**Aspirante optimiste, peste 35 ani **-cap.12

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andrabirni spune:

Felicitari Gaghi!Sa ai o sarcina usoara si sa te bucuri din plin de aceste momente!
Miki, nu mai zici nimic?
Copilutzu, se pare ca noi mai bantuim din cand in cand pe-aici.
Pupici tuturor aspirantelor si mamicilor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiama spune:

Gaghi,

Felicitari!

La ce doctor te-ai dus de te-a dus cu presul? Tu nu facei test de sarcina, ecografii, ca de la 6 saptamani si vede embrionul.

Cine e acum doctorita ta?

Si eu am avut 2 sarcini oprite din evolutie, ultima la 3 luni, ambele obtinute prin IA si nici nu mai stiu la ce doctor sa ma duc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luci.eilm spune:

Gaghi, te felicitam si te rugam sa postezi povestea ta de succes la cap. Inseminare. Povestea ta insemnand ce stimulare ai facut, la ce medic, ponturi etc. Eu am facut doua IAS nereusite. Multumim si multa bafta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

GAGHI felicitariiiiiiii,sarcina usoara si nu te stresa ca faci rau bebeului.
ANDRABIRNI merci
NUSY concediu placut
MIKISOR ce mai sti de Avalon ca nu am mai vazut-o pe mess deloc???
IULIA ma bucur ca sunteti bine si cresteti sanatosi,pup ingerasul si pe mami
COPILUTZU,IOANATUGS si la toate pusthimea
Fetelor eu am avut si mai am inca emotii cu sarcina mea,acum colul nu sa inchis si marti sunt la cerclaj.Sa fiu sincera am emotii foarte mari,cand mi-a zis dr. aici de anestezie in coloana am amutit,uitasem si ziua in care sa ma duc.Am ajuns cu bine la Londra,aici este un frgggggggggggg,stau mai mult la pat si ma pegatesc psihic pt marti.
A si se pare ca bebelusul meu este o fetita...........,acum parca sunt si mai legata de acest copilas.Se pare ca si dupa ce reusesti nu scapi de griji,asa a fost cel putin la mine,am stat numai ingrijorata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen94 spune:

salutare!salutare!

venim sa va mai citim,sa vedem ce mai faceti,cat de optimiste sunteti,cine a mai intrat in gashca........
unele au terminat renovarile,altele s-au apucat de ele,o parte sunteti in vacanta,alta parte are ,,botic,,(a se intelege ca a cazut in ibricelul ,,minune,,)

ia sa mobilizam noi toate lumile la o plimbarica sa se mai adune gashca.
ete aici
INVITATIA

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=376dbeea6e392f14d08911" target="_blank">VERBALA

am fugit ca trebuie sa-mi scot tzatzele la inaintare....mai trecem sa va mai vizitam!

pupam toate pushtoaicele1!!!!

Carmen si Darius

am crescut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrabirni spune:

Miki,imi cer scuze, desi cu ceva intarziere....
LA MULTI ANI!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Multumesc Andra
Carmen frumos flacaul tau. Sa-ti traiasca si sa ai parte numai de bucurii din partea lui. Mustata tot nu vrea sa nasca?
Copilutzu esti in santier? Ai cazut cu nasucul in moloz? Ii faci camera lui bb? Ce culoare o faci? Roz? Pupici.
Cris , cred ca Avalon e nemtzoaica acum.

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela_1 spune:

Mikisor, cu intarziere....dar LA MULTIII AAANII!!!! Sa fii sanatoasa si sa apara si minunea mica. Te pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

MIKI a fost ziua ta si nu am stiut,scuze si cu putina intarziere sper un calduros LA MULTI ANI.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Mirela multumesc Tu ce mai zici?
Da Aurica,a fost si am vrut sa trec neobservata dar nu am reusit. Merci pt urari si iti tin pumnii pt marti. Felicitari pt bb-lina , acum stii ce culoare o sa-i faci camera. Pupici.

Miki

Mergi la inceput