Polizu Bucuresti/Dr.Petrache M?

Polizu Bucuresti/Dr.Petrache M? | Autor: oanapopescu

Link direct la acest mesaj

Salutare, mamici! Imi poate spune cineva cum as putea sa iau legatura cu dna dr. Petrache Magdalena - Polizu Bucuresti, eventual un numar de telefonde la spital? Trebuie cumva o programare? Despre Polizu ce parere aveti?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

quote:
Initial creeata de oanapopescu

Salutare, mamici! Imi poate spune cineva cum as putea sa iau legatura cu dna dr. Petrache Magdalena - Polizu Bucuresti, eventual un numar de telefonde la spital? Trebuie cumva o programare? Despre Polizu ce parere aveti?




Uite un numar de la polizu: 316.89.12. Ai facut o alegere grozava cu dr petrache. E minunata. Cu ea am nascut ieri prin cezariana cu rahie si a fost perfect. Polizu e ok daca mergi la rezervele de la medicover: sunt la etajele 2-3. Poate e ok si in alte saloane, eu nu am vazut. Multa bafta!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanapopescu spune:

Multumesc pt. informatii! Deocamdata suntem la inceput -10 saptamani. La numarul acela pot sa-mi fac programare la dna doctor? Cat te-a costat nasterea? Iti da poza la ecografie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geo_ionita spune:

Buna! Si pe mine m-ar interesa conditiile din Polizu, pentru ca vreau sa nasc acolo, eu fiind din Ploiesti si nu stiu mai nimic despre spital si asistente.
Eu merg acum la d-na dr. Mogos, care vine si aici la Ploiesti la AL-MEDICA BERLIN.


Georgiana
18 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanapopescu spune:

quote:
Originally posted by geo_ionita

Buna! Si pe mine m-ar interesa conditiile din Polizu, pentru ca vreau sa nasc acolo, eu fiind din Ploiesti si nu stiu mai nimic despre spital si asistente.
Eu merg acum la d-na dr. Mogos, care vine si aici la Ploiesti la AL-MEDICA BERLIN.


Georgiana
18 sapt.




Si eu sunt din Ploiesti. Dar pe la Dr. Mogos nu mai calc dupa ce o prietena a pierdut o sarcina din cauza ei. De aceea am preferat sa o aleg pe dna dr. Petrache Magdalena si sa fac ture la bucuresti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanapopescu spune:

Scuze, Violeta! Am uitat sa te felicit pentru bebe! Multa sanatate la amandoi!
10 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geo_ionita spune:

Ptr. Oana:
Imi pare rau pentru prietena ta...
Imi poti si mie spune pe PM mai multe despre d-na dr Mogos? Daca se poate... Multumesc!

Georgiana
18 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanapopescu spune:

quote:
Originally posted by geo_ionita

Ptr. Oana:
Imi pare rau pentru prietena ta...
Imi poti si mie spune pe PM mai multe despre d-na dr Mogos? Daca se poate... Multumesc!

Georgiana
18 sapt.




Am incercat sa-ti trimit PM si zice ca nu accepti .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geo_ionita spune:

Ptr Oana: Vezi ca poti sa imi trimit PM si aici pe forum, nu numai pe mail, daca acela nu merge.
Incearca e mai usor, o sa iti trimit eu unul scurt ca sa imi dai tu replay, ok?

Georgiana
18 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanapopescu spune:

Georgiana, vezi ca ti-am trimi PM pe forum. Sper sa-l primesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns princess spune:

Draga Oana, te felicit pentru alegerea facuta in ccea ce priveste alegerea medicului care iti va supraveghea sarcina.

Doamna dr Petrache este un om nemaipomenit si o super profesionista.
Eu am nascut cu dansa acum aproape un an, prin cezariana cu rahianestezie si nu pot sa iti spun decat ca am avut cea mai frumoasa experienta a viettii mele.

Sarcina mea nu a fost una usoara, nici eu nu sunt din Bucuresti, ci de la 80 km si cu toate astea totul a fost foarte bine. Doamna dr. stie sa te indrume si nu lasa nimic la voia intamplarii.

Eu am fost la dansa la consultatii si eco la Medicover Victoriei, insa acolo se obtin foarte greu programarile. Te poti duce la Polizu, unde are program in fiecare dimineata, jos, la cabinetul de ecografie.

Despre spital, eu am optat pt rezerva cu plata (costa cam mult intr-adevar), dar ma bucur ca am facut alegerea asta.
In primul rand, am stat toata perioada de spitalizare cu insotitor.
In al doilea rand, am avut legitimatie VIP pt vizitatorii mei, care puteau intra oricand la mine.
In al treilea rand, atentia cadrelor medicale, care erau foarte bine alese si care raspundeau la orice solicitare de-a mea.

Pentru mai multe detalii ma poti contacta pe PM si iti voi raspunde cu placere.

Sarcina usoara si bebe sanatos si frumos.

Alina mamica de ingeras scump si iubit RARES NCHOLAS - 20 septembrie 2006

POZICI CU BEBE RARES

VARSTA RARES







Mergi la inceput