Un nou membru al familiei,puiul de boxer

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Cristina,din pacate nu ni l-a adus si nici nu dau de fata care trebuia sa ni-l dea de vre-o 3 zile.Nu stiu ce s-o fi intamplat dar tare suntem dezamagiti ca abia asteptam sa-l smotocim.

.............................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

LauraNicole, mai ai vesti despre puiul de boxer? L-ati luat?
Of, imi inchipui cat de dezamagiti trebuie sa fiti.....
Pupicei

Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Nu l-am luat.Presupun ca l-a vandut mai scump dar macar putea sa-mi spuna!

.............................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Of, of, rea e lumea asta si nedreapta..... Comportament de las.....
Ce sa mai zic? Dezgustator.
Lasa, alunga supararea, veti gasi pana la urma ceea ce cautati,si o sa uitati de dezamagirea asta.
Sper ca acolo unde este acum bebe boxer, sa-i fie bine. Stiu ca alaturi de voi i-ar fri fost super bine.
Pupicei

Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Multumesc,Cristina!Esti o dulcica!Deocamdata o rasfatam pe Lady,metisul nostru corgy (ni s-a spus ca ar fi chiar corgy si nici macar nu stiam ca exista rasa asta pana nu i-am facut primele vaccine).Este o rasfatata si o grasana.

.............................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina1974 spune:

Pupicei pentru Lady norocoasa.....
Si eu ii mai rasfat pe ai mei, mai ales pe Tara, ca Bullet e barbat, vezi draga Doamne, si nu se prea lasa rasfatat....
Nu am timp atat cat mi-as dori, insa putinul timp de care dispun ma joc la greu cu ei doi si cu cele doua mandre fetite ale mele.
mai nou, copiii mei cu patru picioare au chef de joaca dupa 12 noaptea, si latra la greu,asa ca iti dai seama ce de drumuri facem :dormitor-gradina-camera lor. Of,of,nu stiu cand or sa priceapa ca trebuie si noi sa dormim...


Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput