Casnicute sexy ( 129 )

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:


mai fetelor, ce e cu noi? 2-3 raspunsuri intr-o zi!!!
bananooooo!!! treci la apel.
danelutza ce e cu ea? nici pina acum nu si-a reparat calculatorul?
liana, tot peste hotare umbla?
georgi, bafta la repartizari! cit stati la mare? unde mergeti?
cami, hai ca daca am timp bag citeva poze, cu nisipu':)))
este incredibil de cald! ce mai vad o piscina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Mey da ce liniste in zona....

Monica ce harnica ai fost ieri.....cornulete....chiftelute....!

Bi in Slovenia plecam sambata noaptea si stam 2 saptamani....sper sa fie ok....am emotii pentru drum....

Georgi bafta la repartizare!Cum adik sa vezi dk ai prins ceva?Pai cu nota asta s-ar putea sa nu prinzi????

Va pe toate....ma duc sa umplu niste foi de napolitane ca a dat ordin seful al mic(si si mie mi-e pofta de ceva dulce)!



Eu
www.pufymic.info/thumbnails-37.html" target="_blank">Gandacii
Chestii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna sexoaselor,
eu sunt inca la cafea, am fost tare puturoshele noi fetele...ne-am trezit la 10,30 baietii au fost mai vrednicutzi si ne-au asteptat cu cafelutza
azi nu mai fac nimik...doar leneveala
am inteles ca e cod roshu in rom astazi ca nu se munceste in aer liber de la 11-18 parca...
Doina, da in cazul asta merita sa incercati sa schimbati biletele chiar daca va costa ceva in plus, ca e pacat sa stati departe de casa si fam, fara recuperare...
georgi, spor la spalat covoarele
alina, pai cemai stai...fugi la piscina
cami, lasa ca mai vin musafirii...ma bucur ca aveti cu cine sa va distrati.
restul fetelor pe unde sunteti?
eu ieri am avut program de role...azi poate un tenis scurt ca sa ard caloriile de peste zi
va pup pe toate
va pup pe toate

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna sexoaselor!Unde umblati?sau stati la racorita?eu sunt plina de draci!!!Am incercat sa schimb biletele si nu am reusit...vor cei de la British sa platim 1000 euro ca sa schimbam data...mai bine lasam asa.M-am luat azi de cei de aici, le-am zis ca le-am trimis biletele in format electronic si mi-au zis ca totul e ok...ca voi telefona la consulat...sa vedeti cum au schimbat placa, ca nu ne mai muta in hotel, ca din cauza ca vin romani foarte multi ei credeau ca romanii sunt foarte bogati...si ca credeau ca putem sa platim schimbarea la bilete...Le-am zis eu cum reusesc sa adune romanii banii ca sa opereze copii aici la ei in China.Dupa asta au tot venit sa ma roage sa nu telefonez la consulat, ca a fost o neintelegere...mai aveam putin si le explicam cum se injura la noi, cand esti si cu banii luati...si...Asa ca nu avem incotro o sa stam pana pe 7 august aici.
Voi ce faceti?cum descurcati cu caldura?caci ce am citit ...e nasol..rau...
Cami, cam asa este...pe banda...iti iau banii...trece luna...vin altii ...sunt prea nervoasa si nu vreau sa dau cu ....dar nu era nevoie de tot stresul asta...telefoane pe banii nostrii..o sa vedem cand vine de plata...I-am speriat nitel, caci le-am zis ca scriu la presa din Romania., caci si mie imi era ...ce fac eu cu Dan in hotel?dar acum m-am mai linistit.Dan e bine, se uita la un DVD, la un film. Va pupammmmmmmmmmmmm!Vrem ciorbica!!!!!Nu am mai putut gati ca a fost de garda doctorul cel mare, si mi-e asa...

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

..............vreau la mareeeeeeee

mama mea, nu am crezut vreodata ca voi ajunge sa simt pe pielea mea caldurile astea insuportabile....la mine la serv e AC si cand am plecat, pana la statia de treamv. m-au luat durerile de cap, ma trasnit soarele in cap si adia vantul, ca briza mariii numai ca zici ca erai in sauna

Fereasca-ne Dumnezeu de mai rau........


am facut o supica pe caldurile astea si curg apele pe mine, ne-am balacit niotel in piscina, am luat bilete la mare pe 10 plecam iarrrrrrrr mama si ce o sa ne distram

va las, merg pana la o prietena sa-i arat catalogul cu lumanari si buchete de nunta


va pupam rau de tot, am vb cu simo inca nu a nascut, nici prietena mea nu a nascut si e TERMINATAAAAAAAAA, o bomba cu ceas gata sa explodeze, de 2 saptamani nu mananaca decat pepene si bea apa

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee92d9ae480526e99ab42" target="_blank">Just.........Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ef888e7929a80b5f8dae3" target="_blank"> Moeciu 2006


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

am uitat sa va zic

mare problema....nu mai exista apa in nici un magazin, fie gima, cora carrefour, kaufland.....nici o sticla, am fost azi sa cumpar 10 bax-uri pt la serv...si nu am gasit decat din cea scumpa, 7 lei jum de l

si nici eu nu am gasit sa iau pt mine acasa
ce ne facem
m-am cam saturat de suc
si fata?
ii fac ceai si-l bag la frigider in sticla de ceai din ala din comert, ca altfel nu bea

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee92d9ae480526e99ab42" target="_blank">Just.........Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ef888e7929a80b5f8dae3" target="_blank"> Moeciu 2006


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

moama Doina 1000 ca sa schimbe data
mie mi-au cerut 300 de dol si tot n-am dat ca nu ma ardea asa de tare
Mmiha. Doamne asa de rau s-a ajuns sa nu se gaseasca apa

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

pe udne sunteti?
pag 2????? ntz, ntz, ntz
am facut o coca de saratele si am pus-o putin in frigider, asa ca peste vreo jumate de ora va astept cu saratele si bere

eu in seara asta cica sunt finutza(sa vedem cat mai tine) mananc salata de legume cu ton (ca-mi pare rau de mine dupa 2 ore de tenis...parca-i pacat sa-i bat joc)

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

6 vine miki

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

hahaha

Salutare

Io cu berea tu cu saratzelele.

Mooama cand aud ca acasa e o caldura insuportabila si aici e un brrrrr ... ma intreb ce se intampla cu clima asta
EDIT: uitai sa o intreb pe Monicutza: Id-ul tau e acum ala cu JH?
Miki

Mergi la inceput