Casnicute sexy ( 129 )

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

daaaaa

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

gata, facui o coca(pizza) si acum i-am lasat sa "lucreze" la o papusha woo-doo apoi o coacem si-o papam

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

calda
sa aveti o zi racoroasa...(numai la mine, miki si cami peste 25)

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna sexoaselor!Bagati si la noi niste supa, saratele!!!!Noi suntem bine!Dan face recuperare la greu.Dar unce umbla fetele?prin concedii?Diseara am un plan ...niste piept de pui, in vreu gril pe aici si o salata,caci ciorba nu am mai putut sa fac, au certat pe cineva ca a prins-o ca a facut...VREM MANCARE DIN ROMANIA!!!!!!!!
vA PUPACIM!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Multzam de cafea

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

hello fetelor sexoaselor,
ce faceti, pe unde sunteti?
eu l-am pregatit pe alex de gradi dar sunt cam somnorici...
va pup pe toate

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Helou gagici.
Am aparut cu covoarele in spinare spalate, uscate...Moamaaa ce bine e cu masinutza mea...Nu mai stau dupa -ul lui colegu sa ma care de colo pana colo.Acum am bagat-o pe Stefi la nani si ma apuc de spalat pe jos.Ne-am decalat plecarea la mare si vom pleca maine noapte pt a evita aglomeratia de sambata dimineata la cazare.Mai vin turisti pt week-end si ne-am gandit ca e mai bine asa.
doina bine ai facut.Chiar asa...pe banda rulanta...Auzi la ei...romanii sunt bogati si de-aia vin la ei...Vai de noi...
Ioana desi am nota mare nu au fost decat 22 de posturi.Si eu am optat doar pentru 5 dintre ele ca nu ma pot titulariza undeva unde nu am cum sa ajung cu naveta.Daca nu e unul din astea mai suplinesc un an si la anul dau iar pe ce posturi vor mai iesi.
Nu va zic ce coada am tras ieri la Inspectorat si cati nervi mi-au facut...Bagau un candidat si cadea reteaua rahatului de net ...mai stateam 5 - 10 minute si mai bagau unul...Noroc ca ne-au lasat prin birourile lor unde era AC ca altfel lesinam pe coridoare.Nu va zic la 13.30 cand am plecat spre casa ce cald era pe strada
Ca la noi la nimeni
Alina plecam la Eforie Nord.Si n-am nr lui miha.Il are cineva sa-mi trimita si mie PM?Pliiiz....
Cami cum e singurica?
Monica vrednicutza...Se vede ca la voi nu-i asa cald.Mie nu-mi mai vine sa intru prin bucatarie cand vad termometrul cu 35-36 grade in casa.Si nici nu pot tine geamurile deschise ca se face curent....
hai ca m-am intins ca placinte.Va pe toate.Ma apuc de smotru.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

georgi, spor la treaba
ref nr lui miha daca nu-l au fetele aici intra la fetele din iasi ca acolo este aime si ea sigur il are


monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

neata.
vai ce calduri suportati!! am tot vazut la stiri auzi si nici apa sa nu se gaseasca. doamne fereste de mai rau.De azi vin ploile,vijeliile si doamne fereste de vreo tornada glumesc desi e serioasa treaba cu clima in Ro.Si aici au dat la stiri vesti despre voi,despre caldurile din Europa.Toata lumea se mira de ce este prin Lume.

la noi au fost ieri 29° cu nor toata ziua si am pocnit de cald.azi cica 30° Astazi mergem la un parc acvatic ca altfel stam in casa ca sobolanii.afara la 30 ziua in amiaza mare cu umiditatea de aici nu se poate sta.asa ca tulea neica!ne intalnim 3 gagici ,fiecare cu cate 2 copii.fara tati ca-s la munci

georgi,pana la urma cand scapi de stres;cand aflii rezultatul? pleci la mare asa fara sa stii nimic? bafta multa si-ti doresc din tot sufletul sa reusesti concediu placut si sa aduci poze cu nisipul si marea ca Alinutza a uitat sa ne puna si noua 2-3 foto

mona,eu am o problema mare.de ce cred eu ca tu nu esti in Ro? auzi,aluaturi vara! mai dar tare gospodina mai esti! nu stai niciodata.eu vara nu ating aragazul.doar frigiderul si restaurantul din colt care-i libanez,ieftin ca braga si care face o mancare de te lingi pe degete.Numai shich-tauc,saworma,brochete langa care-ti da cartofi prajiti ca la noi in Ro
ai facut intr-o zi cornulete de-mi ploua in gura si acumsunt moartea mea desi pot sa crap si nu intru in bucatarie
asa ca tu continua sa ne faci pofta cu dulciurile tale de casa ca ai sa ne vezi imflate de pofta pe toate pe subect

doina,hai ca indata se face 7 august.clinica la care sunteti este privata? cat dureaza recuperarea lui Dan? e treaba de taaimp si munca ca sa se vada rezultatele operatiei? sansele dupa aceea operatie sunt 100% de vindecare?

miki,ce-ti face catelusul? Maia mea e inebunita.vrea si vrea catel am vorbit cu colegul,de ziua ei in noiembrie o sa-i luam un catelus ce o sa facem.Numai de ala nu aveam grija ca in rest!

olga! olgaa! olgaaaa! ti-au trecut bazdacii? hai ca ma oftic rau ca nu vorbesti cu mine.nu-mi place deloc sa stiu ca cineva e necajit pe mine degeaba.una este sa luam o pauza si alta e sa te stiu suparata si mai ales...fara rost

miha,pe Maria o duci la gradi?

tzuc.




"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

cami, distractie placuta azi la parculetul cu apa
miam...restaurant libanez

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput