dr.NOVAK TIBOR

dr.NOVAK TIBOR | Autor: blankar

Link direct la acest mesaj

ESTE CINEVA DINTRE VOI CARE A NASCUT LA SZEGED CU DR. NOVAK?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Intra la Mamici de iulie-august 2007 si intreaba. Acolo sunt 2 fete, Alina.a si Milly care au nascut in Szeged.



Andicu mami dewww.flickr.com/photos/9457501@N02/" target="_blank">Poze noi Bebe Filip(27 iunie 2007)
www.flickr.com/photos/9457501@N02/966511192/in/set-72157600554981095/" target="_blank">Ultimele poze cu burtica
Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

andicuiti multumesc mult pentru raspuns si felicitari pentru bebe Filip. Pe octombrie eram si eu programata la fiv dar s-a intamplat minunea in iunie!.
Mersi inca odata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Felicitari si sarcina usoara si bebe sanatos! ma bucur ca ai reusit pana sa ajungi acolo!




Andicu mami dewww.flickr.com/photos/9457501@N02/" target="_blank">Poze noi Bebe Filip(27 iunie 2007)
www.flickr.com/photos/9457501@N02/966511192/in/set-72157600554981095/" target="_blank">Ultimele poze cu burtica
Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miillyy spune:

Da,eu am nascut cu Dr.Novak.Il recomand cu caldura.

M. si Mihnea Gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

MILLY SPUNE-MI TE ROG CUM AI FACUT IN ULTIMA LUNA DE SARCINA?
TE-AI INTERNAT LA SPITAL? CAT TE-A COSTAT NASTEREA? AI NASCUT NORMAL?
SCUZE CA ITI PUN ATATEA INTREBARI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miillyy spune:

Scuze, nu am vazut mesajul mai devreme.
In ultimele 2 luni de sarcina esti monitorizata mai frecvent.Eu sunt din Arad ca si tine si mergeam de 2 ori pe saptamana la control. Am avut niste probleme (examenul CTG nu a iesit bine (CTG inseamna monitorizarea batailor inimii fatului,a contractiilor si a miscarilor fetale)) si doctorul a decis sa nu riscam, asa ca m-a internat pe loc,iar in cateva zile am si nascut prin cezariana. Nasterea + cazarea 9 zile + monitorizari etc m-au costat in jur de 1800 euro, dar nu imi pare rau de nici un euro (cazarea 4*(eu am stat in rezerva,singura in camera,in sistem rooming in),medicii super profesionisti).

Daca mai ai nevoie de detalii,iti stau la dispozitie.Eu la al doilea bebe nici nu mai stau sa ma gandesc,aleg Szeged-ul fara ezitare.Ce este foarte important,pe langa nastere, este modul in care sunt ingrijiti nou nascutzii-nu mi-a fost teama de infectii luate din spital etc.

M. si Mihnea Gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

MIILLYY
ITI MULTUMESC PENTRU INFORMATII MAI AM DOAR O INTREBARE: LUI CATI BANI I-ATI DAT DACA NU SUNT INDISCRETA
MERSI INCA O DATA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Blankar, te rugam frumos nu mai scrie cu litere mari. Merci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blankar spune:

scuze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

draga mea daca ai fost monitorizata din timp de dr novak ti-ai dat seama ca este inainte de toate un om extraordinar si un medic pe cinste.eu am mers la el de la 10 saptamani si am avut o sarcina destul de grea.sincer ma uit si acum la copil si nu-mi vine sa cred ca e perfecta.tot ce trebuie sa faci e sa ai incredere ca va fi bine.cum ti-a scris si mily conditiile sunt excelente si dr novak are in spate o echipa de medici fantastica.despre ceea ce ai intrebat vizavi de dat bani e f simplu:nu se conditioneaza actul medical.daca vrei cu adevarat sa dai "atentii"dai cat vrei tu.oricum platesti serviciile medicale.daca vrei mai multe detalii iti pot da pe PM nr meu de tel.felicitari pentru alegerea facuta!


alina si bulina Elisa (20 iunie 2007)

Mergi la inceput