe numele eugeniei. Trimite-mi te rog nick-ul pe care ai vrut sa-l inregistrezi pt tine, poate scriem un email sau un sub. la Admin.
Dana, multe multe pt tot ce ai facut, si pt poze.

Cristina
-----------------------------------------------
Un strigat de ajutor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

quote:
Originally posted by tinatache

Doamne ce copilas dragalas! Mariana, stiu ca citesti, ai un copil deosebit! Nu am reusit sa-mi dau seama care esti tu in poze, poate ne "dezvalui" secretul. Ma bucur ca ati avut o duminica "plina" si sper sa se gaseasca si alte inimi mari care sa va mai ajute.

Ne bucuram ca mai scrii aici, chiar si pe numele eugeniei. Trimite-mi te rog nick-ul pe care ai vrut sa-l inregistrezi pt tine, poate scriem un email sau un sub. la Admin.
Dana, multe multe pt tot ce ai facut, si pt poze.

Cristina
-----------------------------------------------
Un strigat de ajutor!



Cristina,Mariana este cea cu tricoul roz inchis.Tunsa scurt.

------------------------

www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3286839" target="_blank">Diverse; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3219207" target="_blank">Cununia civila; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3374760" target="_blank">Nunta noastra; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3545232" target="_blank">Luna de miere-Rep.Dominicana; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=3897115" target="_blank">Cuba; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=4019345" target="_blank">Fuerteventura; www.arcor.de/palb/thumbs_public.jsp?albumID=4106995" target="_blank">Pisica mea;

Mergi la inceput