Mamici de iulie-august 2007 (79)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Estecri, BB_Puck si Claucia , FELICITARI PT BEBELUSI! sa va traiasca si sa va bucurati de ei!



Andicu mami dewww.flickr.com/photos/9457501@N02/sets/72157600689970094/detail/" target="_blank">Bebe Filip(27 iunie 2007)
Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

loredana, dr pacu este f buna. olgutta a nascut cu d-ei si poate sa iti dea mai multe detalii.

Alina, mamica fericita a 2 "pete" - Arina Ilinca (20 iun 2007) si Anya Ioana (19 oct 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claucia spune:

Fetelor, bb e atat de cuminte incat uite, eu sunt aici cu voi, bine, abia am schimbat-o si a papat si acum iar doarme. Trebuie insa schimbata de multe ori pe zi pentru ca are o mare placere sa faca acel meconiu negru lipicios...

Loredana bafta maine.

Eu nu am stat doar o zi in spital ci astazi este a treia. Am nascut vineri si duminica (astazi ne-a dat drumul acasica).

Dureri sunt dupa ceza puternice in prima runda de dureri (pana primesti calmant - eu am avut caterer si a fost bine, scade durerea puternic, te inveselesti, vorbesti, etc, eu povesteam cate in luna si in stele cu fetele din salon), a doua runda de dureri mult mai slaba si tot asa. Ieri ne-am dat jos din pat si a fost destul de greu, dar cu apa si plimbare (cu sotul) pe holuri incet incet si des a mers. Astazi sunt bine, ma pot ridica de pe scaun cu bb in brate cu tot, ma pun jos etc.

Incerc sa pun o poza cu ea aici: http://s186.photobucket.com/albums/x231/claucia/?action=view¤t=ACASICAINSFARSIT-ZIUA3.jpg

http://s186.photobucket.com/albums/x231/claucia/?action=view¤t=ACASICAINSFARSIT-ZIUA32.jpg



Clau si Alessia Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

Clau, felicitari! Am vazut si fotografiile - ai o fetita tare, tare dulce! Sa fiti amandoua sanatoase!

LIA si domnita Miruna Demetra
Inca 3 saptamani si apoi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredana_76 spune:

Multumesc pentru raspunsuri.Am emotii dar sper sa fie totul bine.
Claucia e o scumpete bebelusa.

39+ David Eric

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brazuca25 spune:

claucia adorabila bebelusha ta. E asa de rotunjoara si dulcik! Iti vine sa o mananci! Te felicit! Este o frumoasa!

Denisa Maria 38+


poze cu noi si cu burtik crescand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Felicitari Claucia sa va bucurati de mica Alessia, am vizionat-o si este o frumusete de fata! Nu mai zic de mamica vesela si fericita din poza!

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ashera spune:

Claucia, felicitari pentru bebelina cea frumoasa !

36+

Christian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Clau, sa-ti traiasca buflica! e o scumpa si ce obrajori are, sa-i pupi intr-una! iar tu arati super, nici nu zici ca doar ce ai nascut! felicitari inca o data!



Andicu mami dewww.flickr.com/photos/9457501@N02/sets/72157600689970094/detail/" target="_blank">Bebe Filip(27 iunie 2007)
Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andutzy spune:

dragelor, am vorbit mai devreme cu Karli, sunt bine, i-a venit lapticul si probabil maine le da drumul acasa!
Sa inteleg ca a fost week-end si copiii din grupa noastra nu se nasc in afara programului oficial de lucru? Nici macar eu nu am nascut, deci probabil am vorbit cu pacat cand l-am banuit pe nenea doctoru de chestii necurate privin colul meu...


AndraSapt37 cu Horia Andrei siDragos Alexandru

Dragoselu si noi (familie, prieteni, etc)

Mergi la inceput