Cafea cu aroma de femei-2

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ina78 spune:


Credeti voi ca mai dau inapoi???

Daca nu ma descurc vin la voi in vizita. Daca stau cite o saptamina la fiecare trece perioada de criza.

Acum insa liniutele sa iasa.

Ce fericite ati fost ... ca v-a luat prin surprindere bebeitzu... A propos, voi at vrut sau ati ramas din greseala?



eu - Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Oare cine o fi moderator la noi?Sper,pt. binele lui,sa-i schimbe periodic,ca altfel...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Ba daaaa...avem maine serviciu...mama lui de serviciu...

Aida, pai este de 2 ori femeie. Cum era emisiunea aia, de 3 ori femeie. Ei, mai ai pana acolo.

Sau oi fi io jumatate-de-om-pe-jumatate-de-iepure-schiop?

Adina + Olivia 04.03.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Ina, io am ramas din greseala. M-am straduit asa ca tine vreun an intreg, cu liste de temperaturi, teste, picioare pe tavan, bla bla si nu s-a prins nik.

Apoi, intr-o perioada cand exul a fost mai mult plecat, am ramas. Nici macar nu-mi doream atunci sa raman, ca-mi schimbasem jobul. Da' asa se-ntampla, plozii astia vin cand ti-e lumea mai draga...

Adina + Olivia 04.03.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina78 spune:


55-57 kg colectionez si eu acu`
Insa gravidutza... poate ajung la suta.

CE serviciu... numai de el nu am eu timp miine. Analize...

eu - Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

quote:
Originally posted by ina78


Credeti voi ca mai dau inapoi???

Daca nu ma descurc vin la voi in vizita. Daca stau cite o saptamina la fiecare trece perioada de criza.

Acum insa liniutele sa iasa.

Ce fericite ati fost ... ca v-a luat prin surprindere bebeitzu... A propos, voi at vrut sau ati ramas din greseala?
Fericite,pe ma-sa!Cred si io ca m-a luat prin surprindere si inca de 2 ori,ca n-ajungea o data.Nuuuu,n-a fost deloc greu,15 minute,hai 20.La mine liniutile erau rosu aprins,mai sa iasa di kk ala,iar io m-am facut verde.



eu - Ina


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Wendy, te simti moderata? Cred ca e doar o impresie. Iti zic io ca nu esti DELOC.

Adina + Olivia 04.03.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

quote:
Originally posted by Adina Iulia

Ina, io am ramas din greseala. M-am straduit asa ca tine vreun an intreg, cu liste de temperaturi, teste, picioare pe tavan, bla bla si nu s-a prins nik.

Apoi, intr-o perioada cand exul a fost mai mult plecat, am ramas. Nici macar nu-mi doream atunci sa raman, ca-mi schimbasem jobul. Da' asa se-ntampla, plozii astia vin cand ti-e lumea mai draga...

Adina + Olivia 04.03.2004
...de asta ai ramas,ca era plecat,hi,hi,hi.da' de ce cu picerele in tavan?Yoga,ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Wendy, hehe, pai tu n-ai muncit asa obsesiv sa faci un bebe ca sa stii toate teoriile. Io cam da

Cu chicerele pe tavan e una din ele. Adik stai matalutza cu picioarele-n sus toata noaptea, nu care cumva sa curga vreo picaturica de acolo, ca sa fii sigura ca ai oferit toate sansele unei reproduceri de calitate. Si asistata.

Adina + Olivia 04.03.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

quote:
Originally posted by Adina Iulia

Wendy, te simti moderata? Cred ca e doar o impresie. Iti zic io ca nu esti DELOC.

Adina + Olivia 04.03.2004


Io vreau sa va fiu moderatoare,sa va articulez cu avertismente la orice virgula si cu "stai pe tusa,pana-ti vine acru de la bila".Ah,ce bine m-as simti,ce satisfactie grasa as gusta sa va fac zile amare.Io cred ca aici nu mai e nimeni in afara de noi.Cine ar rezista?Poate ma trezesc cu un 'advertisment'cu tot cu Bc meu sau 'mieu' cum se zice la Aida.

Mergi la inceput