Casnicute sexy (128)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Fetelor, Dan e pregatit pentru maine, tuns, ras, frezat, scaldat, cu teste la antibiotice facute.Dupa ce il duce la sala intru si va spun.Nu voi sti cat dureaza, nici ei nu stiu sigur.Asta seara a vorbit doctorul Huang cu Dan.L-a intrebat si a incercat sa vada ce poate misca Dan, iar noi l-am intrebat da il opereaza el.A zis ca da, cu inca alti medici.La cele mai usoare opereaza ceilalti doctori.
Voi ce ati facut azi?gratare ceva?Va puppppppppppppp!Va scriu maine!


Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna sexoaselor,
noi ne-am trezit cu totii pe la 10 suntem niste puturosi, abia am papat ceva si fugim afara
miha am vazut burtikutza
danelutza, ma descurc mey binishor cu rolele, inca nu am luat nici o tranta dar numai eu stiu de cate ori m-am dezechilibrat si faceam ca elicopterul din maini sa nu cad...alex a inceput sa mearga bine,ruxi abia face pashi nu aluneca dar persevereazadin cand in cand se mai rasfatza si-mi zice sa o trag eu ca sa "pataieze" si ea
Doina, ce bine ca ai net
va pup pe toate Duminica placuta

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Daneeeeeeeeee tinem pumnii si ne rugam maine..va fi bineee!!
doina te pupp..nu te mai sun ca e tarziu..te sun maine..
monica
Danelutzoooo pe unde umbli?faci plaja ha?

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:


doina,am niste emotii pt voi!!! tzin pumnii stransi,stransi cat pot eu de stransi pt voi.
ai internet in camera? esti mai activa decat noi

bey nu radeti ca ajung in curand in baston.astazi termin cele 10 zile de tratament si durerile nu ma lasa deloc
am alta serie de 10 zile de bulinutze si apoi daca si daca nu-mi da pace durerea ma intorc la urgente.

la mine ploua,e naspa,urat,vreme de kk.Ne-am bucurat de vara 2 sapt si atat.Suntem aproape la mijloc. lunii iulie si vara nu se grabeste sa apara in curand ma auziti ca a venit iarna

ieri au inceput copii cursul de inot.Robert e un meserias.Adora apa.adora piscina.Chiar si profa a ramas masca cum la 4 ani facea tumbe in apa Binenteles ca taicasu cand a vazut cat de "destept" este fisu, de la curs am ajuns direct la un producator de piscine.La primavara vom instala una mare si adanca si frumoasa rau la noi pe mosie brrrrr...eu mis anti apa mare.desi sunt un peste mor de frica daca ma vad singura in mijlocul unei balti

tzuc.is prin zona ca la ce vreme este afara ce sa facem?!


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

ange cine rade mama?ha?ca scot io io te pupai sa treaca.

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

noi suntem in pauza de masa

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Doina sinteti in gindurile mele si ma rog pentru voi. Sa dea DD sa fie bine. Abia astept miine sa deschid calculatorul, sigur la acea ora va fi deja operat si vei da vestea cea mare.

Liano am devorat puiul, dar mi-a picat cam greu, ca deh, in ultimele 4 saptamini n-am gustat carne, iar acum am papat ca prea era delicioasa. . Nu bag poze, ca avem gravidute pe aici.

Monica deci pe la anul ar trebui sa ma pregatesc sa patinez. Dar as putea incepe de pe acum, ca sa stiu ce am de facut atunci.

Miki unde esti mami hai ?

Cami eu nu rid de tine, stiu cum e sa te doara spatele. Eu urlam ca nu puteam s-o iau pe Isabella in brate sa-i dau titi, asta anul trecut, trebuia sa-l trezesc si pe sot ca sa ma ajute sa ma indrept in picioare. Sanatate multa si du-te la doctor.

Restul... ... unde sinteti =?

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

quote:
Originally posted by Liana30



Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...


"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica



Mey, tu trebuie sa treci la treburi serioase. , lasa coarda de sarit pentru cele care au de slabit

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Helooooo!

DANA ,LA MULTI ANI!...scuze de intarziere!...felicitari pt nota de la bac!

DOINA si bafta multa maine,tinem pumnii!DANE,ne auzim cu bine dupa operatie,sa fii tare!...atept si eu cu sufletul la gura ziua de luni,Doamne ajuta!

DANELUTZA,azi am stat la plaja la ocean ca niste meduze,a fost superba apa si am profitata ca a fost si tati cu noi..s-a jucat Robert mult in apa...da eu m-am inegrit cam tare,in curand ajung ca negrotei de aici,la cat de des am tot fost la plaja...da sunt fericita ca e bun soarele pt copil...si lui ii place tare mult!!!

MONICA si duminica faina va doresc!..moaaama ce sportivi sunteti..bravo voua!

MIKI,nasol cu vremea!

CAMI,sanatate multa,sper sa nu ajungi la urgente!

Gata fug ca s-a sculat piticul si mergem sa papam !
si sa auzim de bine!






Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=12e3d1483e9c64814cf29c&utm_source=otm&utm_medium=text_url

Mergi la inceput