Iasule, mandra cetate (59)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Danna_36 spune:

LA MULTI ANI, Liliana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acvi spune:

LA MULTI ANI,LILIANA!!Sa fii fericita, iubita si tot ce gindesti sa se indeplineasca!!!
Si pt ca deja e 24 ...
LA MULTI ANI,MIHNEA !!SA CRESTI MARE SA FII SANATOS SI SA-L IUBESTI PE RARES si pe parintii tai!!!Cristina ,sa-ti traiasca comoara nazdravana si sa ai parte numai de bucurii de la ei..si de nurori blinde!!!
Gabi&co.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

LA MULTI ANI LILIANA Sanatate, fericire multa si noroc!!!
Azi il tin pe Matei acasa, caci deja a racit, tuseste si ma gandesc ca nu trebuie sa imbolnaveasca si pe altii. Nu tuseste mult, dar mi se pare destul de serios. Octavian a inceput si el un pic, pe mine ma doare gatul deja...asa ca, asta e...incepem saptamana bolnaviori.
Va doresc tuturor o saptamana minunata din toate puncterle de vedere!!!

Mihnea, La Multi Ani, pui, sa cresti mare, sanatos si sa le aduci multe bucurii parintilor! Cristina, sa-ti traiasca puiutul

Pupici,
GAbriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

Mihnea
La multi ani, sa fii sanatos si voios!

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

La multi ani Mihnea!
SA cresti mare sa fii santos si norocos!

Tot pe 24 e nascuta si nepotica mea Ilinca,implineste azi 4 ani,am sarbatorit-o ieri ,ocazie cu care i-am facut un tortulet

Gabi ,si Catalina sta acasa azi,si ea e putin mucoasa de sambata,deocamdata vad ca n-a facut temperatura,mai supraveghem azi si daca nu se agraveaza,maine merge la gradi.

Liliana,placut cadou ti-ai facut...
Saptamana placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alipiticot spune:

si noi bolnaviori,acelasi simptome....daca azi e mai bine ca ieri,maine sau mai sigur miercuri o duc si eu la gradinita.plange mititica ca vrea la gradinita la copii...Sa inteleg ca e semn bun?sau sunt eu cam rea pt ea?

http://pg.photos.yahoo.com/ph/paula_paduraru/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

LA MULTI ANI LILIANA!!!



Burtik
Nasi 7/07/07
Pentru Alessia

Cristina 35+ cu Alessia Stefana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Paula,nu ti-am mai trimis mail,ti-am pus pozele aici
Pozele au explicatii la "tags",cantitatea de fondant o vezi acolo,n-am cantar s-o fi cantarit,gelatina 5 gr(juma de pachetel dr Oetker) zahar pudra am folosit 7 plicuri de la dr Oetker la framantat si am mai folosit 1 plic la modelat,cand am avut nevoie sa fie mai tarisor.
DAca ai intrebari..te rog,raspund cu placere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns l_carmen2003 spune:

La multi ani Mihnea sis a fii sanatos sis a cresti mare si norocos. Si fericit!
O copilarie frumoasa alaturi de Rares sis a iti faci parintii mandri de tine!

Si Alex era vineri usor mucos si gatisorul il avea spre rosu insa i-am dat tincture de propolis in miere de albine si aseara nu mai avea nici muci nici gat rosu. Chiar sunt happy ca am gasit cu ce sa il ajut si sa ii stimulez curat imunitatea.
Chestia e ca a avut efect si la mine si la sotul meu deci continuam cu 10 pic/zit imp de 10/luna Alex si noi astia mari cu 20 pic…
Paula despre asta ti-am scris dimineata dar nu ai raspuns…
Sanatate la puiutii mici si frumosi!

In alta ordine de idei caut contabila pt o societate daca stie cineva pe cineva ok. Accept si cu contract de munca si cu factura de servcii daca are firma… insa vreau pe cineva cu ex la zi de experet, auditor, etc. Stie cineva pe cineva?
Merci.

Va las desi sotul meu e plecat din Iasi si de obicei sunt necajita si desi am dat o gramada mare de bani de luni dimineta ma simt f bine si chiar bine dispusa… Sa inteleg ca o fi de la propolis sau de la ziua insorita? Ceea ce va doresc si voua – partea cu bunadispozitie.
PA.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

LA MULTI ANI MIHNEA! Sa fii sanatos,sa cresti mare si frumos!

Cristina,daca ai faurit o bunatate4 de tort si ai avut nevoie de colorant si n-ai strigat sa stii ca ti-o iei... Nu cred ca mai ajung prin Copou...vorbim la telefon...

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput