Mamici de noiembrie- decembrie ( 45 )

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Rox, cum sa-l maninci pe panda? Merci pt eco si multumesc si pt sprijin, nu stiu ce m-as face fara voi... Da, i-am vorbit puiului, asa am reusit sa-l linistesc, plus mingiieri.


bebe si burtik

cum creste comoara

Jasmin21+Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..ma bucur mult ca v-ati revenit amandoi....si alta data incearca sa o iei mai usor ca si eu am patit o faza de genul asta si de atunci am zis ca mai intai ma gandesc la bebe ..ma concentrez...si le pun cap la cap sa vad ce iese....panda a zis ca te pupa ca-i iei apararea..desi eu nu m-as risca sa accept un pupic de la ea ca e parsiva si de obicei asteapta ceva in schimb

ROXANA de "ursuletz" 26+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Tocmai m-am intors si eu acasa. Am fost pe la ai mei. Acum gatesc musaca cu vinete. Sper sa-i fac o surpriza sotului meu. Sper sa fie placuta, ca nu sunt o bucatareasa f buna orice partida de gatit se sfarseste la mine cu taieturi de cutit, arsuri sua mancare fara gust. Sunt rare cazurile cand imi ies bine mancarurile. In general, gateste sotul meu. El chiar are o pasiune pt gatit. dar m-am gandit ca daca tot stau acasa, sa-l mai scutesc si pe el de niste activitati, ca sta la munca cam 12 ore pe zi. Sper sa termin pana la 24.00 cand ajunge.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

eu sapt. viitoare fac 20 de sapt. ..cand se poate face morfofetala de trim. 2! Asa ca mi-am facut programarea la Iosup si Herghelegiu de TM... ca sa-mi scot total din cap TT si sa merg doar pe ecografi! Azi doar de asta m-am ocupat: programari sunt medici la care se fac programari cu 1-2 luni inainte, asa ca am reusit sa ma bag doar cu interventii ...La unul am programare marti ora 20 si la celalalt s-ar putea sa ma primeasca si maine! La 22 de sapt. fac morfofetala la dr. meu, care acum e in concediu! Si cu 3 ecografiii de la 3 dr. buni, buni... o sa fiu linistita!


trec la citi din urma ca tare harnicute ati fost!



PUSSI 19+ MARA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Titutile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Rox, , pupam fata pt grija...Totusi bebita nu vrea sa stea cuminte, da cu picioarele, niciodata nu s-a agitat asa...il asteptam pe tati, sa ne arate caruciorul, poate asa il convingem...Deci panda e o parsiva...Pai si cam ce ar vrea ea sa capete? Poate vreo bucatica de ciocolata...sa se ingrase si ea, sa aibe Iosup ce sa-i reproseze, he he he...

Pussi, si eu care credeam ca exagerez cu doua morfofetale! Tu faci trei! Doar din cauza unui TT esuat? Oricum TT provoaca mai multe probleme decit toate analizele la un loc. Reuseste sa streseze atitea gravidutze si sa dea atitea alarme false. Oricum fetitele tale sunt sanatoase.


bebe si burtik

cum creste comoara

Jasmin21+Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Pussi, parca aveai un bebe si o bebita, acum vad ca ai 2 bebite, sa-ti traiasca.Abia acum am observat. Multa sanatate si incearca sa nu te mai stresezi.

Noi 2 singurei

Cum creste pisoiul nostru 16+


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nov-Dec2007 spune:

Avem un nou capitol:
AICI

Mergi la inceput