Ionut poate fi un copil normal!

Raspunsuri - Pagina 32

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

draga merry, imi pare rau ca nu am reusit sa ii trimit
lui Ionut un cadou, dar, sper sa o fac cat de curand!!!
numai bine si sanatate pt voi toti!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mery_anna

Multumim frumos Dana!Au fost doua petreceri reusite,atat majoratul lui Dani,cat si ziua lui Ionut.Sunt bucuroasa ca am ajuns la 18 respectiv 4 anisori!Am baieti mari!Sa cresteti si voi mari si sanatosi!Pun si fotografii mai tarziu.

Minoiu Mariana
Pozele noastre adunate aici:
http://picasaweb.google.com/ionut.minoiu
-------------------
Aici il puteti vedea pe Ionut!


La multi ani!!

Sa fie sanatosi si destepti si sa va aduca multe bucurii!

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mery_anna spune:

Sirimie,,ma bucur ca ti-ai amintit de noi!Imi era dor de prietene care ne-au foat alaturi.Ce mai faci?Multumesc mult pentru urari,sanatate si tot ce va doriti sa vi se indeplineasca!Va ramanem recunoscatori mereu!

Draga Alina,mereu esti atenta si stiu ca esti alaturi de noi,ma bucur ca Ionut iti este drag!

Astazi sunt un pic mai linistita,doar ce am sosit de la un medic neuropsihiatru care a fost mai bland.Ne-a spus ca Ionut nu are nevoie de cine stie ce tratamentepentru activitatea cerebrala,deoarece el nu are probleme majore,ci datorate doar lipsei auzului si ca dansul ne recomanda doar vitamine ce hranesc celula nervoasa.Asa ca de maine incepem tratamentul si speram sa ne mearga bine.
O zi buna,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Mariana ma bucur mult ca sunteti bine!

Mai stii ceva de Teo si de Andrei?

Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005) & Monica (23 aprilie 2009)

Am blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

La multi ani Mariana draga!

------------------------
Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmi spune:

Mariana, la multi ani si de la noi !

Carmi si Fabiano-om-mare, ca papa:D (20.10.05)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mery_anna spune:

Multumesc mult pentru urari,scuze de intarziere,dar am fost plecata la Sibiu pentru reglajul lui Ionut,apoi au fost cateva zile in care nu am avut internet.

Sirimie,Teo a mai facut o operatie luna trecuta si acum sunt acasa,dar inca nu mananca pe gurita,asteapta sa faca o noua radiografie cu substanta contrastanta sa vada daca totul e in regula.Dupa cum merg lucrurile se pare ca nu sunt probleme si ca Teo va putea manca pe gurita.Cu Doina am vorbit mai rar,stiu ca Andrei este la gradinita,chiar am vazut si cateva poze in care arata superb.Au foarte multe activitati de facut,parca stiu ca fac si logopedie si cred ca au putin timp liber.Si Teo si Andrei sunt prietenii nostri dragi si ne bucuram ca sunt bine si ca-si traiesc frumos copilaria.

Dana, ce faceti voinicilor?Va apropiati de 1 anisor!Veniti in tara pentru aniversare?Sanatate va dorim si sa cresteti frumos!

Carmina, Fabiano merge la scoala sau tot la gradi?Sa aveti un an cu multe reusite si realizari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mery_anna spune:

LA MULTI ANI,tuturor sarbatoritilor zilei!Ma uitam si dupa Andrei,dar nu-l gasesc.

Ce mai faceti?Nu am mai vorbit de mult,mult timp...si multe ni s-au intamplat,si bune si rele...
Ne e dor de prietenii nostri vechi care stiu ca nu ne-au uitat,doar ca nu ne-am mai gasit,ne lasam dusi de ritmul asta infernal in care traim.Revenim noi cu noutati si mai facem si poze sa vedeti ce mari si frumosi am crescut!Baietelul meu drag este acum un cavaler dragalas foc!Dati un semn si spuneti ce mai faceti,va rugam!
Va imbratisam cu mult drag,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Buna Mariana!
Mai poveste-ne de voi.




www.desprecopii.com/pozeconcurs/folderview.asp?folder=clipe de vara 2010&page=9" target="_blank">daca va plac pozele noastre, votati-ne: da-1 si da-2



Dana, mami fericita de David (2 noiembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

Mariana, sigur ca trebuie sa pui poze cu voi. Ma bucur pentru cavaler si pentru voi, ca sinteti bine.

Mergi la inceput