Casnicute sexy (128)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

moama cat e ceasul daca mai stau putin prind prima cafeaua de la doina

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Cami, ora sigura o voi sti abia maine cu putin inainte...caci mai sunt operatii si cred ca nici ei nu o stiu la sigur, e in functie de operatia fiecarui pacient.Cand il vor duce la sala va voi scrie, caci sala de operatie e aici pe etaj si cat e Dan in operatie sterelizeaza salonul cu un aparat.Am vazut la alti pacienti cum fac.Si eu vreau sa ne imbatam dupa, eu cand ajung acasa o sa ma imbat la propriu , macar o data in viata, sa vad cum este.
Liana care e treaba cu caprele?cine le paste?
Voi ce faceti , azi duminca?acum dormiti sigur caci aici e zi si acolo noapte.
Eu v-am pregatit cafeluta!, va servesc !
Va puppppppppppppp!sexoaselor!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

yes am prins cafeaua chinezeasca
multumesc doina...acum pot sa ma culc linsitita

monica
mami de alex(7 iunie 2001)si ruxi(16 dec 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Mai servesc cafeluta pentru cine mai doreste!!!!Mi-e dor sa aud altfel de vorbe decat in chineza...incerc sa vad si eu o chinezoaica frumoasa, cu ceva t..e, ceva b..i...nimic, frate, parca sunt facute la indigo...de barbati fatali nu mai vorbesc...nu se vede nimic...Dan tot cauta sa vada si el ceva frumos sa clateasca ochii...nu este...
Va puppppppppppppppppppp!V-ati trezit?aici este ora 12!A venit cu masa!dar mancam mai tarziu nitel ca nu ne e inca foame!

Redati-mi viata!

Putin cu putin se aduna marea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Doina multumesc de cafea. Lasa ca Dan o sa-si clateasca ochisorii cind vine acasa, cu romancute frumoase, nu cu din alea care nu le poti deosebi una de alta.
Georgi e plecata la tara si trebuie sa multa caprele

Monica asa deci, joci tenis astazi ?

Miki eram suparata ca vorbeam singura pe aici

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Doina multzam de cafea
Danutrza am inteles de ce erai suparata
Cami multa sanatate
Monicutza distractie placuta azi
Va doresc o duminica frumoasa.

PS. la mine e cald.Dar numai azi ca de maine vin iar ploile
Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!

Doina,banuiesc ca-i tare buna cafeaua ta,nu? Oare daca-mi fac si eu o cafea o sa-mi fie rau?

Liana,ce faci de-ai disparut din zona?Te-ai dus sa o ajuti pe Georgi?

Cuscra,o sa-i pun toate numele daca nu ma hotarasc care-mi place.Si sa aiba fata de unde alege.
Imi place mancarea ta pentru ziua de azi..puicuta cracanata. Eu azi am facut ardei copti cu smantana si Krem a la Krem.
Apropo,de Krem,imi zice o prietena ca astia de la Dr Oetcher nu mai fac Ole,praful instant ce se foloseste la praji.Aseara cand am fost la cumparaturi am gasit,bucurie mare si iau si pun in cos vreo 20 de plicuri...La care barbata-miu:"draga,dar vine foametea?"

Azi am fost in Copou si am vazut o veverita Eu pana anul asta nu stiam ca exista.

Si o poza cu burta Ca tot am promis-o de mult timp...Nu am decat una ca mi s-au terminat acumulatorii la aparat. Mai multe data viitoare.






Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Cuscra am vazut-o, am vazut_o . De burtica vorbeam mey, ca de veverite stiam ca sint in Copou. Eu le vedeam in copacii de la televiziune. Acum ca sa-ti spun drept, eu am baut cafea toata sarcina, asta pentru ca aveam tensiune mica si o cafeluta dimineata o mai marea o tira. Cit despre Ole, cred ca-i o minciuna, ca-i un produs care se vinde, nu cred ca va disparea.

Liano unde esti, ai plecat in China sau la Georgi sa vezi capra . Acum serios ca as bea un pic de lapte, ca m-am saturat de asta de la alimentara, apa chioara nu alta.

Cami sa faci dulceata de capsuni si sa-mi trimiti si mie un borcanel. Sanatate si spor la masaj, acum serios ar trebui sa pui sotul sa-ti faca masaj. Eu anul trecut am facut vreo 10 sedinte, cred ca am sa ma duc la medicul de familie sa-mi mai dea sa fac o tura, ca tot nu platesc nimic, doar asigurarea medicala.

Miki puteai sa fii si tu o data in viata zgircita, ai trimis si la mine vremea rea si aveam in programul de miine de spalat inca un covor.

Monica cum te impaci cu patinele, nu de alta dar sa ma pregatesc si eu pentru la anul sa ma dau huta cu Isabelluta.

Doina am fost la biserica, am aprins o luminare pentru sanatatea lui Dan si reusita operatiei, si am spus o rugaciune la Maica Domnului. Dumnezeu e mare si sper sa asculte rugaciunile voastre. -ici sa va treaca emotiile pentru miine. Eu nu cred c-o sa te imbeti cind ai sa vii acasa, asta pentru ca vei vrea sa stai treaza si noaptea, sa-l vezi pe Dan cind vine cu baietii de la discoteca.

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Cuscra,cafea am voie sa beau,nu mi-a pus dr restrictii,mai ales ca si eu am tensiunea f mica. Dar pur si simplu nu-i mai suport mirosul.Si totusi pofta de o cafea cu lapte sau frisca am cateodata.

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

sa multa caprele ????????? probabil ca da Danelutzooo acolo sunt si io
doina multam de cafea mai prinsei si io o gura
mihaaaaaaa o vazui..o vazui..si io..moamaa ce frumoasa esti..si tu si ea
monica oauuuu ma faci sa rosesc
cami pup io sa treaca ..daca colegu nu reusi sa ti'o ia
miki mai calci mult?

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Nasica

Mergi la inceput