*Gravidute&Mamici de IASI (6)*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

iti tin pumnii!


Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

EMMA,tinem pumnii!
sa ai o nastere cat mai usoara!!



Burtik
Nasi 7/07/07
Pentru Alessia

Cristina 34+ cu Alessia Stefana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

quote:
Originally posted by ella10
am mai postat niste fotografii...astept comentarii

19+

poze
BIANCA


Ella, e vb. de cele cu finutul vostru si de la Sovata?
esti o graviduta tare frumusica!



Burtik
Nasi 7/07/07
Pentru Alessia

Cristina 34+ cu Alessia Stefana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

KRISS mai sunt acolo niste poze cu oarece personalitati, nu se vad?pe urmatoare pagina


19+

poze
BIANCA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

quote:
Originally posted by ella10

KRISS mai sunt acolo niste poze cu oarece personalitati, nu se vad?pe urmatoare pagina


19+

poze
BIANCA


le-am vazut acum..nu mi-am dat seama ca e si pag. 2
dinamo, nu?:)



Burtik
Nasi 7/07/07
Pentru Alessia

Cristina 34+ cu Alessia Stefana


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by ella10

fetelor voi de unde v-ati luat haine pt gravidute, eu nu am gasit nimic care sa-mi placa, m-ar interesa pantaloni, caci bluze am, mai ales ca avenit si racoarea nu mai pot purta pantaloni de in



Ella,eu mi-am luat o pereche de blugi cu talia joasa,cu 2-3 numere mai mari si am rezolvat problema. Nici mie nu-mi plac hainele speciale de gravidute.

PS: scrisesem mesajul asta si ieri,dar nu stiu de ce nu a aparut.



Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

da kriss sunt unii jucatori de la dinamo, eu sincera sa fiu nu tin cu dinamo, dar...daca am avut ocazia sa fac poze....

miha cred ca si eu o sa fac la fel ca si tine, caci hainele astea pt gravide sunt urite rau , nu stiu cine le face dar cred ca are o viziune urita tare fata de gravide....eu cred ca o sa port colanti


19+

poze
BIANCA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Moldoveanca, bine ca ai rezolvat cu hemoragia.
Cat despre spital? Cui ii place la spital? Eu zic sa-l priviti ca pe locul unde mergeti, scapati de burtica si va tineti puiul pentru prima data in bratze.
Aeperju, multa bafta! Nastere usoara si sa fie totul bine!
Haine de gravidutze in Iasi? Eu am gasit la un magazin la et. II la Hala Centrala, am citit ca ati scris si voi despre el, la standuri in Pd. Ros, langa banca Transilvania, dar erau pentru gravidutze slabe, mie nu-mi incapeau nici pe o b..., la mag. ala de pe Sos. Nicolina de care ati scris si la croitoreasa eu mi-am facut 2 rochitze de vara.


GETY, MAMICA DE MARIA DIANA- 9 octombrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Ella, sunt de acord sa pozeze jucatorii de la Dinamo? Parca l-am vazut pe Claudiu Niculescu si Zenga. N-au fitze? Iar tu aratzi f. bine.
Haideti, ca-mi faceti pofta de burtica!


GETY, MAMICA DE MARIA DIANA- 9 octombrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

quote:
Originally posted by GETY

Ella, sunt de acord sa pozeze jucatorii de la Dinamo? Parca l-am vazut pe Claudiu Niculescu si Zenga. N-au fitze? Iar tu aratzi f. bine.
Haideti, ca-mi faceti pofta de burtica!


GETY, MAMICA DE MARIA DIANA- 9 octombrie 2006








gety sportivii erau foarte degajati ca sa zic asa, unii cu fite altii nu dar cel mai fitos era dl BORCEA, numai fite pe el , nu prea avea chef sa se pozeze cu lumea dar ....
multumesc pentru aprecieri, si daca-ti facem pofta de burtica...de ce nu mai incerci si tu sa ai burtica?
in legatura cu hainutele deb ,pt vara e mai usor de gasit dar pt iarna...dar nu ma pling de ar fi asta singura mea problema, gasesc eu pina la urma cu ce sa ma imbrac toata iarna pana la nastere


19+

poze
BIANCA

Mergi la inceput