Mamici de septembrie-octombrie 2007 (49)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

ii placeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!
seara e chiar bine, teodora, vino la munte mama, ca nu mai e de trait la capitalism;)))
am fugit acum, pupi.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Sabina, Roxana, eu cred ca sotii vostri sunt si ei insarcinati si trec si ei prin furtuni de-alea hormonale...
Hai nu va mai amarati atat, ca nu aveti de ce, suntem cu totii mai sensibili (si mamicile si taticii) in perioada asta si uneori nu ne putem controla, chiar daca am vrea.
Las' ca vin bebeii acum si ne linistesc ei ( de tot , n-o sa mai avem energie sa ne mai enervam )
Hai cu pozele, Roxana, sa ne clatim si noi ochii cu ceva frumoooos !

HaveF8 , am vrut sa adaug eu datele in listuta, da' cand am vazut ce e acolo... Am zis ca mai bine nu ma bag, ca cine stie ce boacana fac. Mai bine las pe o fata priceputa. Imi place numele fetitei tale ...

Teodora, abia ieri am vazut ca ai scris ca stai langa Budimex. Eu de unde era sa stiu ??? Ce, aveai scris in frunte ? Eu si asa m-am simtit in minoritate la intalnire, ca majoritatea fetelor au zis ca stau in zona Dristor-Titan... Si numai eu eram din Berceni... Da' uite ca erai si tu si taceai malc hihihi



Luy 33+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Teodora draga, tu ce cauti la serviciu la ora asta, fata? Ca nu poti sa zici ca fugi de caldura, ai zis ca acasa ai AC ! Si atunci ? De ce il exploatezi pe bebe Mihnea ? Aiiiii ?

Luy 33+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

quote:
Originally posted by luy


Teodora, abia ieri am vazut ca ai scris ca stai langa Budimex. Eu de unde era sa stiu ??? Ce, aveai scris in frunte ? Eu si asa m-am simtit in minoritate la intalnire, ca majoritatea fetelor au zis ca stau in zona Dristor-Titan... Si numai eu eram din Berceni... Da' uite ca erai si tu si taceai malc hihihi



Luy 33+ cu



Pai nu taceam deloc,fetele stiau!Eu eram convinsa ca si tu ingrosi randurile fetelor din Dristor si sincer,EU,ma consideram in minoritate!
sa stii ca si Tomitza sta pe Soseaua Berceni!
Na ca suntem mai multe!
Sabina,as veni draga mea,dar nu poci acusica!Am duminica un botez de onorat,si dup acum am scris mai sus,acum ma aflu la servici,la o aruncatura de bat de Rox,prin Pipera-Tunari!

Teodora 27 + Mihnea Andrei
http://bd.lilypie.com/cr1Qp3.png
http://community.webshots.com/user/teodora_mihailescu

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

HaveF8 , tu acum iti faci cele 10 mesaje pe rabdarea noastra ? Pai ne lasi asa, in suspans ??? Vrem continuareaaaa

Luy 33+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

quote:
Originally posted by luy

Teodora draga, tu ce cauti la serviciu la ora asta, fata? Ca nu poti sa zici ca fugi de caldura, ai zis ca acasa ai AC ! Si atunci ? De ce il exploatezi pe bebe Mihnea ? Aiiiii ?

Luy 33+ cu



Pai nu vreau sa consum curentul acasa,ii pagubesc pe-astia mai procopsiti!

Teodora 27 + Mihnea Andrei
http://bd.lilypie.com/cr1Qp3.png
http://community.webshots.com/user/teodora_mihailescu

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

quote:
Originally posted by luy

HaveF8 , tu acum iti faci cele 10 mesaje pe rabdarea noastra ? Pai ne lasi asa, in suspans ??? Vrem continuareaaaa

Luy 33+ cu


Daaaaaaaaaaaaaaaa,ca deja intuiesc ce urmeaza,dar vrem cu amanunte!

Teodora 27 + Mihnea Andrei
http://bd.lilypie.com/cr1Qp3.png
http://community.webshots.com/user/teodora_mihailescu

,,Daca vei reusi sa-ti pese si de altii inafara de tine,vei avea succes si te vei simti implinit'' Maya Angelou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Da, da, da, Teodora, pune banii deoparte ca o sa ai nevoie pt Pampers !

Luy 33+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Uf, e bine ca mai aveti simtul umorului pe caldura asta!

Eu stau de cateva zile lipita de aerul conditionat. Bineinteles ca urmarile nu s-au lasat asteptate, asa ca sinuzita mea isi face de cap. Si colac peste pupaza ma doare si o masea. Nu ma intrebati de unde si pana unde, ca la ultimul control eram BETON.

Eu sunt singurica acasa, ca l-am trimis pe tati sa-mi aduca fata acasa, ca mor de dorul ei. Si nu se intorc decat maine seara. Voi puteti manca pe caldura asta? Ca mie nu-mi intra decat fructe, cu arsurile de rigoare dupa. Noroc ca mi-a venit ieri al meu cu un portbagaj plin de fructe, ca altfel muream pana maine seara.

Ana 33+ Vlad
si Mirunica (16.05.2003)
BB din burtica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns HaveF8 spune:

Am aflat ca eram insarcinata...fara nici o interventie chirurgicala, fara nimic. Tocmai terminasem un tratament de 3 luni cu anticonceptionale ptntru niste chisturi pe ovare. Am decis atunci...ca era mai bine sa ne construim viitorul si apoi sa facem copii (caci se pare ca trompele mele nu mai erau infundate si deci se putea...). Si am ajuns pe masa ginecologului... Am plecat pentru 9 luni, timp in care relatia mea cu X a continuat si el era alesul. In mintea mea, fara sa gandesc prea mult mi-am spus ca daca el a fost cel cu care am ramas insarcinata, atunci asa mi-a fost sortit. Si dupa o relatie de 7 luni impreuna si 9 luni despartiti, am venit acasa si ne-am casatorit (in 2001). Totul era perfect, minunat, el isi gasise un job bun in Bucuresti (lucreaza in IT, un baiat f destept si priceput in ce face). Cand sa incepem sa facem dosarul ptr Canada...i-au fost furate actele (autobuzele bucurestene...si sigur nu numai in cele din Buc se intampla asa) si deci...apuca-te si declara-le furate, depune acte ptr altele etc etc. In sfarsit...am decis ca pana se finalizeaza acest proces de facut alte acte si depus...eu sa plec intr-un alt contract (care de data asta era doar de 4 luni) sa ma strang ceva bani ptr buna-starea noastra viitoare in Canada. Am plecat...si totul mergea prea bine (de multe ori ma gandeam ca totul e prea frumos si mi se intampla numai lucruri minunate si-mi era teama ca intr-o zi va trebui sa se intample si ceva rau). Dupa vreo luna am reusit sa-i gasesc si sotului meu un loc de munca impreuna cu mine in domeniul lui IT. In mai putin de 2 luni era si el in USA dar intr-o locatie diferita si tocmai cand primisem si eu acceptul de transfer...RAUL s-a intamplat. Descopeream ca la 27 de ani aveam cancer la san...fara sa am pe nimeni in familie cu aceasta boala...

Mergi la inceput