Doctori de care sa te feresti (3)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ADA1974 spune:

si eu am sa nasc la Caritas, nu stiu despre dr Visan, dar sotia lui e sefa de la nou-nascuti si am fost f.f.f. multumita de ea la primul copil. Spitalul nu e prea OK, dar cred ca cel mai mult conteaza profesionalismul dr. Vezi ca dr-ta Visan are vreo 2 rezerve la nou-nascuti, bate-i un apropo dr.

ada, gabi 3ani+6 luni, bb 6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADA1974 spune:

ESARIA, de ce nu vii pe forumul pt Mamici de Ghiocei Martie-Aprilie 2009 ?

ada, gabi 3ani+6 luni, bb 6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras70 spune:

La Ploiesti,feriti-va de Luchian.Vorbeste groaznic cu si despre paciente,vorbeste groaznic cu doctorii.Am vazut niste scene cu dinsa...Si medicatia data....FERITI-VA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Serenity90 spune:

stie cineva ceva despre d'na dr viorica turcan de la caritas?? pls

Denisa bb Raducu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geo_ionita spune:

Sa va feriti de dr. Mogos de la Polizu si AL Medica PLOIESTI... Lasa de dorit...

Georgiana
mamica clopotelului Bianca Maria (25.12.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Te asteptam la : mamici de ghiocei de martie-aprilie 2009....la fel si pe tine Stellutza

Citat:
citat din mesajul lui esaria

MykiCrys, eu voi naste la Caritas. Chiar daca spitalul arata jalnic am fost internata acolo si peronalul s-a purtat excelent cu mine. Sunt la dr.Visan si sunt multumita de el.dar acolo mai sunt si alti medici buni: dr.Badea,dr.Epure.

8+


11*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaconst spune:


gravidute din Constanta!!!!!!!!!!
feriti-va de dr. Carmen Ciufu medic primar imagistica medicala.
aparatura de ultima generatie dar, ce folos.
4 zile m-a adus cu nervul la pamant,in conditiile in care joi imi spune nu se vede sarcina intrauterina iar la extrauterina nu ma pronunt.
a fost foarte greu sa vada acel ceva in uter de 54/95/46 mm?
e bine sa consulti si alti medici in ale ecobrafiei si sa nu ajungi ca mine disperata!
voi spune pov mea, pe indelete, cat de curand!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buburuza1979 spune:

Buna!
Sunt noua pe acest forum si deasemenea o aspiranta la titlul de viitoare mamica.

Momentan sunt monitorizata de Dr. Georgian Mihaela de la spitalul Caritas.

Stie cineva ceva de ea? Mie mi-a fost recomandata ca fiind un doctor foarte bun dar as vrea totusi sa ma informez daca a avut cineva vreo experienta nasoala cu dansa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefa_maria spune:

Buna fetelor!!!

Sunt noua pe forumul acesta, dar de ceve vreme tot citesc comentariile voastre. Am sa fiu si eu mamaica peste 2 luni si a-si avea si eu o intrebare stie cineva ceva de doctorita Mirela Moarcasi de la spitalul Municipal?

Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras70 spune:

Inca o data,feriti-va de Luchian,"doamna director"de la Maternitatea Ploiesti.E de rau cu femeia asta,zau!!!Daca vreti Auschwitz la ea,daca nu,la altii!!!!

Mergi la inceput