FIV 130

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lara20 spune:

IOANA P76 MA BUCUR CA AI INCEPUT SI SUNT SIGURA CA O SA AI!intrebam de durere pt ca la inseminare m-a duru t groaznic si sincer eu am facut histero,laparoscopie si chiar nu sunt fricoasa dar la inseminare m-a durut rau si ma gandeam ca fiv este mai complex si clar e mai dureros!oricum sunt dispusa sa fac aproape orice ca sa am !
cand faci ET?AC CE INSEAMNA?
SUCCES SI NE VEDEM PE FORUM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

lara20 am sa te trec pe lista de pe prima pagina cu FIV+ICSI in septembrie-octombrie la Brasov;e ok asa?AC inseamna anticonceptionale.BAFTA SI CONCEDIU PLACUT!

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lara20 spune:

KORA POP,CRED CA E BINE ,SPER SA ADUCA APARATURA SI II DAU BATAIE ,NE MAI AUZIM CAND VIN DIN CONCEDIU!
MULTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

Lara20 iti urez mult noroc si sa fie intr-un ceas bun. Sa ne ti la curent ce datele despre FIV in Brasov. Cine, cind, cum, cu ce preturi?
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lara20 spune:

gabitu o sa va tin la curent cu tot,abia astept sa aduca aparatura!!!
mi-e putin frica pt o sa fie prima oara in brasov si sper sa se priceapa,am inteles ca o sa fie embrilog doamna Cocei!e buna?????eu am auzit ca e fffffff buna!fetelor punctia cine o face?doctorul sau embriologul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

lara punctia si ET-ul ( transferul de embrioni) le face dr, embriologul se ocupa numai de embrioni,in laborator.

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitu spune:

lara eu nu am facut FIV in tara dar am auzit numai de bine despre doctorita Cocei. Sa fie cu noroc acest nou inceput. La cealata intrebare ti-a raspuns deja Kora.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianaFi spune:

Kora - esti o draguta !
Gabita Galuscuta

....pt.fetele cu fsh mare: din raspunsul unui mare dr.prof.in infertilitate:"fsh e orientativ,analiza care arata clar rezerva ovariana este: INIBINA B (cred ca romaneste se scrie cu H:inhibina b"...APROPO..si dr.Tutunaru recomanda aceasta analiza in situl lui

...sa auzim numai de bine fetelor...bafta tuturor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KoraPop spune:

liliana si tu esti o draguta ;f. interesanta informatia despre "inhibina B",stii cumva in ce consta aceasta analiza,e o analiza de sange sau...daca stii amanunte ti-as fi recunoscatoare,abia astept sa il intreb pe dr. T despre asta....curios este ca nici uneia dintre noi pacientele dansului,care avem FSH mare nu ne-a spus despre asa ceva...oare se face la noi in Romania,stie cineva?

Kora

CARPE DIEM!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lara20 spune:

fetelor multumesc de raspunsuri

Mergi la inceput