Mamici de septembrie-octombrie 2007 (49)

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amar spune:

Buna dimineata..suntem bine si noi...spunea cineva de putina greata si eu mai am dimineata..dar nu e de la caldura cred ..ca la noi e bine si de la bebelina care nu stiu cum face dar imi umfla burta sus de tot de abia respir..si imi apasa pe stomac si ficat si de aici parca si stare de voma..in rest e binisor, ne miscam de zor, dormim prost, cica numai pe parti e bine, ca pe spate nu e bine ca ar exista riscul sa se lipeasca si sa nu coboare cand trebuie.....picioare umflate si altele care sunt normale si pe care le stiti...
Am mai aflat pt fetele la primii bebei ca atunci cand se declanseaza travaliul si nu s-a rupt apa e bine de facut bai calde in cada, daca e posibil in spital daca nu acasa ca ajuta fff. mult la dilatare....
Carpatina multumim de intrebare, noi facem cum am zis..iar mama mea nu prea bine ..recuperarea e anevoioasa...sunt mai multe dureri...si multe altele..de aici..dar asta e..
Have interesanta povestea vietii tale...parca am vizionat cateva episoade dintr-o telenovela...sa-ti de-a dumnezeu putere sa treci peste toate si sa ai un bebelus sanatos...
pupici la toate fetele..mai revin

carmen 32s Oana Isabella

Mergi la inceput