Cafea cu aroma de femei-2

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

quote:
Originally posted by Adina Iulia

Wendy, hehe, pai tu n-ai muncit asa obsesiv sa faci un bebe ca sa stii toate teoriile. Io cam da

Cu chicerele pe tavan e una din ele. Adik stai matalutza cu picioarele-n sus toata noaptea, nu care cumva sa curga vreo picaturica de acolo, ca sa fii sigura ca ai oferit toate sansele unei reproduceri de calitate. Si asistata.

Adina + Olivia 04.03.2004


Nu era mai simplu si mai usor sa puneti un dop?Si cum va destepeneati dimineata?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Pai tu stii ca eu ma las moderata de tine.


Adina + Olivia 04.03.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Ba era mai bine si mai usor cu dopul, da' nu asa zicea la procedura.

So...am urmat procedura. si-am dat chix, bien sur.

Adina + Olivia 04.03.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina78 spune:


Nu cred ca vre-un moderator are nervi sa citeasca tot ce scrim` noi p-aci.
Iar cu Wonderful moderator ... fugi d`aci... ca ajungem sa tastam una la saptamina... ca ne tine numa` pe tusa.



eu - Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina78 spune:


Nu gasiram dopuri p-aci` pe la noi.

eu - Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Ina, mama draga, mai bine zis Obsi, mama draga, m-am uitat la pozele de la linkul tau.

Ma duc sa fac o vraja sa fii acum gravida ca e serioasa problema asta in capul tau. Da'dupa 9 luni sa nu vii sa ne implori sa-ti luam bestia urlatoare de pe cap.

Adina + Olivia 04.03.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Nici cu'In 1sau2...' nu mi-e rusine.Acolo si sa spui ca-ti sforaie omu' ,sar 7 din 10 sa-ti spuna"lasa-l,da-i la cap,sufoca-l,divorteaza,"Aici,cel putin,suntem inofensive si suave ca florile...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Pai Wendy, sforaitul este unul dintre cele mai mari defecte ale unui barbat. Noroc ca s-au inventat castile si dopurile de urechi, altfel multe vieti nevinovate ar fi fost curmate.

Ina, inca o intrebare: acum menstruatia ai avut-o normala? Adica exact la fel in durata si cantitate ca pana acm?

Adina + Olivia 04.03.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

quote:
Originally posted by Adina Iulia

Ina, mama draga, mai bine zis Obsi, mama draga, m-am uitat la pozele de la linkul tau.

Ma duc sa fac o vraja sa fii acum gravida ca e serioasa problema asta in capul tau. Da'dupa 9 luni sa nu vii sa ne implori sa-ti luam bestia urlatoare de pe cap.

Adina + Olivia 04.03.2004


Ca bine zici.Imi pare rau c-am fost sincera si am scris de unde sunt,ca-i in stare sa ma caute cu politia.Ce n-oi fi scris io ca-s din India ca acolo nu vine nici de bine ce e.Tot patitu-i priceput.O sa fugim unele la altele,sa nu dea de noi.OK?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

quote:
Originally posted by wonderful
Ca bine zici.Imi pare rau c-am fost sincera si am scris de unde sunt,ca-i in stare sa ma caute cu politia.Ce n-oi fi scris io ca-s din India ca acolo nu vine nici de bine ce e.Tot patitu-i priceput.O sa fugim unele la altele,sa nu dea de noi.OK?



OK, ok. Da' ramane intre noi.

Adina + Olivia 04.03.2004

Mergi la inceput