FIV 126

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luck spune:

Felicia , Valeria ,MRL , Marrina


BAFTA multa fetelor la stimulare.
ladyxe pt ce se face biopsia de endometru ?
pussima bucur foarte mult de vestile bune pe care ni le dai si sa fie tot asa.
Valeria BRAVO nici eu nu ma pricep prea bine dar cred ca productia e superrrr...
melutzicaBAFTA multa,doamne ajuta sa fie bine.
Zouzou multumim pt noul capitol
pup toate fetele fara exceptie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piccaflor spune:

Dau buzna si eu sa fac galerie tuturor fetelor care sint in focuri!
BAFTAAAAA!!!!

Melutica Doamne ajuta sa reusesti iubita!

Picca 31+ cu Matteo


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kineta spune:

FETELOR ,AM SI eu o intrebare,este cineva dintre voi,care a facut fiv,si inainte de inceperea tratamentului a avut mastoza chistica?PT CA eu s-ar putea sa am,si mi-e teama ca numai pot face tratam pt fiv,pe 26 am program la eco de san,sa vedem cum stau lucrurile.MARTI merg la prof ,pt dosar ,am terminat cu toate analizele,astept sa vedem care este urmat pas,este adev ca imi este teama de tratament pt ca ,exista riscul sa fac hiperstimulare,eu nu am decat un ovar,si nu stiu cum voi suporta tratam,avand in vedere ca eu cand faceam o inj -2 cu pregnyl,aveam dureri de ovar,imi inchipui cum va fi la acest tratam,pt ca din ce am citit de la voi,mi-se pare ca se fac f multe injectii,dar cine stie.FETELOR .,cand vi s-a recomandat inceperea tratam,ati cumparat toate fiolele odata ,sau treptat pt ca nu stiati cum ve-ti reactiona la trat?ATI mers si la ecografie,cine o face,la cate zile mergeati la eco,era o probl cu programarea sau nu era nevoie pt cele cu fiv?VA MULTUMESC PT RASPUNSURI ANTICIPAT

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psj spune:

Kineta, nu stiu unde faci fiv dar de obicei se fac programari speciale pentru ecografii in cazul fetelor de la fiv, adica sigur nu o sa ti se spuna in ziua x nu avem locuri, mai reveniti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antosit spune:

sa fac prezenta!
Zouzoule multumim pt. noul capitol, sa fie unul plin de vesti cu II!
Moni bine ai revenit!
Kineta in general cand ai dosarul gata pe baza analizelor ti se face o schema de tratament si sti in mare cam de cate fiole ai nevoie si le poti cumpara; apoi in urma monitorizarii eco afli daca mai ai de cumparat sau nu.Daca faci la Giuly poti cumpara tratamentul de la spital, iar in cazul in care iei prea multe si iti raman le poti da inapoi si recupera banii.Despre eco iti spun la inceputul tratamentului cand sa vi si eventual atunci poti cere sa iti faca direct programarea.In legatura cu mastoza chistica ...nu ma pricep sa iti raspund, dar sigur sunt fete care te pot lamurii, BAFTA!
Pusicelor mari si jucause, 2x si 1xpt. mami!



Anto
"Stau pe DC si asta imi ocupa tot timpul!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia_ spune:

Zouzu, multumim pt capitol!
Melule, bafta multa! Poate ca e bine sa eviti grija familiei, care uneori poate fi obositoare,chiar daca e bine intentionata.
Kineta, si eu am probleme cu sanii, sper ca dupa tratament sa nu se agravaze f tare... si mie mi-a spus dr care mi-a dacut eco mamara sa mai fac o eco inainte de a incepe tratamentul... eu sunt putin in urma ta, asa ca nu te pot ajuta.
Picca, Antosit


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melutzica spune:

Adhanna,luck,multumesc ff frumos pt urari
Felicia,ai ajuns si tu pana la urma aici?Of,imi pare rau,se pare ca tot endometrul vechi aproape s-a mutat la FIV.Insa iti doresc din tot sufletul meu sa reusesti din prima si asta cat mai curand

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/mela_oros/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melutzica spune:

Picculept tine si asta pt bebe;Doamne,esti deja in 31 de saptamaniiiiiiii,ce mai zboara timpul,inca un pic si il tii pe bebe in brate.Mersic pt urari si galerie,sper sa fie cu folos;te pupacesc dulce de tot si numai bine


http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/mela_oros/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melutzica spune:

Si acuma sa va zic si ceva de mine.Sunt deja in ziua 4 de la ET,si ma simt mizerabil!!Cum spuneam inainte totul dar totul e diferit fata de prima oara.Iau ca si tratament de sustinere dupaston 2 ori pe zi,utrogestan tot de 2 ori pe zi totul pe cale orala,acid folic cu vitamine b 6 si b12,vitamina c,si magneziu.Nu am nici un fel de siptomne in afara de faptul ca mi-e in permanata rau si ametesc de trebuie sa stau numai intinsaAstea ma gandesc ca sunt efectele utrogestanului luat pe cale orala.Sanii imi sunt moi si fff putin durerosi si simt la fel in permanenta zii nopate dureri in burta da,dureri frate,iar abdomenul mi s-a umflat de parca as fi inghitit un balon.Toate astea cred ca se datoreaza cum spuneam utogestanului si e naspa de tot dar asta este.Va pupaces pe toate si ma duc sa ma intind caci mi se face rau daca mai stau in fund.O duminica superba va doresc la toate

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/mela_oros/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

melule acum am citit!noi tinem pumnii sa fie cu ochisoriiiiiii!!! si nu te mai stresa! nu te mai gandi acolo!



PUSSI 18+ MARA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Titutile

Mergi la inceput